aA
Vis dar besiskiriantys bei teismo duris varstantys Monika ir Andrius Šedžiai savo santykių dramoje ne tik nevengia apsikeisti aštriomis replikomis vienas kitam, bet neretai įtraukia ir šalia esančius žmones. Konfliktuojančių sutuoktinių istorijoje vis dažniau pasigirsta Erdvilės, kuri neva yra naujoji verslininko simpatija, vardas. Ilgą laiką nuošalyje buvusi 20-metė mergina po paskutinių įvykių Šedžių skyrybų dramoje nusprendė nebetylėti ir DELFI išsakė savo versiją.
Monika Šedžiuvienė, Erdvilė Pilvinytė, Andrius Šedžius
© DELFI montažas

„Norėčiau ir aš išsakyti savo poziciją, nes atėjo tam laikas. Nebegaliu tylėti apie viešą Monikos Šedžiuvienės drabstymąsi purvu. Viską viešinti pradėjo pati Monika, be mano sutikimo pasidalinusi mano nuotraukomis socialinėje erdvėje. Kokią ji turi teisę? Jokios! Bet tuo viskas nesibaigė“, – pasakojo ji.

„Ponia Šedžiuvienė vis nerimsta. Kažkokiu stebuklingu aparatu „nustatė“ mano proto lygį. Ir tai perpildė mano kantrybė taurę. Susikūrusi kitą, netikrą „Instagram“ anketą ir rašydama man, ji tik parodo savo „brandumą“. Elgiesi lyg mažas vaikas. Ar nebūtų jau pats laikas subręsti? Visgi jau metuose esi, o elgiesi kaip maištaujanti paauglė“, – tiesiogiai į M. Šedžiuvienę kreipėsi Erdvilė.

Erdvilės Pilvinytės susirašinėjimas
Erdvilės Pilvinytės susirašinėjimas
© Asmeninio albumo nuotr.

Anot su A. Šedžiumi poruojamos merginos, labiausiai ją žeidžia viešumas, kurio ji neva nė kiek nenori. „Pilamas purvas, esu viešinama be mano sutikimo!“ – emocingai kalbėjo ji.

„Manau, kad vis dėlto jai reikėtų elgtis brandžiau. Kaip bebūtų, ji yra mama ir taip paaugliškai elgtis negražu. Jeigu Monikai svarbu visus apatinius skalbti viešai – prašom, bet tegul nekiša manęs į tai. Mano nuomonė išsakyta, toliau norėčiau likti nematoma“, – DELFI sakė Erdvilė.

Pasiteiravus, kaip vis dėlto ji ir A. Šedžius susipažino bei koks yra jųdviejų santykis, mergina nedaugžodžiavo: „Tegul pažintis lieka mūsų asmeniniu reikalu“.

DELFI domėjosi ir kuo šiandien užsiima vis dažniau šalia žinomo verslininko atsirandanti 20-metė, tačiau Erdvilė to plačiai komentuoti taip pat nepanoro.

„Laukiu studijų pradžios ir mėgaujuosi jaunu gyvenimu. Tik paskutiniu metu nebegaliu ramiai to daryti dėl pilamo purvo. Galiu pridurti ir tai, kad su Andriumi bendrauju tikrai būdama ne mokyklos suole, ne kaip šioji Monika“, – teigė ji.

DELFI susisiekė ir su M. Šedžiuviene, tačiau dainininkė nuo plačių komentarų šia tema susilaikė: „Aš nežaisiu šių vaikų žaidimu. Tik tiek galiu pakomentuoti“, – sakė ji.

Erdvilės vardas Šedžių dramoje skamba ne pirmą kartą

DELFI primena, kad Erdvilės vardas į viešumą iškilo dar liepos mėnesį, kuomet M. Šedžiuvienė pasidalijo įrašu, kuriame matyti jos ir neva naujos A. Šedžiaus mylimosios nuotraukos tose pačiose verslininko buto vietose.

Paskutinis viešas Šedžių konfliktas, kuriame skambėjo ir Erdvilės vardas, įvyko praėjusią savaitę. Monika pasipiktino, kad su jos mažamečiu sūnumi laiką Šiauliuose leidžia ne tėtis, o būtent tariama naujoji Andriaus simpatija.

„Po teismo gerasis tėvelis labai norėjo praleisti turiningą savaitgalį su savo mylimu sūnumi. Aš, kaip gera mama, žinoma, sutikau su tokiu noru. Juk vaikas ir tėtis turėtų leisti laiką kartu. Deja! Gaunu nuotraukas iš žmonių su klausimu: „Ar čia ne jūsų vaikas?“. Aš drąsiai sakau, kad taip, jis su savo tėčiu. Tačiau gaunu atsakymą, kad tėvo niekur nėra aplinkui. Tik jo nauja draugė Erdvilė.

Tai, ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką? Jeigu negali net jam laiko skirti?! O numeti vaiką jam svetimam žmogui! Kas vaiko širdelėje turi dėtis? Kur mamytė, kur tėvelis? Ir dar tu vaiko globos nori? Net poros dienų nesugebi vaikui skirti savo laiko! Vaikas galėjo visą dieną praleisti su savo mama! Jeigu toks užsiėmęs esi!

Erdvilė Pilvinytė
Erdvilė Pilvinytė
© Asmeninio albumo nuotr.

P.S. Svarbiausia, kad aš be įrodymų visą laiką tą žinojau! Kad vaikas visada yra paliktas su jam vos kelis kartus matytais žmonėmis! Žinau jo rutiną ir jis jos niekada neatsisakė. Toks jausmas, kad vaikas jam daiktas ir tik asmenukių objektas tam, kad parodytų, kaip leidžia laiką kartu!“, – feisbuke skelbė M. Šedžiuvienė.

M. Šedžiuvienei socialiniuose tinkluose kaltinant vyrą vaiką prižiūrėti palikus kitai moteriai, nusprendė nebetylėti ir pats verslininkas.

„Dar dabar esame kartu su sūnumi. Tai yra absurdiška ir su svetimais žmonėmis nepalieku vaiko. Ta mergina, kuri užfiksuota nuotraukoje, sūnų prižiūrėjo valandą, kol važiavau į ligoninę duoti kraujo. Negi man reikėjo vaiką vestis kartu į gydytojo kabinetą? Vaikas su manimi ir visiškai už jį atsakau. Galiu duoti ranką nukirsti, kad prie nepažįstamo žmogaus jis neitų. Jis noriai lieka su sesėmis ir tą merginą kartais sese pavadina“, – DELFI sakė vyras.

A. Šedžius paaiškino, kad kol turėjo būti ligoninėje, pabūti su vaiku paprašė bičiulės. Ji su Andriaus ir Monikos sūnumi laiką leido šalia ežero esančioje vaizdingoje Šiaulių vietoje. Kadangi buvo geras oras, anot A. Šedžiaus, jis norėjo, kad berniukas pabūtų gryname ore.

„Rašo ir tai, kad aš vaiką naudoju asmenukėms, bet aš niekad niekur nepublikuoju jo nuotraukų ir nesireklamuoju per vaiką. Taip, turiu jų (vaiko nuotraukų) daugybę telefone, bet tikrai nepamatysite manęs jas skelbiant. Galbūt sprendžia pagal save, nes dažnai demonstruoja socialiniuose tinkluose, kad nuolat leidžia laiką su vaiku, nors taip nėra.

Net trumpam palikęs vaiką vis klausiu telefonu, ar viskas gerai. Ir rytoj laukia rimtas posėdis. Paprašiau jos, ar gali vykti su manimi ir partiečiais, kad kol dirbsime pabūtų su vaiku. Panika tikrai keliama lygioje vietoje ir tai darosi absurdiška“, – kalbėjo jis.

Pasiteiravus, ar jo širdis jau užimta ir politikas bei verslininkas mėgaujasi naujais jausmais, jis atkirto, jog nors ir 1,5 metų nebegyvena su žmona, mylimosios neturi. Na, o mergina, su kuria jis jau ne pirmą kartą yra poruojamas, anot A. Šedžiaus, yra jo bičiulė ir kuria santykius su savo vaikinu. Pašnekovas pabrėžė, kad kai turės mylimąją, jos tikrai neslėps, tačiau dabar gyvena tik darbu ir rūpinimusi vaikais.

Paskutinis teismo posėdis įvyko niūriomis nuotaikomis

Verslininkas Andrius Šedžius ir dainininkė Monika Šedžiuvienė praėjusią savaitę susitiko akis į akį. Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo dar kartą atversta sutuoktinių skyrybų byla.

Teismas bylą nagrinėja sulaukęs M. Šedžiuvienės skyrybų prašymo, kuriuo ji dėl nesėkmingos santuokos kaltina savo sutuoktinį. Tąkart teisme apsilankė tiek Andrius, tiek Monika, tačiau į posėdžių salę jiedu atėjo atskirai ir gana slogiai nusiteikę ir nuo komentarų susilaikė.

DELFI pasiteiravus, kokie klausimai buvo aptarti būtent šiame posėdyje, verslininkas ir politikas patikino, kad šiandien buvo sprendžiamas nebe vaiko globos klausimas, o skaičiuojami jo turtai. Verslininko teigimu, posėdis taip trumpai truko todėl, kad jis nepajėgė greitai surinkti kitos pusės prašomų dokumentų, atskleidžiančių jo realų įmonių, kurių dalis yra ir užsienyje, pavyzdžiui Rusijoje, turtą. Interviu dalinti nenusiteikęs ir gana rūstus A. Šedžius užbaigdamas pokalbį pridūrė, kad nors, anot jo, M. Šedžiuvienė viešai deklaruoja, kad jai jo turtų nereikia, teisme ji prašo būtent to.

Nėra žinoma kokie iš tiesų klausimai buvo aptarinėjami posėdžio metu. Ši skyrybų byla pradėta nagrinėti už uždarų durų.

Netrukus po teismo posėdžio M. Šedžiuvienė, pastebėjusi DELFI straipsnį ir jame išsakytą A. Šedžiaus poziciją, nusprendė pasisakyti ir pati.

„Labai džiaugiuosi, kad teismo salėje buvau ne viena ir, kad visiems ten buvusiems bus viskas aišku, kas per intrigantas. Iš visur bandoma padaryti šou ir sau dėmesio skirti. O ten nebuvusiems dar kartą pabrėžiu – jokio turto nereikalauju. Turto deklaracijos reikalingos teisminiam procesui. Čia normali ir įprasta teisminė praktika. Juk kalba eina tik apie vaiko alimentus, kurių, matyt, labai nenori mokėti.

Nori vaiko globos, kad aš jam mokėčiau alimentus tikriausiai. Gaila, kad viešai gyrėsi aprūpinęs nesantuokinį vaiką, jo mamą, o santuokiniam vaikui labai priešinasi. Klausimas man kyla, kuo jo visi vaikai skiriasi? Jie juk vaikučiai, visi norintys valgyti ir būti aprūpinti. „Kitų vaikų taip auginti (globos) nenorėjo" – gavau tokį atsakymą, kai jo paklausiau. Reziumė: labai noriu greičiau ir taikiai susitarti, kad pats nuspręstų, kiek nori vaikui skirti alimentų. Juk ne man", – socialiniame tinkle rašė ji.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Mantas Stonkus: juokauti galima apie viską, tik svarbu žinoti kaip (2)

Spalio 24 dieną Kauno Žalgirio arenoje vyks jau 5-asis jaunimo karjeros festivalis Studfestas,...

Kristina Zmailaitė kardinaliai pakeitė šukuoseną: dėl trumpai kirptų plaukų sulaukė daugybės komplimentų (36)

Žinoma operos solistė Kristina Zmailaitė dar niekada nebuvo taip trumpai apsikirpusi. Ryžtis...

Inga Jankauskaitė apie akistatą su nepatogiomis situacijomis: aš ne tiek drąsi, kiek ryžtinga (43)

Aktorė, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė atvirai prabilo apie tai, kas...

Po šeimos verslo griūties cirko artistė Agnė Zobovienė nėrė į grožio sferą ir vos spėja suktis: pačiai laiko nebelieka (89)

Ilgametė cirko artistė Agnė Zobovienė savo gyvenimą pakeitė iš esmės – žinoma moteris ne...

Spektaklio premjeros nepraleido ir būrys žinomų kauniečių (4)

Šeštadienio vakarą Kauno „Girstučio“ kultūros rūmai griaudėjo nuo juoko ir aplodismentų...

Top naujienos

Alytaus košmaras: gaisro metu po miestą vaikščiojo vaikai, meras pratrūko feisbuke (124)

Alytuje ir Alytaus rajone apsilankęs parlamentaras iš opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos...

Pranckiečio drama tęsiasi: rytdienos darbotvarkė jau pasirašyta (189)

Seimas antradienį imsis ne tik kitų metų biudžeto projekto, bet ir spręs Seimo pirmininko Viktoro...

Lietuvis sukūrė stulbinantį filmuką apie Vilnių: išvydę jį apie sostinę kalbės visi (42)

Prieš metus nuoširdų ir įtraukiantį vaizdo klipą apie Lietuvą „Youtube“ kanale paskelbęs...

Paauglei per klaidą buvo sulašintas dezinfekcinis skystis: paaiškino, kaip tai įvyko papildyta 13.28 (315)

Praėjusį penktadienį per Lietuvą nuaidėjo žinia apie Kauno klinikose įvykusią slaugytojos...

Šeima negalėjo patikėti reginiu: namo rūsys buvo užtvindytas krauju (8)

Besirengdamas parduoti namą, šeima Ajovoje susidūrė su netikėta kliūtimi. Tai buvo ne...

Žemaitijoje atrado vietas, kur auga įspūdingo dydžio baravykai

Užpraėjęs savaitgalis grybautojus džiugino įspūdingais laimikiais. Švėkšnos miškuose...

Gaisro gesinimo realybė Alytuje: skambinome per visą Lietuvą, maldavome verslininkų papildyta 13:20 val. (327)

Šeštą parą Alytuje kovojama su gaisru padangų perdirbimo įmonėje. Mieste yra paskelbta...

10 svarbiausių dalykų apie atlygį: kas moka didžiausius ir mažiausius atlyginimus? (2)

2019 m. liepos 27 d. įsigaliojo teisės aktas, pagal kurį darbo skelbimuose darbdavys privalo...

Estijos trečios pakopos pensijų fondų pajamingumas pernai buvo beveik -10 proc. (2)

Trečios pakopos pensijų fondų realus pajamingumas buvo blogas visoje Europoje, o didžiausia...