„Šie metai buvo patys permainingiausi, skaudžiausi ir vieni gražiausių. Labai daug praradau, bet tiek ir atradau. Supratau, kad niekas nevyksta pagal mūsų planą, o viskas vienaip ar kitaip yra daug plačiau ir aš visiškai nežinau, kas manęs laukia toliau.

Man 27, o atrodo, kad pragyvenau ir pergyvenau visą gyvenimą. Noriu padėkoti kiekvienam, kurie mane teisė ir teisia, nes tai padeda priimti prieglobstį prie Viešpaties, ačiū kiekvienam, kuris mane priima, myli ir nepalieka, nes tai man irgi įrodo, kad Viešpats yra ir jis nepalieka.

Šiais metais labiau nei bet kada pradėjau vertinti savo šeimą, kurie nesvarbu, kas... jie visada bus šalia ir priims tave visiškai parpuolusią ir visiškoj tamsoj, nežinomybėj, pradėjau vertinti žmones, kuriems yra nelengva būti tada, kai jų nepriima, pradėjau suprasti, kad turiu išmokti priimti kiekvieną ir taip pateisinti filosofiją, kuria einu.

Padariau milijoną klaidų, įskaudinau daug sau artimų žmonių, nors niekada nenorėjau, bet neturėjau jėgų elgtis kitaip ir suprantu kiekvieną, kuris deda visas pastangas, bet vis tiek krenta. Žinot... visada yra galimybė atsistoti ir eiti toliau. Vis tiek gausim savo pamokas, savo skausmus, turėsim išmokti dalykus, kurių neišmokom ir nuo kurių pabėgom... tik gal jau kiek sustiprėję.

Aš labai daug kartų savo gyvenime buvau praradusi tikėjimą ir viltį, galvojau, kad šitas gyvenimas yra beviltiškas. Bet po truputį suprantu, kur šio gyvenimo grožis ir apie ką viskas sukasi. Nepasiduok, jei tau šiuo metu taip atrodo. Žmonės silpni, daro klaidų, kartais tokių, kurių nebeįmanoma atitaisyti, bet visada yra kelias pirmyn ir visada bus žmonių, kurie išties ranką ir padės.

Po truputį pradedu naują etapą, versdama naują puslapį, be galo keista... nesu jautus daug jausmų, nesu sutikus tokių atvirų žmonių. Ar man skauda? Aišku, praeities neištrinsi... bet aš pagaliau prisijaukinu šį jausmą ir tą jausmą, kai tave priima ir tave myli už tave. Tai yra tokia laisvė ir toks gėris... Ačiū visiems ir kiekvienam už viską ir atleiskit man už viską, man dar toli iki žmogaus, bet aš stengiuosi“, – jautriai socialiniuose tinkluose savo gimtadienio proga rašė dainininkė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (206)