Neseniai ne tik skyryboms, bet ir plastinei vokų pakėlimo operacijai pasiryžusi J.Anusauskienė atrodė taip, lyg būtų įžengusi į sėkmingiausią savo gyvenimo etapą. Teisingai pasirinktas makiažas, dailią figūrą paryškinantys drabužiai ir plati šypsena veide. Pažvelgus į jauną vaikiną, atlydėjusį Jurgą į gimtadienio vakarėlį, būtų galima įtarti, kad jos širdyje – tikras pavasaris. Tačiau stulbinamas jo panašumas į J.Anusauskienę išdavė, kad tai – vyresnėlis Jurgos sūnus Mindaugas.

Šventėje jiedu pasirodė nešini mėlynų irisų puokšte, taip pritardami organizatorių padiktuotam mėlynos spalvos akcentui. Kiti svečiai taip pat rinkosi mėlynos spalvos drabužius ir aksesuarus. Įstabią mėlyną suknelę su kaspinėliais vilkėjo renginio vedėjui Vytautui Rumšui jaunesniajam asistavęs modelis.

Vytauto asistentes specialiai gimtadienio vakarui papuošė garsus šalies dizaineris Giedrius Šarkauskas. Internetu prekiaujančios bendrovės gimtadienio scenoje taip pat pasirodė puošni „Pinup Girls“ trijulė, Donatas Montvydas ir Mantas. Renginio žvaigždės atskleidė, kad mielai apsiperka internete, taip ne tik išvengdamos smalsuolių žvilgsnių, bet ir sutaupydamos.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (126)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės