„Tie antradieniai tapo patologinių komunikacijų diena. Vėl matau sujudimą kitų žmonių, tai užmiršom mes apie neva tai smurtą, užmiršom apie vaiko klausimus. Dabar, panašu, visa Lietuva gyvens turto dalybom.

Ir matome, kad jau trys savaitės praėjo ir kas savaitę ateina vis po naują patarėją patarti – pirma neva tai smurtas, po to neva žaizdas mačiau, paskui tai neva jau psichologinis smurtas, paskui jau kad instagrame nesiaiškins, o jau dabar kažkokios turto dalybos prasidėjo. Ryte įmonę dalina, vakare – namą, kažkokių įrodymų prašot. Pasilikit tas demagogijas teismui ar deryboms, nežinau, kaip čia prisišvies. Nes jei galvojat, kad užkursit teismą instagrame ir čia nuo žmonių nuomonės viskas priklausys, tai labai klystat. Ir jei patarėjais atsiranda visokie preudoguru, tai gal ir likit taip, o teisinėm temom nevartykit, kaip bet kuris teisininkas pasakytų, o šiandien du teisininkai pasakė atvirkščiai.

Nežinau, kaip jums, bet man jau darosi sudėtinga tarp tų versijų susigaudyti, jei dar kokia viena išlįs, tai jau konspektuotis pradėsiu, kad įvykių eigoje susigaudyčiau. Jei galvojate, kad mane išprovokuosite kažką čia mėtyti į instagramą, popierius viešinti, tai sudėtinga, gal jūs likit prie tų saulėgražų gliaudymo.

Linkėjimai Rasai, kad mane paminėjo. Nepasikalbam tiesiai, tai per instagramą pasišnekėsim. Viskas faina, kad Viktorija yra pasakius, kad vaiko neduos, bet jūs pabandykit patys pasibūt po tas kelias valandas kas antrą dieną, per Velykas nebūt ir papasakokit man, koks čia yra davimas.

Tai užbaigiant tas nesąmones, kol vėl išlįs kažkas, kaip bandyti nukreipti dėmesį nuo pagrindinės temos, norėjau irgi pasidalinti naujienomis apie man pačio brangiausio turto dalybas. Šiandien jau gavome raštą iš Vaikų teisių, kurie pasakė, kad jokių auklių asistenčių man nereikia, aš turiu lygiai tokias pačias teises matyti vaikutį, kaip ir mano žmona.

Labai tikiuosi, kad baigsis čia advokatų ar jų klientų manipuliacijos, kad sudėliosime grafikus ir mažius galės pas mane ilgiau pabūt.

Ir replika draugams, kurie nori iš tiesų padėti, o ne tik po šlovės spinduliais pasimaudyt. Reikėtų perduoti tam, ką jūs palaikot, kad yra civilizuotesnių būdų, negu taip, kaip vyksta dabar. Gal reiktų atsijunkyti nuo gimdytojų, susėsti prie stalo ir šitą reikalą išsispręst. Nes čia pasaka be galo“, - sakė vyras.

Antradienį laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ apsilankęs smurtu prieš garsią influencerę kaltinamas vyras tikino, kad reikalai pakrypo kiek kitaip, nei tikėtasi.

„Buvau pripažintas nukentėjusiuoju – lygiai dėl to paties, dėl ko buvau apkaltintas pats, smurto artimoje aplinkoje. <...>Skirtumas nuo mano išvykimo iš namų iki tol, kol policininkai atvyko į mūsų namus, buvo dvi valandos. <...> Ganėtinai seniai mano interesas buvo išlaikyti šeimą. Tikėjausi, kad nueisime tuo keliu, bet kai suvokiau, kad namuose yra pareigūnai, nuvažiavau į ligoninę. Važiavimas į ligoninę buvo būdas apsidrausti. Pirmiausiai susimokėjau už tai, kad pasidaryčiau kraujo tyrimą nustatyti blaivumui, – kalbėjo LNK laidos svečias, patikinęs, kad savo medžiagą pateikė vos išėjęs iš areštinės. – Tokio lygio konfliktas mūsų namuose įvyko pirmą kartą. Tad dabar pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą ir iš mano pusės.“

Pasiteiravus, ar ant vyro kūno yra smurtinių žymių, L. Suodaitis neišdavė, tačiau prasitarė, kad jei jų nebūtų, ikiteisminis tyrimas nebūtų pradėtas.

Tuo metu dėl kaltinimų galimai smurtavus prieš sutuoktinį LNK televizijos žinios susisiekė ir su pačia V. Siegel.

„Čia yra ikiteisminio tyrimo medžiaga, apie kurią aš nešnekėsiu. Tai tą sprendžia tam tikros institucijos“, – komentarą pateikė V. Siegel.

Pirmą kartą atvirai prabilo laidoje „Nepatogūs klausimai“

Laidos „Nepatogūs klausimai“ pradžioje Laurynas tikino, kad dabar jaučiasi neblogai ir gana tvirtai, tačiau didžiausias rūpestis šįkart kyla dėl vaiko, kurį jis pamato tik retkarčiais.

„Kaip sako vaiko teisių atstovai, aš turiu lygiai tokias pačias teises ir pareigas, kaip ir kita pusė. Bet ši instancija nesprendžia, jie tik rekomenduoja. <...> Svarbu, kad vaikui nepakenktų, man tai jau nebeprikenksi, – kalbėjo Laurynas, kuriam šis skandalas jų poroje nėra pirmasis. – Prieš 3 metus, kai įvyko Viktorijos didysis skyrybų skandalas, visi matė, kad sėdėjau ir tylėjau, o kai reikėjo – šovinius padavinėjau. Kaip tu gali nesijausti kaltas tokioje situacijoje? Ji sakė, kad tai buvo jos iniciatyva, bet dalykai tarp dviejų žmonių neįvyksta vienam norint.“

Šiuo metu Laurynui yra iškelta baudžiamoji byla, o žmonos pateikti kaltinimai – sunkūs ir sudėtingi. Pasak L. Suodaičio, dabar svarbiausia laikytis tvirtai ir į situaciją žiūrėti blaiviai.

„Per tą savaitę aš ėjau ir žmonėms pasakojau įvykius, tai džiaugiuosi, kad nuomonę jie turėjo susidarę kitokią, nei buvo planuota, kad susidarys. Džiaugiuosi, kad nuteisimas prieš teismą neįvyko. Vyksta tyrimas, yra pasistumdymų iš visų pusių. Jaučiu daug palaikymo, net ir iš nepažįstamų žmonių. Man tai labai svarbu emociškai, – pasakojo „Nepatogių klausimų“ svečias. – Tą patį vakarą, kai mane nuvežė į areštinę, tai buvo visa ta procedūra – išrengimas iki apatinių, nuotraukos prie sienos – kaip filme. Ir ką supratau, tai kad reikia vertinti, ką turėjau, pavyzdžiui, tuos draugus, kuriuos turėjau iki santykių ir su kuriais dėl tų pačių santykių laikiau atstumą. Turėjom susikūrę savo draugų burbuliuką, o mano ryšys su senaisiais draugais buvo atitolęs. Bet taip mobilizavosi visa senoji mano chebra tą vakarą – pajaučiau, kad turiu uždirbęs žmogiškojo kapitalo.“

Prieš trejus metus Viktorija skandalingai ir viešai išsiskyrė su tuometiniu mylimuoju, verslininku, dukrelės Nicolės tėvu Danieliumi Bunku. Po kiek laiko paaiškėjo ir skyrybų priežastis – moteris įsimylėjo kone geriausią buvusio vyro bičiulį Lauryną Suodaitį.

„Esu toks žmogus, kuris visada pasistato save į kito vietą. Ar jo atžvilgiu jaučiausi gerai? Ne, tikrai taip nebuvo. Bet tuo metu, kai susiklostė ta visa istorija ir Viktorija jam pasakė, kad yra tokie reikalai su manimi, pasisvėriau, ant kokios žemės stoviu ir ką darau. Prisiėmiau už tai atsakomybę. Nuo to mūsų santykiai ir prasidėjo. Meilę, kuri bent iš mano pusės tikrai buvo, įdieginėjom pamažu – kalbėdavomės, kaip statysime tuos santykius. Lūkesčius reikėjo susidėlioti ir man – jei manęs reikia pusei metų, kad nusiplauti dėmę prieš visuomenę ir paskui nustumti vėl, tada gal skirstomės iš karto. Viktorija apie šitą situaciją daug kalbėjo šitoje pačioje laidoje. <...> Kai vyksta dalykai, aš visada pažiūriu atgal. Jeigu dabar išimtume iš jos interviu vieno žmogaus vardą ir įdėtume mano, tai būtų kone ta pati situacija, – šypsojosi Laurynas. – Pirmas žingsnį santykiuose žengiau ne aš. Žinoma, buvo abipusė trauka, o paskui reikėjo išsivynioti iš situacijos.“

L. Suodaitis prisipažino, kad po skandalingų Viktorijos skyrybų, įvykusių prieš trejus metus, su D. Bunkumi jis taip ir nekalbėjo.

Pasak Lauryno, iš pradžių jo ir Viktorijos santykiai buvo puikūs, tačiau vėliau viską gana greitai pakeitė viena svarbi detalė.

„Mūsų santykiai faini buvo iki tol, kol į tai neįsivėlė dideli pinigai. Iš pradžių mėgavomės žemiškais dalykais. O kai kapitalas šeimoje pradėjo augti, prasidėjo visi bajeriai. Materialiniai dalykai šeimoje visada buvo svarbi tema. Statuso reikalas automobilis, statuso reikalas deimantai, nes juos visos turi. Viskas gerai, jei žmogui reikia. Mes dirbom kartu, ji stengėsi ir ant lovos negulėjo. Bet aš jai sakiau – „Vika, jei iki 30 metų viską turėsi, ko tu paskui norėsi? Ko dar norėt – lėktuvo? Na gerai, lėktuvas. Bet tu išprotėsi, nes nebeturėsi, ko siekti“, – atviravo pašnekovas. – Aš į materialius dalykus žiūriu kaip į gyvenimo kokybę, ji į tai labiau žiūri kaip į statusą, ką jos socialinis burbulas turi ir ko neturi. Tai tas požiūris man nelabai.“


L. Suodaičiui skirta kardomoji priemonė

Prokuratūra pranešė, jog Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras apsiėmė vadovauti ikiteisminiam tyrimui dėl, įtariama, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo šeimos nariui (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.).

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl balandžio 4-osios vakaro įvykių, kai policija gavo iškvietimą į Vilniaus rajone gyvenančios Suodaičių šeimos namus, įtariant, kad šeiminio konflikto metu Laurynas Suodaitis smurtavo prieš savo sutuoktinę Viktoriją Siegel.


Šiuo metu atliekami būtini tyrimui veiksmai, renkami reikšmingi duomenys, siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Įtarimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo šeimos nariui pareikšti galimai smurtavusiam L. Suodaičiui. Jis po apklausos iš areštinės buvo paleistas.

Vilniaus regiono apylinkės teismas Vilniaus rajono rūmai tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios V. Siegel. Delfi žiniomis, tai labai retai kada Lietuvoje skiriama kardomoji priemonė.

Kaip pirmasis pranešė portalas Delfi, antradienio vakarą Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko konfliktas, į kurį teko įsikišti ir policijai bei greitosios pagalbos medikams.

Konfliktas įvyko balandžio 4 d., apie 21 val. 49 min., poros namuose.

Jo metu vyras galimai smurtavo prieš moterį. Delfi žiniomis, šeimos namuose apsilankė ir greitoji pagalba.

L. Suodaitis buvo uždarytas į areštinę, ten praleido naktį, vėliau trečiadienį buvo apklaustas, apklausoje dalyvavo ir jo advokatas.

Portalo žurnalistai bandė susisiekti su žinoma moterimi, tačiau ji ragelio nekėlė. Vėliau garsi moteris apie dramą pasisakė socialiniuose tinkluose.

Susisiekus su Danieliumi Bunkumi, jis yra buvęs V. Siegel mylimasis ir jųdviejų dukters tėvas, šis teigė apie konfliktą negirdėjęs.

„Nebuvau, nesuprantu apie ką jūs kalbate. Aš niekuo nesusijęs su Viktorija ir Laurynu Suodaičiais. Šiuo metu dirbu“, – Delfi sakė D. Bunkus.

Paklausus, ar po ten įvykusio konflikto pasiėmė iš Viktorijos namų dukrą, vyras kategoriškai atsakė, kad ten nebuvo ir vaiko nepasiėmė.

Pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklando kalbos, jog pora nesutaria, galimai ruošiasi skyryboms. Neseniai šeima socialiniuose tinkluose viešino vaizdus iš atostogų Balyje.

Delfi primena, kad Viktorija ir Laurynas susituokė 2021-ųjų metų vasarą.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad „padėjus“ parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiavęs tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai turėdama sužadėtinės statusą“, – džiaugėsi Viktorija.

Ji neslėpė, kad jaudulio prieš vestuves ir net prieš pat žengiant į cerkvę buvo beprotiškai daug.

„Kartu ir ašarų, kartu ir nerimo. Džiugu tai, kad šios ašaros – tyriausio džiaugsmo, laimės ir pilnatvės išraiška“, – emocijų neslėpė žmona tapusi Viktorija. „Emocijos tikrai labai pakilios, nes laukėme šios dienos ilgai. Mes vienas kitam padovanojome laimę, o mudviejų meilė – svarbiau už viską“, – antrino L. Suodaitis.

Viktorija Siegel iš ankstesnių santykių su verslininku Danieliumi Bunkumi turi dukrelę Nicolę.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)