„Tai vidinis mūsų reikalas – labai civilizuotai išsprendėme savo reikalus, be jokių ginčų priėmėme civilizuotą sprendimą“, – A. Rožickas pagrindiniam naujienų portalui DELFI patvirtino, kad nusprendė išsiskirti su žmona.

Kol kas dar oficialių sutuoktinių ieškinį dėl santuokos nutraukimo trečiadienį išnagrinėjo Vilniaus miesto apylinkės teismas.

„Dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu“, – taip nurodyta teismo posėdžių tvarkaraštyje.

Rožickai į teismą nebuvo kviečiami – kadangi jie skiriasi bendru sutikimu ir vienas kitam nekelia jokių reikalavimų, teisėja Eglė Surgailienė jų pareiškimą išnagrinėjo rašytinio proceso tvarka.

„Prašymas patenkintas“, – trečiadienį DELFI sužinojo teisme.

Sprendimas dėl santuokos nutraukimo įsigalios tik po 30 d. Nuo tada A. Rožicko ir Aurelijos širdys turėtų būti laisvos.

A. Rožickas DELFI teigė, kad nenori detalizuoti santuokos nutraukimo, tačiau patikino, jog jokios intrigos nėra.

Paklaustas, ar jam galvos nesusuko kokia nors nauja moteris ar mergina, laidų vedėjas juokėsi: „Oi, tikrai ne, tikrai ne“.

A. Rožickas su žmona Aurelija susituokė prieš 12 metų. Jo sutuoktinė niekada nesiveržė į viešumą.

„Žvaigždės statusas mūsų šeimoje priskirtas man. Aurelijos darbas su pramogų pasauliu neturi nieko bendra, todėl ji netrokšta visuomenės dėmesio“, – anksčiau buvo sakęs jis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (213)