„Espertizė dar kartą patvirtino nusikalstamas veikas, kurios ir turėjo būti inkriminuotos laiku įtariamiesiems. Espertizė šiuo atveju patvirtino byloje jau surinktus įrodymus dėl galimo nužudymo, išžaginimo, prekybos žmonėmis ir kt. Visa tai irgi tik sustiprino kaltinamojo poziciją.

Šiuo atveju prokuroras turėtų atitinkamai elgtis ir įtariamasis turėtų būti ne tik Ričardas Pinikas. Manau, kad antrasis asmuo turėtų būti Aivaras Miltenis, kuris pasinaudojo mergina jai to nesuprantant ir negalint pasipriešinti. Taip pat žinome, kaip jis atsirado ir kokiomis aplinkybėmis“, – DELFI kalbėjo teisinininkas.

Žuvusio modelio šeimos advokatas taip pat patikslino, jog gavus išvadas paaiškėjo, kad mergina nebuvo linkusi į savižudybę, todėl visos versijos, jog ji pati galėjo pasitraukti iš gyvenimo, tapo bereikšmėmis.

„Žinome, kaip A. Miltenis atsirado ir R. Pinikas, suvokdamas, kad mergina negali pasipriešinti ir kontroliuoti savo elgesio, ja naudojasi, vadinasi, prekyba žmonėmis, kaip nusikalstama veika, taip pat turėtų būtų reiškiama abiems įtariamiesiems. Vienas perka, o kitas parduoda.

Ekspertai nepateikia išvados, kad ji turėjo palinkį į savižudybę, o šiuo atveju, manau, jei ir galėjo būti tokia prielaida, toks elgesys galėjo būti išprovokuotas narkotinių medžiagų. Jau žinoma, kad R. Pinikas taip pat vartojo narkotines medžiagas. Tik laiku jis nebuvo sulaikytas ir mes turime tik tuos duomenis rinkti iš kitų šaltinių. Tačiau pats R. Piniko elgesys paskutinėmis minutėmis patvirtintas ekspertų. Manau, kad vis tiek gyvename dėl teisybės ir teisinėje valstybėje, todėl ji (tiesa) vis tiek iškyla. Gyvename teisinėje valstybėje, kad ir kiek dėl jos (teisybės) reikia kovoti", – sakė G. Černiauskas.

Paklaustas, kokių tolimesnių veiksmų ketina imtis, žinomas teisininkas neslėpė, kad toliau kovos ir sieks atskleisti tikruosius lemtinga tapusios nakties Klaipėdoje įvykius. „Realiai kaip advokatas galiu pasakyti, kad aišku viskas bus tik tada, kai byla bus perduota teismui. Dabar aiškėjančios aplinkybės suteikia rimtą pagrindą reikšti įtarimus ir siekti teismo. Kaltinamieji gali gintis. Jie gins savo tiesą arba pasirinks kitą gynybos būdą ir šiuo atveju bendradarbiaus bei padės. Čia jau jų reikalas.

Jei galutiniai įtarimai mūsų netenkins, būsime priversti skųsti. Manau, kad (byloje) sunkiai suvokiamas noras ieškoti kitų įrodymų bei turi būti kitas įtariamasis (kalbama apie A. Miltenį). Jo statusas šioje byloje pasirinktas, manau, yra neteisingai. Jis turėtų būti įtariamasis. Manau, kad keistai byloje susikeitėme vaidmenimis. Aš tapau prokuroru, o prokuroras advokatu“, – apgailestavo pašnekovas.

DELFI buvo susisiekę su Klaipėdos apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroru Arūnu Saunoriumi prieš porą dienų ir teiravosi, kokioje stadijoje yra ikiteisminis tyrimas. Prokuroras patikino, kad šią savaitę buvo pagaliau gauta pomirtinė psichologinė psichiatrinės būklės ekspertizės išvada, tačiau ją dar reikia nuodugniai perskaityti, įvertinti.

„Rezultatų tikrai neviešinsime. Galiu pasakyti tik tiek, kad išvada yra 80 lapų apimties. Tai juos visus reikės perskaityti ir ne vieną kartą. Ją nagrinėsime kartu su ikiteisminio tyrimo pareigūnais, tačiau, žinoma, sprendimus priima prokuroras. Visą šią informaciją reikia skaityti ir tikrai atidžiai“, – kalbėjo jis.

Nepaisant to, kol kas įtariamuoju, anot jo, lieka tik vienintelis asmuo – jau minėtas prodiuseris.

Prokuroras taip pat patikino, kad tikrai nesiekia vilkinti šios bylos. Anot jo, visi procesai tyrime atliekami itin kruopščiai, todėl jo trukmė išsitempia.

„Liudytojų yra tikrai labai daug. Visa bylos apimtis yra apie 20 tomų. Tie žmonės, kurie turėjo ką papasakoti, yra iš žuvusio asmens aplinkos, taip pat viešbučio, barų, kavinių darbuotojai. Jie visi buvo apklausinėjami. Tokių žmonių yra tikrai daug, neįvardinsiu tikslaus skaičiaus, bet tai yra dešimtys“, – DELFI teigė prokuroras.

A. Saunorius nėra linkęs diskutuoti apie jam metamus įtarimus dėl neva tinkamai neatliekamo darbo.

„Žinote, jeigu sprendimas tenkina, tai atrodo, kad visi gerai dirba. Kaip ir pas daktarą nueini, jeigu pasveiksti – daktaras geras. Bet ne visada taip būna. Tai subjektyvūs dalykai“, – sakė jis.

DELFI prokuroro teiravosi ir apie tai, kaip jis reaguoja į aukos artimųjų ir jų advokato bandymus jį nušalinti, tačiau A. Saunorius patikino to asmeniškai nepriimantis.

„Jeigu yra kažkokie pagrindai – viskas tvarkoje ir galima nušalinti prokurorą, aš to asmeniškai tikrai nepriimu. Tokia proceso dalyvių teisė. Tačiau tą nušalinimą sprendžia teismas, o teismas manęs nenušalino.

Reikia suprasti ir artimuosius, nukentėjusius. Yra žuvęs žmogus ir turbūt tiek jūs, tiek aš norėtumėme to teisingumo. Ir jo norėtume greitai. Dar, tikėtina, kad teisingumo norėtume tokio, kokį mes įsivaizduojame, bet, deja, ne visada taip išeina“, – DELFI kalbėjo prokuroras.

Vienintelis įtariamasis – žinomas prodiuseris

2017-ųjų lapkričio 20-ąją šalia „Amberton Klaipėda“ viešbučio buvo rastas modelio D. Didžiūnaitytės kūnas. Manekenė iškrito iš bendro naudojimo balkono, esančio 14-ame aukšte. Lemtingąjį tragedijos vakarą ji leido su prodiuseriu Ričardu Piniku, kuris tapo pagrindiniu šios nelaimės liudininku ir įtariamuoju.

Dar anksčiau ji linksminosi dūzgėse po Juozo Statkevičiaus kolekcijos, kurioje žengė podiumu, pristatymo. Čia šalia jos buvo ir žinomas prodiuseris iš pajūrio. Kaip vėliau paaiškino pats vyras, jis tuo metu išgyveno skyrybas ir dėl to leido laiką su gerokai jaunesne mergina, simpatizavo jai.

„Norėčiau apie Dovilę kalbėti tik gerai. Man ji atrodė labai linksma mergina, ji greitai susidraugaudavo su žmonėmis, tas kelias savaites kartu ėjome sportuoti, valgėme kartu, ėjome į teatrą. Būdama Klaipėdoje man ji atrodė laiminga. Išsamiau šio klausimo, gerbiant žuvusio žmogaus atminimą, nenorėčiau komentuoti.

Viskas, ką norėčiau pasakyti, kad labai išgyvenu dėl to, kad tuomet nepastebėjau kokia buvo galbūt jos tikroji būsena, kaip ji jautėsi, kad galbūt jautėsi labai vieniša. Nėra dienos, kai negalvoju, kad galėjau ją apsaugoti“, – dar prieš kurį laiką duodamas interviu DELFI sakė jis.

Šis vyras taip pat prisipažino, kad po nelaimės jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, o kol byla tiriama, jis sulaukia didelio pasmerkimo iš visuomenės. „Galiu pasakyti, kad gyvenu tik noru, kad kuo greičiau pasibaigtų šis tyrimas. Neturiu beveik jokios motyvacijos gyventi ir po šios tragedijos ne kartą galvojau apie savižudybę“, – kalbėjo jis apie laikotarpį po tragedijos, kuris paveikė jo gyvenimą.

Paslaptingas gydytojo vaidmuo

Tačiau šioje paslaptingoje istorijoje minimas ir gydytoju dirbantis Aivaras Miltenis. Naujausiomis DELFI žiniomis, iš viešbučio balkono iškritusios merginos kūne buvo rastas A. Miltenio DNR, rodantis, kad medikas lytiškai santykiavo su manekene. Nustačius, kad merginos kūne taip pat buvo rasta narkotinių medžiagų, tarp kurių būta ir prievartavimo narkotiku vadinamo „oksiko", ant tragedijos liudininku tapusio Miltenio krito šešėlis, jog jis manekenę galėjo apsvaiginti ir ja pasinaudoti.

Į viešbutį jaunas chirurgas atvyko pakviestas R. Piniko. Prodiuseriui išėjus, viešbučio kambaryje liko tik medikas ir manekenė. Tiesa, nėra aišku, ar buvę lytiniai santykiai vyko abipusiu sutikimu, ar prievarta.

Žuvusios manekenės artimieji ne kartą interviu metu minėjo A. Miltenio pavardę, kaip galimai prisidėjus prie merginos apsvaiginimo ir ja pasinaudojus. Dovilės dėdė Arūnas Pakulevičius pabrėžė, kad abu istorijos liudininkai kaltę dėl atsineštų narkotikų, už kuriuos gali grėsti kaltinimai narkotikų platinimu, bandė permesti vienas kitam.

„Mes nežinome, kas vyko tame kambaryje, tačiau žinome, kad jis (A. Miltenis – DELFI) atnešė pinigus. Greičiausiai šie pinigai buvo už tai, kad jis galėtų pasinaudoti Dovile. Jis tiesiog susimokėjo Pinikui už tai, kad jis galėtų pasinaudoti ja. Ar jis buvo vienintelis? Mes to nežinome, nes viso to laiko, kurį Dovilė buvo ten, niekas netiria. Neva nėra jokių teisinių priežasčių", – laidoje „Prieš srovę" yra kalbėjęs Arūnas Pakulevičius.

DELFI pavyko išsiaiškinti, kad iš Klaipėdos kilęs chirurgas A. Miltenis tapo vienu iš jaunų specialistų, kurių rezidentūros studijas finansavo Kretingos rajono savivaldybė. Kaip skelbė kretinga.lt, baigęs rezidentūros studijas būsimas gydytojas Kretingos ligoninėje pagal sutartį įsipareigojo mokytis ir dirbti penkerius metus. Buvo rašoma, kad oficialiai šioje ligoninėje A. Miltenis turėjo pradėti dirbti nuo 2018 metų rugpjūčio.

Tuomet paskambinus į šią ligoninę, paaiškėjo, kad A. Miltenis joje dirba iki šiol. „Pagal sveikatos priežiūros specialistų studijų rėmimo programą baigęs chirurgijos rezidentūros studijas pradėjo dirbti nuo š. m. rugpjūčio mėnesio", – patvirtino Kretingos ligoninės vyr. gydytoja Ilona Volskienė. Pasiteiravus, ar ligoninė žino šiuo metu plačiai aptarinėjamą istoriją, kurioje neretai minima ir mediko A. Miltenio pavardė, gydytoja nedaugžodžiavo: „Apie įvykį esame susipažinę tiek, kiek yra informacijos viešojoje erdvėje. Daugiau detalių, įskaitant ir informaciją apie ikiteisminio tyrimo proceso dalyvius, nežinome".

Agentas iškėlė naujus kaltinimus

Neseniai savo parodymus davęs D. Didžiūnaitytės agentas Italijoje Massimo Parisi džiaugėsi tapęs liudininku ir galėdamas prisidėti prie tyrimo. Tačiau vėliau susisiekęs su DELFI jis sakė, kad liko nusivylęs ir nemano, jog kas nors pasikeis.

„Norėjau padėti su tyrimu, kad viskas greičiau spręstųsi ir pasistūmėtų į priekį, bet negalėjau to padaryti, nes man buvo užduodami labai tendencingi klausimai vien apie narkotikus ir priklausomybę. Daug kartų kartojau, kad ji nebuvo priklausoma nuo narkotikų.

Yra vartojusi tik tų dūzgių Lietuvoje metu, bet ne tų narkotikų, apie kuriuos taip daug dabar kalbama. Jaučiau, kad niekam nerūpi išsiaiškinti tiesą, bet tik pagaliau priversti mane pasakyti, kad ji buvo priklausoma ir visko buvo galima tikėtis. Tačiau tai nėra tiesa. Realūs ir reikalingi, siekiant išsiaiškinti tiesą, klausimai man nebuvo užduodami. Mano įspūdis liko labai neigiamas", – emocionaliai po apklausos mintimis dalijosi M. Parisi.

Ji piktinosi ir sakė, kad į Lietuvą, kur ilgai kūrė verslą, negrįš, nes tai nėra saugi šalis. Žinomas vyras pabrėžė, jog tikroji problema taip ir išliks ir tai yra prekyba narkotikais ir pavojingas naktinis gyvenimas, kuris ir pražudė ne vieną jauną žmogų. Anot jo, būtent tai kelia didžiausią nerimą ir baimę bei galimai tapo jo verslo pabaigos mūsų šalyje priežastimi.

Nutekintas ilgai slėptas vaizdo įrašas

Dar daugiau klaustukų byloje paliko nutekintas vaizdo įrašas, kuriame manekenė galimai pasakoja apie savo patirtį vartojant narkotines medžiagas.

Pasak režisieriaus, dokumentinis filmas buvo kurtas edukaciniais tikslais, paremtas tikromis žmonių istorijomis, asmenine patirtimi. D. Didžiūnaitytės istorija buvo nufilmuota pirmoji. Iki šiol niekur neviešintas vaizdo įrašas yra 5 minučių trukmės, mergina jame pasakoja, kaip neva būdama 18 metų pradėjo vartoti narkotikus.

Filmo kūrėjas, kuris taip pat prisistato kaip D. Didžiunaitytės artimas draugas, teigia, kad dokumentinė juosta buvo kuriama atsižvelgiant į tai, jog Lietuvoje nėra jokios edukacijos šia tema.

Interviu yra nufilmuotas su prisegamu mikrofonu, aukščiausios kokybės garsas. Taip gavosi, kad Dovilę nufilmavau pirmąją, tuomet prasidėjo kiti darbai ir ta idėja liko neįgyvendinta.

Deja, minimo įrašo viešinti negalime dėl galimo poveikio nepilnamečiams.

Tačiau žinia apie tokį vaizdo įrašą supykdė merginos artimuosius. Jos mama Daiva Didžiūnaitytė sakė, kad tai tėra melaginga informacija ir netikėjo, jog jos dukra galėjo filmuotis panašiame projekte bei pasakoti apie savo patirtį su narkotinėmis medžiagomis. Moters nuomone, jos 19-metė dukra niekada nebuvo vartojusi narkotinių medžiagų.

„Tai yra šmeižtas ir melas. Manau, kad tokiais pasakojimais yra bandoma sukurti įvaizdį, kad Dovilė buvo narkomanė. Manau, kad ji buvo su mumis atvira tiek, kiek tai yra įmanoma padaryti jaunam žmogui. Narkotikų tema esame su ja kalbėję ne kartą. Apie tai yra su ja kalbėjęs ir modelių agentūros buvęs direktorius Massimo. Juk niekam nėra jokia paslaptis, kad mados pasaulyje yra vakarėlių, o juose – įvairiausių pavojų. Tiesa, tokius renginius ji ribodavo, stengdavosi į juos neiti. Modelio darbas reikalauja labai daug jėgų, tikiu, kad nė viena agentūra su narkomanais net neprasidėtų“, – vos tik visuomenėje pasklidus kalboms apie minėtą vaizdo įrašą sakė žuvusios merginos mama.

Kol merginos mama ir bičiulės negali rasti sau ramybės bei vis dar ieško atsakymų, kas nutiko, tyrimas yra tęsiamas bei ieškoma atsakymų į anksčiau iškeltus klausimus.

Byloje – vis daugiau naujų detalių

Kaip pirmadienį mums patvirtino Klaipėdos apygardos prokuratūros atstovė Ignė Rotautaitė-Pukenė, sukaupta 11 tomų arba apie 2200 įvairių dokumentų, kuriuose užfiksuoti reikšmingi tyrimui duomenys.

Tyrimo metu prokuratūra kreipėsi dėl 24 specialistų išvadų arba, kalbant paprastai – dėl 24 ekspertizių atlikimo. Dalis rezultatų jau yra gauti, dalis – dar tik laukiami. Nuo jų priklauso ir tolimesni pareigūnų sprendimai šiame tyrime. Deja, bet yra tam tikrų rezultatų, kurių dėl ekspertizės ypatumų ir sudėtingumo, tenka laukti ne vieną mėnesį. Su tarptautinės teisinės pagalbos prašymais prokuratūra kreipėsi į dvi užsienio valstybes.

Prokuratūros internetinėje svetainėje taip pat rašoma, kad įvertinę ne tik bylos tomuose jau užfiksuotus duomenis, bet ir ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio prokuroro pasirinktą taktiką, tyrimo kryptis, planuojamus atlikti veiksmus, įvairiapuses užduotis tyrėjams bei kitus duomenis, Generalinės prokuratūros prokurorai konstatavo, kad šiuo metu nėra jokio pagrindo abejoti tyrimo eiga.

Tai buvo reikalinga dėl kilusių abejonių tyrimo skaidrumu. „Jie taip pat pabrėžė, kad asmenys, kurių komentarai pastaruoju metu pasirodo atskirose žiniasklaidos priemonėse, viešai atskleidžia itin privačius kitų asmenų duomenis, neatsakingai teikia nepatikrintą arba visiškai klaidingą informaciją. Nepaisant tokiu būdu kuriamo visuomenės spaudimo, prokuratūra bei tyrėjai viešai gali skelbti tik gana sausą statistiką.

Viena iš priežasčių, sulaikanti institucijas nuo atsako į viešus kaltinimus neveiklumu, abejingumu, menamu duomenų slėpimu ir kitus, yra ta, kad šis ikiteisminis tyrimas tebevyksta ir bet koks išsamesnis jo eigos komentavimas gali labai lengvai sunaikinti iki dabar atlikto didžiulio darbo rezultatus ir net nebeleisti atskleisti tikrųjų įvykio aplinkybių bei jame dalyvavusių asmenų vaidmens.

Kita priežastis, kuri šiuo atveju dar labiau suvaržo galimybę pareigūnams detaliai komentuoti tyrimą, yra ta, kad norint argumentuotai pateikti prokurorų bei tyrėjų poziciją, paneigi viešai metamus jiems nepagrįstus kaltinimus, neišvengiamai tektų atskleisti labai daug žuvusios merginos bei kitų asmenų, – rašoma įstaigos pranešime.

Generalinė prokuratūra taip pat pateikia ir keletą faktų, kurie yra susiję su skandalingąja byla:

1. Ikiteisminis tyrimas pradėtas prieš 11 mėnesių. Įvertinus tai, kiek proceso veiksmų per šį laiką atlikta, kiek parengta dokumentų, gauta duomenų – tyrimo eiga vertintina kaip labai intensyvi.

2. Šiuo metu yra sukaupta 11 tomų arba apie 2200 įvairių dokumentų, kuriuose užfiksuoti reikšmingi tyrimui duomenys.

3. Tyrimo metu prokuratūra kreipėsi dėl 24 specialistų išvadų arba, kalbant paprastai – dėl 24 ekspertizių atlikimo. Dalis rezultatų jau yra gauti, dalis – dar tik laukiami. Nuo jų priklauso ir tolimesni pareigūnų sprendimai šiame tyrime. Deja, bet yra tam tikrų rezultatų, kurių dėl ekspertizės ypatumų ir sudėtingumo, tenka laukti ne vieną mėnesį.

4. Su tarptautinės teisinės pagalbos prašymais prokuratūra kreipėsi į dvi užsienio valstybes. Šiuo metu išsamiau komentuoti šių prašymų nėra galimybės.

5. Viešai paskelbti teiginiai apie neva nustatytus 6 asmenų DNR ant aukos kūno yra visiškai nepagrįsti, melagingi ir formuojantys klaidingą nuomonę. Pateikti viešai duomenis apie tai, koks yra tikrasis šio tyrimo rezultatas, nėra galimybės.

6. Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras yra patenkinęs visus nukentėjusiems asmenims atstovaujančio gynėjo prašymus leisti susipažinti su visa ikiteisminio tyrimo medžiaga.

7. Ikiteisminio tyrimo metu įtariamajam skiriama tokia kardomoji priemonė (arba kelios), kuri užtikrina jo dalyvavimą procese. Tai gali būti užstatas, dokumentų paėmimas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei kt. Jei to pakanka, kreiptis į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo, skyrimo nėra jokio įstatyme numatyto pagrindo. Laisvės atėmimas suimant nėra bausmės forma, bet kraštutinė priemonė siekiant užtikrinanti, kad asmuo nepasislėps nuo tyrimo ir / ar neįvykdys naujų nusikalstamų veikų. ​

Išniekintas ir kapas

Primename, kad dar šių metų kovą buvo išniekintas modelio kapas. Tuomet vagys nuniokojo Vilniaus Sudervės kapinėse esantį kolumbariumą. Sugadintos net 23 amžinojo poilsio vietos, tarp jų ir Klaipėdoje tragiškai žuvusios Dovilės Didžiūnaitytės.

„Nupjaustyti visi papuošimai. Ant Dovilės antkapio buvo amžinos ugnelės žvakidė ir vazelė. Tai nupjaustyta. Taip išplėšti 23 kapai, – tuomet pasakojo Dovilės dėdė Arūnas Pakulevičius. – Kažkokie vandalai niokojo visą kolumbariumą."

A. Pakulevičiaus tikinimu, vagis domino tik papuošimai.

„Plokštės nesudarkytos, tik viskas nupjaustyta. Matosi nupjauti varžteliai. Prie kitų kapų taip pat viskas nupjaustyta, visi papuošimai nudraskyti, nulupti. Viskas tiesiog tuščia", – apibūdino A. Pakulevičius.

Tuomet savo pareiškimus policijai dėl išniekintų kapaviečių pateikė dar keli žmonės, kurių artimieji ilsisi minėtoje vietoje.

Neigia kalbas apie prislėgtą asmenybę

Ir nors po tragedijos atsirado daugybė vertinimų ir komentarų, D. Didžiūnautytės artimieji bei draugės apibūdino ją kaip itin mielą ir nuoširdų žmogų, kuris negailėjo dėmesio draugams.

Geriausia Dovilės drauge prisitačiusi Gabrielė sakė, kad besidomėdama šia istorija ji išgirdo daug melagingų faktų, kuriuos yra neva bandoma prilipdyti Dovilei. Mergina įtaria, kad jos bičiulė buvo pakliuvusi į jai žalingą aplinką.

„Pastaruoju metu mes nebendravome, bet aplink ją buvo tikrai ne draugai. Tai įrodo ir dabartinės kalbos iš jų pusės apie Dovilę. Kokie draugai taip galėtų kalbėti? Žmonės, kurie ją apvaginėjo, apgaudinėjo ir ja naudojosi – nėra draugai.

O dabar jie leidžia sau skleisti dezinformaciją, kad ji neva buvo narkomanė. Man pikčiausia, kad dabar visi kalba apie jos gyvenimą, bet nesikoncentruoja į paskutines 10 jos gyvenimo dienų, po kurių ir įvyko tragedija. Dovilę norima piešti iš blogiausios pusės, kad ji neva vartojo. Aš negaliu garantuoti, kad ji niekada gyvenime nebandė.

Mes visi galime sakyti, kad žmogų pažinojome labai gerai, tačiau teigti, jog to tikrai nebuvo – negalime. Bet! Aš netikiu, kad ji buvo narkomanė, jog ji pastoviai vartojo narkotikus. Netikiu ir tuo, kad į tokias situacijas ji patekdavo gana dažnai", – sakė ji po visuomenėje atsiradusių teiginių, jog modelis jau anksčiau galėjo vartoti narkotines medžiagas ir leisti laiką vakarėliuose.

Jos artimieji ir bičiulės pasakojo, kad Dovilė itin mėgo keliauti, domėjosi fotografija ir turėjo daug planų. Mergina, jų teigimu, jokiu būdu negalėjo nutraukti gyvenimo savo noru, o prie to galimai prisidėjo pašalinis asmuo ar asmenys.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (202)