Pasiteiravus, ar kažkas pasikeitė po vestuvių, Indrė nedvejojo.

„Širdyje – be abejonės. Vistiek jau ne draugė, o žmona, tad viskas visai kitaip“, – šypsojosi puikiai nusiteikusi I. Burlinskaitė.

Indrės vyras pajuokavo, kad žmona apdovanojimams ruošėsi nei daug, nei mažai – savaitę.


„Išties netrumpai prireikė laiko – reikia juk viską apgalvoti. Tada nuvažiuoti pas savo stilistę, kažką sukurti, bet susišukavau, pavyzdžiui, pati. Šiaip mes pirmą kartą M.A.M.A apdovanojimuose, tad labai laukėm“, – kalbėjo Indrė.

„Labai smagu čia sudalyvauti, – jai antrino Liudas. – Iniciatyva beprotiškai graži, renginys didelis. Manau, kad mes čia esame pirmąjį, bet ne paskutinį kartą.“

Ant raudonojo kilimo pora debiutavo ir kaip vyras bei žmona. Praėjusį rudenį aukso žiedus sumainiusi pora iki šiol apdovanojimus stebėdavo tik per TV ekraną.

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta

„Labai smagu visus pamatyti tokius išsipuošusius, pasitempusius. Labai malonu ir miela. O ar kažkas kitaip? Sunku vertinti, nes gal net nebuvo kažkokio įsivaizdavimo. Norėjosi eiti ir patiems pamatyti“, – šypsojosi Indrė, sutikta ant M.A.M.A raudonojo kilimo.

Indrė ir Liudas renginiui puošėsi itin kruopščiai ir puikiai atitiko reikalaujamą black tie aprangos kodą. Pora atrodė tarsi nužengę iš Holivudo. Gražių žodžių sutuoktiniams negailėjo ne tik apdovanojimuose sutikti bičiuliai, bet ir internautai, spėję įvertinti poros nuotraukas.

Raudonasis kilimas:

Apdovanojimų akimirkos:

Delfi primena, kad svarbiausiu aksesuaru šiemet tapo ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurio pageidavo praėjusiais metais skandale atsidūrę renginio organizatoriai. Pareikalauta ir GP pasų, be kurių įeiti į areną buvo neįmanoma.

Pasak organizatorių, ceremonijai buvo ruošiamasi itin kruopščiai.

„11-oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija bus išties įspūdinga. Džiaugiamės, kad pastarieji metai muzikine prasme buvo produktyvūs, o atlikėjai klausytojams padovanojo daug kokybiškos muzikos.

Sausio 28 dieną „Žalgirio“ arenoje turėsime progą ne tik prisiminti pastarųjų metų atlikėjų pasiekimus, bet ir išvysti įspūdingus garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus“, – prieš renginį žadėjo organizatoriai.

Į areną susirinkusiesiems žiūrovams pažadėta galimybė gyvai pamatyti ryškiausių lietuviškos scenos žvaigždžių pasirodymus. Juos surengė rokeriai „jauti”, Justinas Jarutis su Jessica Shy, Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas, Evgenya Redko, Vaidas Baumila, „The Roop”, Austieja, „Pikaso”, FC Baseball, Inga Jankauskaitė, Beatrich, Vidas Bareikis ir „8 Kambarys”.

Per daugiau nei 3 valandų muzikos šou išdalinama 15 prestižinių M.A.M.A statulėlių už geriausius 2021 m. darbus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)