aA
Pastaruoju metu kone visa Lietuva stebi skaudžią dviejų žmonių santykių dramą. Susipykę Oksana Pikul ir Simas Jasaitis (tiksliau – jo advokatas) viešina ne tik šeimos paslaptis. Visai neseniai dainininkė LNK laidoje „Nuo iki“ parodė sutuoktinio galimai jai siųstas trumpąsias SMS žinutes, kuriose – ne tik įžeidinėjimai, necenzūriniai žodžiai, bet ir raginimas „susirinkti daiktus su vaiku ir dingti iš mano namo“. Negana to, moteris teigė, kad mėgstantis vartoti alkoholį krepšininkas dar jai laukiantis jųdviejų sūnaus, dingdavo savaitėms ir buvo neištikimas su kitomis garsiomis moterimis.

Tiesa, iš karto po to, kitoje TV laidoje KK2, S. Jasaičio advokatas Albertas Bandžius parodė neva pačios Oksanos siųstas žinutes, kuriose moteris necenzūriniais žodžiais atsiliepia apie Simo draugus, pavyzdžiui, Cololo, ir jį patį.

Advokatas sako, kad Simas buvo nuolatos provokuojamas: „Gerai, kad Simas netrynė tų žinučių, todėl jas skaitydamas gali iš šono stebėti jų gyvenimą. Jeigu moteris deklaruoja, kad patirdavo psichologinį smurtą, tai poniai Oksanai reikėtų pasiimti žodyną ir perskaityti, kas tai yra psichologinis smurtas ir įvertinti, koks buvo jos elgesys“.

Simo Jasaičio advokatas pastebi, kad SMS rašyti tuo pačiu stiliumi, padarytos tos pačios gramatinės klaidos.

„Jeigu atkreipsite dėmesį, pamatysite, kad žinutėse nėra nurodyta data. Nurodytas tik laikas. Simas tikrai nerašė tokios žinutės. Ir kartojasi ta pati klaida. Tai tiek neva Simo rašytose žinutėse, tiek Oksanos atsakymuose“, – laidoje KK2 kalbėjo A. Bandžius.

Advokatas taip pat pasakojo, kad Simas niekur iš namų savo noru nebėgdavo – tai darydavo išvestas iš pusiausvyros.

„Ji ir televizijos laidoje kalbėjo, kad vyras išeidavo ir negrįždavo, bet pamiršo paminėti, kad, kai ji jį išvarydavo, pakeisdavo spynas. Todėl jis važiuodavo pas mamą, pas sesę Aistę ir ten nakvodavo“.

Tačiau Oksanai Pikul skaudžiausia ne tai. Ji teigia, kad S. Jasaitį advokatas įtikino, jog vaiko globa gali atitekti Simui ir jie tai bando padaryti.

„Čia yra žiauriausia. Kovosiu už vaiką ragais, nagais. Jokie namai, jokie pinigai neatstos man sūnaus“, – „Nuo Iki“ sakė Oksana ir neabejoja, kad skyrybos bus ilgos, įtemptos, dramatiškos.

„Gaila, kad jis duoda savo advokatui sušaudyti savo vaiko mamą viešai. Savo vaiko mamą. Vyras turėtų gerbti moterį, sakyti „ačiū, tu man pagimdei sūnų, gyvenk ramiai. Aš jo prašiau: „Simai, būk geras, paprašyk savo advokato neiti į TV laidas, nejuodinti vaiko mamos, nemeluoti, nepasakoti visų detalių. Ne. Mano mamai, kai jis lankėsi girtas pasakė: „aš užčiaupiau savo šunį“. Po jo žodžių advokatas vėl nubėgo į keletą laidų ir loja per visą Lietuvą apie šitą skyrybų dramą“, – sako O. Pikul.

Šių metų liepą būtų poros medinės vestuvės, penktieji santuokos metai. Tačiau dabar jau aišku – pora tą laiką praleis bylinėdamiesi dėl vienintelio užgyvento turto – namo Vilniaus pakraštyje. Ir beveik trijų metų sūnaus globos. Taikios skyrybos jau dabar neįmanomos, su vyru jiedu, pasak moters, bendrauja tik SMS žinutėmis, o ten – vien įžeidinėjimai ir keiksmažodžiai.

Žinučių turinį galite pamatyti čia:

Ar toks bendravimo tonas sutuoktiniams įprastas?

„Kai pavartodavo alkoholio, tai yra dvilypis žmogus, jis gyvendavo dvilypį gyvenimą. Kai stengdavosi gyventi tvarkingai, sportuodavo, negerdavo, jis būdavo išties geras žmogus. Geras žmogus, kuris rodydavo dėmesį, su kuriuo ramiai galėdavai leisti laisvalaikį. Tačiau pavartojus alkoholio žmogus pasikeisdavo. Ir tas jo pasikeitimas ir buvo lydimas agresijos, dingimo iš namų savaitėmis... Tai buvo tikrai ne vieną ir ne du kartus. Per 9 metus jis nuolatos pabėginėdavo iš namų, visiems skųsdamasis tarsi kad aš jį išvydavau. Nakvinėdavo viešbutyje, pas draugus. Ypatingai „Lietuvos“ viešbučio darbuotojai galėtų labai daug papasakoti, jei galėtų“, – pasakoja O. Pikul.

Vėliau ji tegia pajutusi, kad Simas turi kitą moterį. Jis neva dažnai likdavo Panevyžyje, grįžęs nuolat būdavo su telefonu rankose. Taip atsirado kalbos apie grožio specialistę Arūnę iš Panevėžio.

„Mano žinomis, jis jau dabar gyvena pas ją Panevėžyje. Iš mūsų bendrų namų jis jau susirinko daiktus“, – atvirauja dainininkė.

Jos teigimu, tai, jog dabar Simas turi naują simpatiją, nėra didelė naujiena: romanų būta ir prieš tai. Net tada, kai ji laukėsi jųdviejų sūnaus. O tarp krepšininko simpatijų - ne viena garsi pavardė.

„Kai pradedi skirtis atsiranda labai daug žmonių, kurie faktais, nuotraukomis ir žinutėmis pradeda pasakoti apie tavo sutuoktinį. Buvau šokiruota, nes atsirado ir žinomų moterų pavardžių, kuomet aš laukiausi sūnaus. Žinote, kai vyras dingsta savaitei iš namų, tu gali ką nori įtarti. Ir tai būdavo ne kartą. Jis savaitei pabėgdavo iš namų. Ir kai laukiausi, ir prieš laukiantis, ir po to. Kai laukiausi, norėjau skirtis gal penkis kartus. Prieš taip pat norėjau skirtis penkis kartus. Be žinot, vis užglaistydavo“, – sakė O. Pikul.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Skiriasi Agnė ir Artūras Zuokai: pasukti skirtingais keliais panoro žmona (218)

Jau kurį laiką sklandę gandai, kad Vilniaus savivaldybės tarybos narys Artūras Zuokas ir jo...

Dėl tariamų santykių su Šedžiuviene į teismą iškviestas Juodsnukis susierzino: visa Lietuva iš to juokiasi (95)

Kiek daugiau nei po mėnesio pertraukos verslininkas Andrius Šedžius bei dainininkė Monika...

Mamos pensijos dydį sužinojęs Vaitulionis neteko amo: ši šalis aiškiai parodė, kad iš ko gyvensite senatvėje – jūsų problema (431)

Pensijų tema Lietuvoje dažnai būna skaudi. Neretai senjorams tenka mėnesį pragyventi su vos 200...

Klausimą apie sklandančius skyrybų gandus Zuokas pasitiko nejaukia tyla: koks tas gyvenimas bus, toks (136)

Jau kurį laiką sklando gandai, kad Vilniaus savivaldybės tarybos narys Artūras Zuokas ir jo...

Prokurorams prabilus apie tragiškai žuvusios Didžiūnaitytės bylos detales, šeimai keli niuansai kelia nerimą (179)

Pirmadienį oficialiai pranešta apie rimtą postūmį tragiškai žuvusios Dovilės...

Top naujienos

Mokslų daktarė įvertino pomidorus: juos valgant būtina laikytis vienos svarbios taisyklės (6)

Pomidorai karaliauja lietuvių šiltnamiuose. Tačiau, ar žinojote, kad pomidorų gimtinė yra Andai...

Jakilaitis papasakojo, kas vyksta išjungus kameras: vienu metu prieš mane buvo pradėtas karas (49)

Laidų cikle „Profesija visam gyvenimui“ keliamas klausimas, ar žurnalisto profesija gali būti...

Estija su Latvija pradėjo akcizų karą: Lietuva tyliai laukia kas bus (78)

Statistikos departamentas prieš kelias savaites paskelbė, kad vienas 15 metų ir vyresnis...

Iš šešto aukšto iškritęs berniukas – reanimacijoje: medikai papasakojo apie jo būklę šeima tarnyboms žinoma (35)

Sekmadienį Vilniuje per šešto aukšto balkoną iškritęs berniukas gydomas Santaros klinikų...

Ore kabantis miškų mokestis: ministras pristatė išimtis, kam netektų jo mokėti (112)

Aplinkos ministerija pradėjo svarstyti mokesčių pakeitimus privačių miškų savininkams,...

Zelenskio pasisakymas sukėlė pasipiktinimo bangą (146)

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis , pavadinęs gražias moteris savo šalies „prekiniu...

Ne kiekvienas ryžtųsi tokiems sprendimams: dizainerė įgyvendino nesuderinamus vilnietės įgeidžius (11)

Noras sujungti miesto ritmą su gamtos pojūčiu – tokia mintis kilo interjero dizainerei Guodai...

Pabandyk išspręsti: pasidalino valstybinio istorijos egzamino užduotimis (52)

„Kartojausi, bet užteko to, ką mokėmės mokykloje, nereikėjo per daug stengtis. Istorija iš...

Patarė, kaip išsirinkti stilingą avalynę pragariškai karštiems orams (3)

Panašu, kad tropiniai Lietuvos orai niekur neplanuoja trauktis ( valio! ), todėl pats laikas būtų...