aA
Po žinomo politiko Petro Gražulio pareiškimo, jog savo ir palangiškės Birutės Navickaitės dukrelę jis galėtų auginti ir pats, nes abejoja mergaitės mamos ketinimais, prabilo ir vaiko mama. Ji sako, kad po tokių skandalingojo politiko žodžių bijo jam leisti matytis su vaiku ir jų pasimatymai bus įmanomi tik kai bus oficialiai nustatyta tėvystė. Kaip savo žodžių įrodymą ji ryžosi paviešinti ir jų susirašinėjimą.
Birutė Navickaitė, Petras Gražulis
Birutė Navickaitė, Petras Gražulis
© DELFI montažas

Politiko žodžiai, jog jis galėtų pasirūpinti vaiku ir pats užauginti, nes, anot jo, moteris kuri siekia suvilioti ir pririšti vyrą, negali tinkamai išauklėti dukros, įskaudino jo vaiko mamą.

„Aš daviau 5000 eurų ir ji to neneigia, o vaikui 2,5 mėnesio, tai kiek reikia? 10 000? Buvau siūlęs, jei tu nenori augint, neprisiimi atsakomybės, atiduok, aš užauginsiu tą vaiką. Aš tikrai surasčiau žmogų, kas augins ir panašiai. Ir šiandien jei ji atiduotų, aš paimu ir iš jos man nieko nereikia. Aš jai siūliau dar iki išviešinimo. Visus variantus siūliau. Padėti finansiškai ir net (taip), kad neitų šiemet į darbą. Išlaikyčiau. Netiko", – sakė jis šįryt.

Susisiekusi su žurnaliste B. Navickaitė sakė nusivylusi tokiomis politiko kalbomis ir parodė jų susirašinėjimą. Viešinamose žinutėse yra tik, anot pašnekovės, esminės jų susirašinėjimų dalys. Moteris tik prašė užtušuoti P. Gražuliui artimo žmogaus vardą, nes, jos nuomone, į šią istoriją nereikėtų įtraukti su tuo nesusijusių žmonių.

„Kai laukiausi, tikrai kalbėjo, kad atiduočiau vaiką. Galite įsivaizduoti, kaip jaučiausi. Vėliau rašė ir po gimdymo“, – rodydama susirašinėjimą pasakojo ji.

Pasiteiravus moters, ar ji jautė kokius nors šiltus jausmus politikui ir ar šie santykiai buvo tikri, ji patvirtino, jog tai buvo nuoširdu. "Iš mano pusės tai buvo nuoširdu. Aš to visiškai nesigėdiju. Aš ne pirma ir ne paskutinė, kuri susižavėjo vyresniu vyru. Nematau čia nieko smerktino ir nesijaučiu padariusi nusikaltimą", - kalbėjo ji.

Susisiekus su P. Gražuliu politikas žurnalistams sakė, kad tarp jų buvo ne vienas susirašinėjimas, tačiau konkrečių jo dalių jis neprisimena. „Tų susirašinėjimų buvo milijonai, bet aš tik atvirai galiu pasakyti, kad pirmiausiai pasidarysiu DNR tyrimą ir bandysiu teismo keliu išsireikalauti vaiko globą. Jis yra mano terorizavimo priemonė ir aš turiu daug argumentų, kad ji mane prigavo. Kai sakiau, kad padėsiu finansiškai, ji nesutiko ir pradėjo šantažuoti viešai. Tikrai sakiau, kad jei nenori auginti, tegul atiduoda man ir aš užauginsiu.

Ji iš tų susirašinėjimų išrenka sau patogias žinutes. Ji mane visokiais žodžiais išvadino. Tik aš to neviešinsiu. Perduosiu teismui. Užauginau keturis vaikus ir, manau, be jokių problemų užauginsiu dar vieną vaiką. Tik tai bus teismo sprendimas ir civilizuotas kelias. Manau, kad tada šis šantažas baigsis. Tegul ji gyvena laisva. Aš nenoriu, kad tokia mergaitė, jei ji tikrai mano, patektų į tokias rankas“, – teigė politikas.

Jis taip pat pabrėžė, jog jį palaiko ir šeima, artimieji, draugai. Anot P. Gražulio, visa jo aplinka buvo priblokšta kilusio skandalo.

„Tai bus tikras meilės vaikas. Visomis teisinėmis priemonėmis sieksiu, kad tas vaikas būtų mano. Aš tikrai tikiuosi, kad paaiškės, kad vaikas mano. Žiūrėjau nuotraukas. Atrodo, kad panaši ir aš taip galvoju. Žinoma, esu laisvas ir būtų maloniau, kad su žmogumi galėčiau gyventi ir auginti bendrai. Tačiau ar tai yra įmanoma? Iš dalies tikrai jaučiuosi įskaudintas“, – klausė jis.

Žinomas vyras taip pat patvirtino, kad vienas jam artimas žmogus žadėjo jo penktąjį vaiką užauginti ir pasirūpinti. Jis jau susitiko ir su pažįstamu advokatu, kuris patarė stengtis prisiteisti vaiko globą ir auginti jį savarankiškai.

„Nors esu vienišas, skirčiau vaikui tiek laiko, kiek tik galėčiau, bet samdyčiau ir žmogų, ir man padėtų. Tikrai mergaitė būtų mylima ir iščiustyta“, – sakė P. Gražulis.

Šeštadienį Birutė Navickaitė sakė, jog jaučia didelį palaikymą ir baisiausius žodžius ji jau išgirdo iš mergaitės tėvo, todėl kilęs skandalas jai nėra baisus. Moteris taip pat išsakė ir nuomonę apie jo tėvystę. Ji netiki, kad politikas atsiprašys, tačiau jei šis norės dalyvauti mergaitės gyvenime, ji tam neprieštaraus, o savo nuoskaudas pamirš vardan vaiko. Jauna mama sako, kad po šio skandalo P. Gražulis su ja taip pat nesusisiekė. Ji tik viešojoje erdvėje pastebėjo jo atsiprašymą. „Jis atsiprašė visos Lietuvos, žurnalistų, prašė būti gailestingiems. Tik ne manęs ir dukrelės. Dėl dukros skaudu, o savęs...tiek to", – apgailestavo ji.

DELFI primena, kad skandalas kilo po to kai balandį dukros susilaukusi palangiškė nusprendė netylėti ir viešai prabilo apie penktąjį parlamentaro vaiką.

„Jei jis būtų įžeidinėjęs tik mane vieną... – kalbėjo B. Navickaitė. – Iš pradžių labai skaudėjo, paskui buvo liūdna, dabar iš viso nieko nebejaučiu."

Kiek anksčiau moteris davė interviu naujienų portalui, kuriame papasakojo, kaip su ja elgėsi žinomas politikas. „Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda", – DELFI yra sakiusi su Petru Gražuliu dukros susilaukusi moteris ir prasitarė girdėjusi, kad P. Gražulis turi ir daugiau nuo viešumos slepiamų vaikų.

Kone dvigubai už P. Gražulį jaunesnės 31-erių palangiškės teigimu, santykių metu jis kalbėdavo apie norą kartu susilaukti vaikų, tačiau pati to neplanavusi: „Jis pats kalbėdavo apie tai, aš tiesiog karpiau ausim. Tiesiog pasiklausydavau jo kalbos, ir tiek."

P. Gražulis tikino, kad nėštumas jam buvo didelė staigmena, nes, anot jo, B. Navickaitė buvo prisipažinusi, kad yra nevaisinga: „Žmogus pasakė, kad dešimt metų yra nevaisinga, nepastoja, vaiko nesusilaukia. Kaip atsitiko, taip atsitiko."

Tai patvirtino ir pati Birutė. „Aš ilgą laiką nepastojau. Tą dalyką jis sužinojo tik tada, kai aš jau buvau nėščia. Dabar jis tą apsuko ir naudoja prieš mane, – teigė palangiškė. – Kad aš dešimt metų nepastojau, jis sužinojo tik tada, kai buvau nėščia." B. Navickaitės teigimu, nėštumo metu ji nesulaukė P. Gražulio palaikymo, priešingai – išgirdo pasiūlymą nutraukti nėštumą.

Moteris teigė, kad anksčiau norėjo susilaukti vaikų, tačiau jau buvo nuleidusi rankas. „Kažkada buvo toks noras, bet tas noras buvo išblėsęs. Netikėjau", – teigė palangiškė. Birutė prisipažino, kad nėštumas buvo lengvas: „Nebuvo iš viso jokių požymių, išskyrus tai, kad pilvas augo."

B. Navickaitė DELFI papasakojo, kada užsimezgė santykiai su P. Gražuliu. „Mes susitikome birželio 2 dieną, kad aš nėščia, sužinojau rugpjūčio 2 dieną. Pirmą vakarą su mano bičiuliu ir Petru nuvykome į mano namus. Bičiulis dar pasiėmė merginą. Petras liko nakvoti mano namuose, tiesiog. Dar nieko tarp mūsų nebuvo. Kitą dieną jis man į darbą atvežė rožių puokštę. Labai gražiai bendravo, vakarienes darydavo, kiekvieną dieną grįžusi iš darbo rasdavau vakarienę padarytą. Jis beveik visą laiką būdavo čia, kiek būdavo Palangoje, tiek būdavo pas mane", – atvirauja B. Navickaitė.

Anot jos, P. Gražulis iki jai sužinant, kad laukiasi, kalbėjo apie vaikus. Esą, jei ji pastos, bus tik jo. Birutė sako, kad P. Gražulis savo elgesiu rodė ir šiek tiek pavydo. Vis užsimindavo, kad ji gali ką kitą susirasti. Po žinios apie nėštumą viskas apvirto aukštyn kojomis Tačiau visas P. Gražulio meilumas ir asistavimas, pasak Birutės, baigėsi sužinojus apie nėštumą. Jai itin užkliuvo tai, kad jis nevengė įžeidinėti, tačiau, kai įžeidimai palietė vaiką, moteris sako jau neapsikentusi.

Esą P. Gražulis dukrą pavadino bjauria. „Sakė, bijau, kad nuo manęs pabėgsi, kalbėjo apie vaiką, sakė, jei tu turėsi jį – aš turėsiu tave. Apie vaiką jis kalbėjo tuomet, kai aš jau buvau nėščia, tačiau dar to nežinojome", – atvirauja Birutė.

Dėl pykčių ir nesutarimų ji pripažįsta kone pasidavusi jo spaudimui darytis abortą. Birutės teigimu, jau net buvo užsiregistravusi pas medikus. Tačiau sako, kad niekada nenorėjo atsisakyti kūdikio. Užvirus konfliktams, P. Gražulis, anot moters, jos darbe paliko pinigų. „Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda, sakė, gavai tris tūkstančius, atiduok. Atsakiau: „Atvažiuok, pasiimsi, yra visi tavo pinigai."

P. Gražulis esą ne kartą jai sakęs, kad buvo ir kitų moterų, yra užsiminęs, kad viena buvo prabilusi apie nėštumą. Kas nutiko, tiksliai nepaaiškino. Tik pasakęs, kad, kai pareikalavo DNR, istorija su vaiku „susitvarkė". Pats politikas tuomet to nekomentavo.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(3 žmonės įvertino)
3.0000

Koronavirusu sergantis Andrius Tapinas priverstas laikytis lovos režimo, savo savijautą vertina „5 iš 10“ (246)

Visuomenininkas Andrius Tapinas šeštadienį pranešė, kad neprasilenkė su Covid-19 virusu –...

Žilvinui Žvaguliui – nemalonumai teisme dėl aplaidumo įmonėje: neklysta tik tie, kas nedirba (63)

Dainininkas, muzikos leidybinės įmonės „ Zuzi “ savininkas Žilvinas Žvagulis trečiadienį...

Koronavirusu persirgusi Rūta Loop – apie tai, ką teko išgyventi, kodėl jai pasisekė ir ką nori pasakyti kitiems (19)

Nuo praėjusių metų pabaigos pasaulis diena iš dienos grumiasi su koronavirusu , o grumtynių...

Dainininkė Rasa Kaušiūtė be makiažo būna tik savo sodyboje (15)

Atlikėja Rasa Kaušiūtė prisipažino, kad be makiažo jos taip paprastai neišvysi gatvėje....

Top naujienos

Kartą lietuviai jau išgyveno pandemiją: tais metais tauta ėjo „išmirimo keliu“ (148)

Gyvenimas pandemijos sąlygomis nėra saldus: tą galėtų paliudyti ne tik šių dienų lietuviai,...

Vyraus debesuoti ir drėgni orai (7)

Lietuvos orams įtaką turės Šiaurės Europoje plačiai išsiskleidęs žemo atmosferos slėgio...

Koronavirusas vėl kerta darbo rinkai: auga prastovose esančiųjų darbuotojų skaičius (26)

Šalyje sparčiai augant koronavirusinės infekcijos susirgimų skaičiui, prastovose esančių...

Laukiamiausioje Čempionų lygos akistatoje – Messi ir „Barcelonos“ triumfas Turine (3)

UEFA Čempionų lygoje „Barcelona“ iškovojo antrą pergalę iš eilės. Katalonai trečiadienį...

Išgirdusi agresyvaus vėžio diagnozę vilnietė Ana jau laukėsi: buvo nusiteikusi blogiausiam (8)

Mažajai Arianai dar nėra nė metukų – neįtikėtinai ramiai ir viskuo besidominčiai mergaitei...

Giedraitis tritaškius metė pro šalį, tačiau „Baskonia“ šventė pergalę Ispanijoje (1)

Penktą pergalę Ispanijos ACB lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (5-3). Roko Giedraičio ir...

Šimonytė įvardijo, kas ir kaip galėtų valdyti koronaviruso krizę: valdžia negalėjo atsipalaiduoti (411)

Buriamos centro dešinės koalicijos kandidatė į premjeres, Ingrida Šimonytė trečiadienį...

Verslininkų kovoje dėl milijonų – keisti sutapimai teisme (14)

Kol „ Arvi “ įkūrėjas Vidmantas Kučinskas sulaikytas Slovėnijoje, Lietuvoje tęsiasi jo...

|Maža didelių žinių kaina