Savo skaudžia patirtimi S. Damulevičius pasidalijo socialiniuose tinkluose. Kaip Delfi pasakojo alpinistas, šiuo įrašu norėjo atkreipti dėmesį, kad ir kiti jį sekantys žmonės būtų atidesni.

„Sakote, kalnai pavojingi? Vakar Vilniaus centre, eidamas per pėsčiųjų perėją degant žaliam signalui, buvau partrenktas „Prius“ vairuotojo.

Esu ypatingai dėkingas neabejingiems praeiviams ir vairuotojams, iškvietusiems pagalbą, bei žaibiškai sureagavusioms policijos ir greitosios pagalbos tarnyboms.

Rezultatai: 3 šonkaulių ir plaštakos kaulų lūžiai, nutrauktas priekinis kryžminis kelio raištis, kelios siūlės antakyje, veido sutinimas, laikinai neleidžiantis atmerkti vienos akies, sumušimai ir nubrozdinimai ant viso kūno.

Gydytojai sako, kad tokioje situacijoje man labai pasisekė. Aš manau, kad sunaudojau dar vieną iš kelių savo gyvybių... Visgi po kelių savaičių tikiuosi pilnai atsistatyti.

Iš anksto dėkoju už jūsų palinkėjimus ir geras mintis! Būkite atsargūs ir saugūs!“ – socialiniame tinkle savo patirtimi pasidalijo alpinistas.

Delfi primena, kad praėjusią vasarą alpinistas S. Damulevičius leidosi į ekspediciją, kurios tikslas buvo devinto pagal aukštį pasaulyje Nanga Parbato (8126 m) kalno viršūnė. Kelione Saulius siekė paminėti prieš 10 metų ten įvykusią tragediją, kai per teroristų išpuolį žuvo jo bendražygis Ernestas Markšaitis. Vis dėlto ir šį kartą to padaryti nepavyko – apsisukti teko dėl lenkų alpinisto mirties. Tačiau nepasidavusį S. Damulevičių priėmė kitas kalnas – jis tapo pirmu lietuviu, įkopusiu į Gašerbrumo I (8080 m) viršūnę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)