Šiame renginyje su Gal Gadot susitikusi TV laidų vedėja ir prodiuserė Gintarė Gurevičiūtė teigia, kad jai artimos šios aktorės vertybės, o telefoną ji taip pat laiko bene geriausiu 21 a. išradimu, taupančiu laiką ir suteikiančiu galimybę kiekvienam tapti žinomu.

Telefonai tampa įžymybių asmeniniais asistentais

„Telefonas yra mano kasdienio gyvenimo dalis. Kai keliauju darbo reikalais arba su šeima, telefoną naudoju siekdama užfiksuoti svarbiausias akimirkas. Be to, telefonas suteikia pasitikėjimo ir ramybės jausmą, leidžiantį įveikti visus iššūkius, nes esu tikra, kad ilgai veikianti baterija ir greitojo krovimo funkcijos niekada manęs nepaves“, – apie technologijų vaidmenį ir telefono svarbą savo gyvenime kalbėjo Gal Gadot.

Tuo metu renginyje dalyvavusi ir su garsia aktore susitikusi Gintarė Gurevičiūtė priduria, kad telefonas, kartu su internetu, atvėrė mums vartus į neaprėpiamą informacijos kiekį ir suteikė dar daugiau bendravimo galimybių, rašoma pranešime spaudai.

„Manau, kad pagrindinė telefono paskirtis – taupyti laiką, nes jis yra tas dalykas, kurio už pinigus neįsigysi. Nors telefoną, visų pirma, naudoju skambučiams ir el. laiškų rašymui, man taip pat svarbi jame integruota kamera. Nuotraukose fiksuoju asmeninio gyvenimo akimirkas, dalinuosi jomis socialiniuose tinkluose. Apskritai manau, kad sparčiai tobulėjantys telefonai netgi pakeitė šou verslo taisykles – šiandien kiekvienas gali tapti žvaigžde. Jau nebesvarbu, ką pažįsti, o netgi tie, kurie anksčiau buvo vadinami keistuoliais, šiandien turi visas galimybes tapti nuomonės formuotojais“, - teigia ji.

Prioritetas – nuotraukų kokybei

Aktorė Gal Gadot, kalbėdama apie svarbiausias telefono funkcijas, teigia, kad daugiausia dėmesio skiria kamerai.

„Nuolat fotografuoju mane supantį pasaulį, nes tai leidžia pasireikšti įkvėpimui ir kasdien išreikšti viduje susikaupusį norą kurti. Be to, anksčiau net nežinojau, kad man gali reikėti dirbtinio intelekto telefone, bet pradėjusi juo naudotis, greitai pastebėjau, kaip jis padeda taupyti laiką. Anksčiau tinkamo apšvietimo ar fotografavimo kampo pasirinkimas, geriausiai derančio nuotraukos filtro paieška atimdavo daug laiko, o dabar apie tai net nebegalvoju, nes telefone integruotas dirbtinis intelektas tuo pasirūpina už mane“, – sako „Nuostabioji moteris“ Gal Gadot.

G. Gurevičiūtė priduria, kad fotografuodama telefonu, visuomet stengiasi išgauti kuo natūralesnį vaizdą.

„Natūralu, kad nuotraukose visi siekiame pademonstruoti geriausią savo pačių versiją. Kartais net geresnę nei yra iš tiesų. Nors dabar itin populiarios įvairios nuotraukų apdorojimo programėlės, užtrunka laiko jas surasti, todėl teikiu pirmenybę tokiam telefonui, su kuriuo padarytų nuotraukų nereikėtų papildomai apdoroti. Man taip pat itin svarbu, kad telefono kamera gerai fotografuotų esant prastam apšvietimui, nes Lietuvoje saulėtų dienų nedaug. Apskritai visuomet stengiuosi publikuoti tokias nuotraukas, kurios atrodo kuo natūraliau, nes nenoriu, kad gatvėje sutikę žmonės manęs nepažintų“, - šypsosi TV laidų vedėja.

Renginio akimirkos:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)