Dainininkė Monika Linkytė teigė, kad šiais metais yra atitrūkusi nuo “Eurovizijos”, tad vertinti A. Pojavio šansus konkurse jai yra sunku. “Kiek girdėjau iš savo vadybininko Martyno Tylos “Eurovizija” šiais metais nėra labai stipri, todėl mūsų atstovas turėtų gerai pasirodyti.
Kalbu ne savo žodžiais, nes pati negalėčiau patvirtinti šio fakto.

Kadangi suprantu, kaip sunku yra stovėti prieš tiek daug žmonių prisiklausius labai kategoriškos nuomonės, mūsų atstovui norėčiau palinkėti labai didelės stiprybės, susikaupimo. Sceninės patirties jis neturi tiek daug, kiek reikėtų. A. Pojaviui reikėtų labai rimtai susikaupti ir padaryti viską, ką jis gali geriausiai”, - DELFI kalbėjo dainininkė, kuri šiais metais taip pat varžėsi dėl galimybės atstovauti Lietuvą, bet koją pakišo laringitas.

Dainininkė Urtė Šilagalytė tikino, kad šiais metais ne itin domėjosi “Eurovizijos” reikalais. “Dalyviu pasirodymus išvysiu tik tiesioginės transliacijos metu. Savo šalies atstovus visada reikia palaikyti, tad A. Pojavis – ne išimtis. Linkiu puikaus pasirodymo mūsų atstovui. Turime visi tikėti ko šansais”, - DELFI optimistiškai kalbėjo mergina. Nors U. Šilagalytė tikino atvyksianti į LRT klubą palaikyti A. Pojavio, tačiau mieliau pasirinko stebėti dainų konkursą jaukioje draugų kompanijoje.

Iš Latvijos kilusi dainininkė Baiba Skurstenė neslėpė, kad ne itin palankiai vertina A. Pojavio pasirodymą. „Pasakysiu atvirai – man daina nelabai patinka, bet negaliu sakyti, kad dėl to jis yra negeras atlikėjas. Linkiu jam didžiulės sėkmės pasirodyti gerai“, - DELFI kalbėjo atlikėja, kartu su U. Šilagalyte stebėjusi konkursą. Susipažinti su kitų šalių dalyvių pasirodymais Baiba neturėjo laiko, tad ir savo favoritų negalėjo įvardinti.

Palaikyti A. Pojavio ir stebėti "Euroviziją" nepraleido progos atlikėjas Vaidas Baumila, žurnalistas Saugirdas Vaitulionis, buvusi laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė, seniai viešumoje matyta atlikėja Sati ir daugelis kitų.

Tiek A. Pojavio pasirodymo metu, tiek po pasirodymo garsenybės negailėjo plojimų. Daugiausiai juoko sukėlė neįprasti efektai, kuriais buvo paįvairintas lietuvio pasirodymas.

Paaiškėjus, kad A. Pojavis pateko į konkurso finalą, pasipylė garsenybių sveikinimai internete. "Džiaugiamės žiauriai! Šaunuolis!", - savo socialiniame tinklapyje rašė N. Bunkė. Dainininkei pritarė scenos kolegės Oksana Pikul, Liepa Mondeikaitė.

Akimirkos iš LRT kavinės - DELFI nuotraukų galerijoje:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės