Apie skaudžią netektį pirmieji pranešė lnk.lt, vėliau apie tai socialiniuose tinkluose prabilo ir atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis.

„Gyvenome kartu. Kūrėme ir dainavome kartu. Juokiamės ir liūdėjome. Daug šiltų, gerų prisiminimų visada išliks atmintyje. Geros tau kelionės, Rolandai Skripkaiti-Rūle. Užuojauta šeimai ir visiems, kas pažinojote“, – socialiniuose tinkluose rašė atlikėjas.

Tiesa, apie vyro mirtį paaiškėjo ir naujų detalių. Naujienų portalas suvalkietis.lt nurodo, kad trečiadienį Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai iš policijos gavo pranešimą, jog reikia narų pagalbos Šešupėje paieškoti nuskęsti galėjusio žmogaus.

Vėliau paaiškėjo, kad ieškoma žinomo žmogaus, 43 metų Rolando Skripkaičio-Rūlės.

Be to, vyras dingo ne trečiadienį, o, kaip nurodo minėtas naujienų portalas, sekmadienį. Artimieji su juo negalėjo susisiekti ir jis pas juos namo negrįžo.

Nepavykus susisiekti, trečiadienį artimieji kreipėsi į policiją. Buvo rasti vyro raktai prie Šešupės ežero kranto.

Rolandas Skripkaitis-Rūlė

Suvalkietis.lt rašoma, kad garsus vyras šioje vietoje maudydavosi.

Delfi primena, kad R. Skripkaitis-Rūlė 2005 metais išgarsėjo projekte „Kelias į žvaigždes“. 2006 metais jis išleido savo debiutinį albumą „Au au au“, paskui Rūlė ilgam laikui dingo iš akiračio.

Su drauge Dovile Timinskaite buvo susilaukęs pirmagimės Saulės, vėliau vėl grįžo prie muzikinės veiklos. Padedamas savo gero bičiulio Vudžio, jis įrašė gana dviprasmiškai pavadintą kūrinį „Šėtonui alaus!“

Atlikėjas „L.T.“ anksčiau pasakojo, kad nebuvo pasiruošęs po realybės šou užplūdusiam populiarumui. Jis pradėjo smarkiai gerti, neaplenkė ir žvaigždžių liga – atrodė, kad pasaulis sukasi tik aplink jį.

„Atėjo laikas, kai man viskas pabodo. Nebegalėjau, o ir nenorėjau toliau taip gyventi... Su alkoholiu“, – „L.T.“ atviravo vaikinas.

Taigi teko kreiptis į gimtosios Marijampolės medikus, ten jis pripažino atradęs šviesesnį gyvenimą.

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
RPLC Vilniaus filialas 8(52)137808 registratura@rplc.lt P. Širvio g. 5
RPLC Kauno filialas 8(37)333255 registratura.kaunas@rplc.lt Giedraičių g. 8
RPLC Klaipėdos filialas 8(46)415025 registratura.klaipeda@rplc.lt Taikos pr. 46
RPLC Šiaulių filialas 8(41)455644 registratura.siauliai@rplc.lt Daubos g. 3
RPLC Panevėžio filialas 8(45)582673 registratura.panevezys@rplc.lt Elektronikos g. 6
Anoniminių alkoholikų draugija +370 685 05191 info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė +370 698 73005 info@pnb.ltŠaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)