Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Žanas Voronovas ir baleto trupės šokėja Asta Minalgaitė apie savo sužadėtuves viešai paskelbė per Teatro dieną.
Laimingos Muzikinio teatro meilės istorijos herojai, pasipuošę sužadėtuvių žiedais, buvo pasveikinti kolegų plojimais ir šūksniais “bravo”.

Oficialaus pranešimo tikėjosi daugelis

“Sužadėtuvės - tai mažosios vedybos, - sako Ž.Voronovas. - Tai pasižadėjimas. Ir sau, ir jai. Nors vienas kitam esame seniai pasižadėję. Tai, kad apie mūsų sužadėtuves buvo paskelbta nuo scenos, buvo tik, kaip sakoma, oficialus pranešimas”.

Sužadėtuvių žiedais 23 m. A.Minalgaitė ir 27 m. Ž.Voronovas apsikeitė dar prieš oficialųjį pranešimą. Poros manymu, tokios akimirkos yra labai asmeniškos, intymios, iš jų nereikia daryti šou.

Iškilmingas Žano ir Astos sužadėtuvių fakto paskelbimas Muzikiniame teatre daugeliui nebuvo staigmena. “Nors kai kam tai buvo netikėta, - kalba Ž.Voronovas. - Visi matė, kad mes draugaujame. Bet apie tai, kad susižadėsime, žinojo tik artimiausi draugai. Paslaptis buvo nebent data”.

“O štai Astos mamai, kuri tuo metu sėdėjo žiūrovų salėje, mūsų sužadėtuvės tikrai buvo šokas”, - pareiškia Žanas. “Ką tu, nebuvo jai jokio šoko, - juokdamasi purto šviesiaplaukę galvą Asta. - Mama visą laiką to tikėjosi ir laukė. Tik datos nežinojo”.

Lengvinanti aplinkybė - baseinas

Kaip solistas, dešimtis kartų suokęs apie meilę miuzikluose ir operetėse, pagaliau rimtai ir ne pagal scenarijų įsipainiojo į jos tinklus? Kaip baleto trupės šokėja, kuriai niekada nestigo gerbėjų, suprato, jog sutiko savo vienintelį?

Ž.Voronovas ir A.Minalgaitė savo istoriją vadina gražia ir laiminga. “Pamačiau ją ir pradėjau vaikščioti ratais, - pasakoja dainininkas. - Stengiausi, kad ji mane kuo dažniau matytų. Sužinau, kad Asta rengiasi kažkur eiti, kažkur dalyvauti, - ir aš einu. Žodžiu, dariau viską, kad būčiau pastebėtas”.

“Esu labai dėkingas baseinui! - sušunka Ž.Voronovas. - Tai buvo itin sėkminga aplinkybė. Užsirašiau lankyti baseiną ir, o stebukle, nuėjęs sutikau Astą. Pasirodo, ji irgi laisvalaikiu plaukioja. O, tada tai parodžiau, ką aš sugebu. Stengiausi plaukioti gretimame takelyje ir, pasitaikius progai, rodyti įvairius triukus”.

“Kokius triukus?” - susidomi Asta. “Nori pasakyti, kad neįvertinai, kaip aš nardau? Kaip visaip demonstruojuosi?” - suraukia antakius Žanas, vaizduodamas pasipiktinusį.

Akmuo nuo širdies

Muzikinio teatro merginos po baseino visuomet eidavo į kavinę. Kartą prisijungti buvo pakviestas ir Ž.Voronovas. “Nuo to laiko tai tapo mūsų sekmadienių tradicija, - pasakoja Žanas. - Rytinis spektaklis, baseinas, kavinukė, vakarinis spektaklis. Taip dabar atrodo mūsų sekmadieniai”. Bet iš pradžių, prisipažįsta solistas, buvo neramių minčių ir netikrumo. “Galvojau - kaip, tokia panelė ir neturi vaikino? Ne, tai nerealu”, - pasakoja jis.

“Kai sužinojau, kad Asta tikrai laisva, kaip akmuo nuo krūtinės nusirito, - šypsosi Ž.Voronovas. - Nors, reikia pasakyti, norinčiųjų buvo daug. Bet Asta pasirinko mane. Dabar visi jos gerbėjai gali ateiti pas mane, labai prašome, pakovosim!”

“O tu nejauti konkurencijos? - kreipiasi jis į sužadėtinę. - Na, žinai, kai merginos kabina mane? A? Bet nebijok, aš jas gražiai atstumiu!”

Scenos partnerė apsidžiaugė

Paklaustas, kaip žinią apie jo sužadėtuves su A.Minalgaite sutiko jo scenos partnerė, Ž.Voronovas užtikrina, kad - labai džiaugsmingai. “O pagaliau, - sako Žanas, - mano scenos partnerė Kristina Siurbytė mane paliko anksčiau nei aš ją. Ji vasarą ištekėjo! Kas man beliko?”

“Kristina žinojo, kad aš draugauju su Asta, ir visą laiką graužė, kad kuo greičiau ryžčiausi vesti, kad jau laikas, kad netempčiau į naktį, - pasakoja Ž.Voronovas. - Tačiau scenoje mes su Kristina Siurbyte išlikome tokie patys - vienas kitą mylintys. Bet tik scenoje. Nors kai kur nors išvažiuojame, visi tik ir klausinėja, ar mes ne pora”.

Užkariavo kantrybe ir švelnumu

“Jis labai kantrus... - pradeda vardyti ją sužavėjusias Žano savybes Asta. - Jis visada išlaukdavo, niekada nedarė skubotų, drastiškų žingsnių, stebėjo mano reakciją į vieną ar kitą jo poelgį. Jis yra švelnus, taktiškas, labai mandagus. Mums lengva bendrauti, visuomet turime apie ką kalbėtis”.

“Kai aš ją parveždavau namo, prakalbėdavome mašinoje iki trečios nakties”, - paaiškina Žanas. “Dabar irgi kalbamės, bet ne mašinoje. Tu užeini į svečius”, - nusišypso Asta. “Man iš pradžių akį patraukė jos išvaizda - kaip ir visiems vyrams, - sako Ž.Voronovas. - Taip jau yra, kad pirmiausiai tu pamatai išorę. O kai prisiartini, pradedi pažinti vidų”.

“Tai, ką pažinau Astoje, man patiko. Atitiko ir mūsų požiūriai. O kai jie atitinka, vadinasi, galima sugyventi. O kai galima sugyventi, reikia gyventi”, - nusijuokia dainininkas.

Tačiau savo vestuvių datos Ž.Voronovas ir A.Minalgaitė dar neplanuoja. “Manome, kad vestuvės vyks dar ne šiais metais”, - sako Žanas. “Kai kas iš mūsų dar nebaigė mokslų”, - paaiškina tebestudijuojanti Asta.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (268)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Jasaičio sesuo Aistė – apie patiriamą psichologinį smurtą iš Oksanos Pikul: mūsų šeima su ja nebendrauja (474)

Vėlyvą sekmadienio rytą Jasaičių šeimoje kilęs konfliktas pasiekė žiniasklaidą – Simo...

Negailestingas Oksanos Pikul kirtis paatviravusiai buvusiai Jasaičio žmonai: paviešino daug klausimų sukėlusią nuotrauką (270)

Vėlyvą sekmadienio rytą paaiškėjo, jog rytas Jasaičių šeimoje buvo neramus. Po to, kai...

Jazzu – dvejose televizijose vienu metu, nors abi transliacijos pažymėtos ženkleliu „Tiesiogiai“ (63)

Sekmadienio vakarą LNK eteryje buvo transliuojami pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės...

Tiesioginiame eteryje – Justino Jankevičiaus akibrokštas (59)

Sekmadienio vakarą pramogų pasaulio atstovai susirinko į apdovanojimus „Žmonės 2018“.

Top naujienos

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė. Kai Rumunija mus aplenkia (187)

Šiuo metu sudėtingoje politinėje situacijoje esančios Rumunijos vardas Lietuvoje minimas ne tik...

Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme imsis ir miškų (290)

Kilus skandalui dėl žemės ūkio paskirties žemės pirkimo nepaisant visų ribojimų paaiškėjo,...

Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje gydytoja pateikė naujausią informaciją; atnaujinta 13:58 (206)

Prezidento Valdo Adamkaus žmona 90 m. Alma nuo šeštadienio gydoma Vilniaus universiteto ligoninės...

Danguje virš Maskvos pavojingai vienas prie kito priartėjo du lėktuvai (12)

Danguje netoli Maskvos pavojingai vienas prie kito priartėjo du keleiviniai lėktuvai.

Panevėžio rajono medikai pas ligonius vyksta „plikomis“ padangomis (12)

Naujienų portalą JP pasiekė informacija, kad VšĮ Panevėžio rajono poliklinikos Greitosios...

Legendinis NBA milžinas – apie du Sabonius, Valančiūno padėtį ir Ballų šeimos klaidą specialiai DELFI iš Londono (15)

Ką reiškia būti vidurio puolėju NBA lygoje? Atsakymas į šį klausimą per pastaruosius 20...

Pasikeitimai darbo rinkoje: lūpdažių pardavėjos tampa IT įmonių vadovėmis (43)

Moterys gali kuo puikiausiai vadovauti nuo vyrų knibždančioms technologinėms įmonėms,...

Parduotuvėje kilo įtarimų: ar čia – ne alkoholio reklama? (6)

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja Kaune, Savanorių prospekte esančioje parduotuvėje „ Hyper...

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (268)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Šiaurės Korėjos dainininkei – akibrokštas Seule (88)

Seule pirmadienį įvyko protesto akcija, susijusi su Šiaurės Korėjos muzikinio moterų kolektyvo...