Buvusio įtariamojo gynėjas Erikas Pavlovičius DELFI patvirtino, kad N. Westui nutrauktos visos kardomosios priemonės ir jo klientas atgavo visišką laisvę judėti. Tačiau jam kol kas nėra žinoma, ar N. Westas ketina palikti Lietuvą ir grįžti į savo tėvynę – Didžiąją Britaniją.

„Viskas baigta, nors, žinoma, šis nutarimas dar gali būti skundžiamas per 20 dienų. Tačiau galiausiai tai reikšminga detalė šioje byloje. S. Grafininos dar bus ieškoma, tačiau panaikinti įtarimai mano klientui reiškia, kad jis atgauna visišką laisvę išvykti“, – kalbėjo E. Pavlovičius.

Primename, kad Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai 2018 metų liepos 19 paskelbė be žinios dingusios 28 metų S. Grafininos paiešką. Į policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo šių metų liepos 1 dienos negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi S. Grafinina. Tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje pradėta dingusiosios paieška. Nustatyta, kad S. Grafinina liepos 1 dieną grįžo į Lietuvą.

Tai užfiksuota tikrinant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos atskridusio orlaivio keleivius. Birželio 28-ąją iš nesaugios aplinkos buvo paimta tuomet šešių mėnesių S. Grafininos duktė. S. Grafininos sutuoktinis, neoficialiais duomenimis, tuo metu buvo neblaivus, bute buvo ir dar keli asmenys. Paimta mergaitė išvežta ir apgyvendinta globos namuose.

Netrukus po to Generalinė prokuratūra DELFI patvirtino, kad, siekiant užtikrinti netrukdomą ikiteisminį tyrimą dėl galimo 28-erių metų šiaulietės Sandros Grafininos nužudymo, įtariamajam N. Westui praėjusių metų rugsėjo 3 dieną skirtos trys kardomosios priemonės – įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, neišvykti iš Šiaulių miesto ir iš vyro paimtas asmens dokumentas.

S. Grafinina nėra rasta iki šiol.

Moteris išgarsėjo dėl projekto „Olialia“, po kurio ji pradėjo pasakoti apie savo turtus ir tai, kokį pasakišką gyvenimą jai neva padovanojo milijonierius vyras iš Didžiosios Britanijos.

Moteris dalijosi asmeninio gyvenimo detalėmis televizijoje bei spaudoje ir jų santuokai išgyvenant ne pačius geriausius laikus. Tuomet ji pasakojo, kad sutuoktinis N. Westas prieš ją naudoja smurtą, tačiau vėliau N. Westas visa tai paneigė sakydamas, kad jos mėlynės – užsieniečių, su kuriais jo žmona užsiiminėjo seksu už pinigus, darbas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (172)