aA
Jauniausias Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narys Mantas Kalnietis (20 m.) vadinamas netikėčiausiu atradimu šių metų Lietuvos krepšinyje. Visgi šlovė iš dangaus šiaip sau nenukrito. Apie ją Mantas pasakojo telefonu tiesiai iš Ispanijos, kur kartu su "Žalgirio" komanda ruošėsi naujam sezonui.
Mantas Kalnietis
© Žurnalas „Panelė“
"Sportuoti pradėjau pirmoje klasėje (krepšinis mokslams labai trukdė?). Ne, mama mokytoja - neleido mokslų apleist. Vis kartodavo, kad jei blogai mokysiuos, neleis treniruočių lankyt. Tad turėjau stengtis. (Ir kaip pavyko?). Ilgai buvau klasės pirmūnas. Kambariokas dabar iš manęs juokiasi, bet tai teisybė (kikena. Šalia girdisi dar vienas kvatojantis balsas. Tai – Šarūno Jasikevičiaus brolis Vytenis). Atsiprašau, kambariokas juokina... Tai va, kai prasidėjo rimtesni mokslai, sportas nukentėjo.

(Ir kelintoj gi klasėj ėmei grybaut?). Kokioj dešimtoj... Prasidėjo treniruotės po 2 kartus per dieną, taip ir grybavimai atsirado... (Juokiasi)".

Stiprus ne tik krepšinio aikštėje

"Studijuoju Vytauto Didžiojo universitete. Esu Ekonomikos ir vadybos fakulteto antrakursis. Va, pasiėmiau į kelionę knygą ir ją skaitau. Palaukit truputėlį (patraukęs telefono ragelį tolyn: "Ar girdi, nu leisk pakalbėt - būk žmogus. Dabar tik trukdai"). Atsiprašau, kambariokas kalbėt trukdo - jam viskas labai juokinga (kikena).

Parašykit, kad Jasikevičius kalbėt trukdė! Tai kur mes baigėm? Aha, kokią knygą skaitau... Mikroekonomikos. Grįžęs į Lietuvą, laikysiu egzaminą".

Režimas

"Mano diena atrodo taip: atsikeliu apie 10 valandą, pavalgau, važiuoju į treniruotę, tada, grįžęs namo, užkandu, lekiu į universitetą, iš universiteto - į vakarinę treniruotę. Grįžus jėgų jau nebūna - iškart krentu miegot.

(O kada baliavoji?). Nu nelabai, nelabai baliavoju... Aišku, per atostogas visko būna. O savaitgaliais stengiuosi su draugais susitikti. (Draugę turi?). Taip. (Kur, kada ir kaip susipažinot?). Ne, ne, šito aš nepasakosiu! (Kaip griežtai!). Nenori nei ji, nei aš... Ko nors kitko klauskit“.

Gerbėjos

„Yra jų, oi yra... Negaliu skųstis - nemažai. (Kikena) (Ir tave siaubingai atakuoja?). Na, dažniausia atakos sms žinutėmis. Bet būna ir blogiau. (Pomidorais?!) Už durų tyko... Kartą skambina, nueinu atidaryt, ir tik girdžiu, kaip nubėga. Na ten jau panelės kokių 14 – os, 15 – os metų... (Ir ką randi už durų, kai jos nubėga?). Pliušinių žaisliukų (kikena). (O sms'suose amžiną meilę prisiekinėja?) Ai, įvairiai būna... Ir meilės laiškų prirašo, ir susitikt nori. (Tai pasimatymų netrūksta?). Kad neinu į tuos pasimatymus - nesinori“.

Maistas

"Treneriai dietų laikytis neliepia, patys prisižiūrim. Man asmeniškai tinka bet koks maistas, neturiu problemų dėl svorio. Parašykit, kad abu su Jasikevičium dievinam nesveiką maistą. (Ir vaikštot kasdien į Makdonaldą?). Jo, aš jam kartoju, kad nesveika, bet jis vis vien: "einam, einam" (kikena). (Krepšininko duona labai sunki?).

Nu šiaip nėra lengva, bet šis darbas man teikia didžiulį malonumą. Dėl to lengviau ir sunkumus ištverti".

Svajonės

"Kažkada norėjau patekti į "Žalgirį". Kai buvau vaikas, tai atrodė nerealu. Bet va - dirbau, sekėsi, ir svajonė išsipildė. Dabar norėtųsi įsitvirtinti "Žalgirio" komandoje, Lietuvos rinktinėje... Vėliau - žaisti stipriame Europos klube, gal į NBA patekti...

(Ateitį sieji su krepšiniu ar imsies to, ką studijuoji?). Na, kiek tą krepšinį žaisi? Dar 10, gal 15 metų... Paskui karjera baigsis. Bet kol kas dar nesugalvojau, ką veiksiu ateity".

Nuogalius

"Patinka dėvėti sportinius drabužius. (Ir dabar juos dėvi?). (Pasigirsta griausmingas juokas). Dabar tai... Cha, cha, na dabar aš... (Be perstojo kvatoja. Trys keturiolika - susikaupk!). Na dabar aš miegu... (Tai su pižama, puošta kalėdiniais briedžiais?Ar nuogas?). Nu tarkim - taip....

(Oi, bet vyrai, tik nereikia čia mirt iš juoko... Ir kiek trunka tavo pietų miegas?). Kokias pusantros - dvi valandas... Oi, negaliu, bet kokie čia klausimai?.... (kokia apranga - tokie ir klausimai).

Juodos dienos

"Juodos dienos? Tokių būna, ypač po prastai sužaistų rungtynių (vėl prapliumpa juoktis). Atsiprašau, mane kambariokas juokina (panašiau, kad kutena). Nu nesvarbu... (dar ir kaip svarbu) Tai va, pralaimėjus varžybas, kokias 3 - 4 dienas nieko nesinori, o paskui ir vėl negaliu be kamuolio gyvent“.

Krepšininkai ir fūlė

"Man labai patinka žaisti futbolą. Kompiuteriu... Šiaip visas "Žalgiris" dėl to žaidimo užsivedęs. (O ką dar be futbolo veiki?). Tai kad nelabai turiu laisvalaikio. Patinka su mokyklos laikų draugais susitikti. (O panelės? Kur dažniausia susipažįsti?). Ai, visur būna: per draugus, klubuose...".

Traumos

„Aišku, čiurnos išsukinėtos ir lūpa ne kartą prakirsta, bet čia nieko tokio, čia nesiskaito. Rimtesnių traumų, ačiū Dievui, dar neturėjau."

Kelyje

„Policija dažnai nestabdo. Aš - labai geras ir drausmingas vairuotojas! (Ir net neviršiji greičio?). Būna visko, bet išsisuku, che, che, che (kikena). (Kyšiai padeda?). A vot nesakysiu, parašysit, kad kyšiai, tai bėdų turėsiu. Ne, juokauju, neviršiju aš to greičio (surimtėja). Kartą labai skubėjau, sustabdė ir nubaudė, tai turiu 6 balus...".

Išlaidos

„Dabar galiu sau daugiau leisti nei anksčiau, bet nesu išlaidus. (Kiek daugiausiai esi išleidęs per dieną?). Gal kokius 200 litų. Man nereikia prabangos. Valgyti patinka pas močiutę, o savo išvaizdai irgi per daug dėmesio neskiriu: nueinu į parduotuvę, nusiperku plaukų žele ir to užtenka (kikena). Tik jūs, jei galit, kuo blogiau apie Jasikevičių parašykit (juokiasi. Paskui kikena. Tuoj ims žagsėti). Trukdo man čia per daug... (kutentis, vyrai, mažiau reikia, tada viskas bus normaliai).

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Inga Jankauskaitė apie akistatą su nepatogiomis situacijomis: aš ne tiek drąsi, kiek ryžtinga (39)

Aktorė, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė atvirai prabilo apie tai, kas...

Po šeimos verslo griūties cirko artistė Agnė Zobovienė nėrė į grožio sferą ir vos spėja suktis: pačiai laiko nebelieka (81)

Ilgametė cirko artistė Agnė Zobovienė savo gyvenimą pakeitė iš esmės – žinoma moteris ne...

Spektaklio premjeros nepraleido ir būrys žinomų kauniečių (4)

Šeštadienio vakarą Kauno „Girstučio“ kultūros rūmai griaudėjo nuo juoko ir aplodismentų...

Realybės šou „Sala“ nugalėtoja Reda į Tailandą išskrido ne viena (5)

Šiandien iš Vilniaus oro uosto į egzotiškąjį Tailandą išskrido lėktuvas, tarp kurio keleivių...

Viktorija Siegel su dukra Nicole sužibėjo vestuvinių suknelių pristatyme (98)

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko vestuvinių suknelių pristatymo renginys „Wedding Fashion...

Top naujienos

Orai: šiluma mūsų dar nepaliks (26)

Praėjusią savaitę dažnai džiaugėmės neįprastai šiltais, gražiais orais. Daugelyje vietovių...

Turistus viliojantis miestas pasitinka griežtomis taisyklėmis ir „sausuoju“ įstatymu (25)

Prakalbus apie Jungtinius Arabų Emyratus dažniausiai iš karto pagalvojama apie Dubajų. Tačiau...

Psichozė, neįgalumas ar net mirtis: populiarėjančių naujų narkotikų poveikis gąsdina patyrusius Lietuvos medikus (72)

Kai kalbame apie naująsias psichoaktyviasias medžiagas, galime pasakyti, kad tai yra terra...

Trumpas užsimojo prieš dar vieną sutartį: šį kartą gali nukentėti ir Lietuva (255)

Į lėktuvą sulipa kelių šalių ginkluotės inspektoriai, orlaivis pakyla ir skrenda virš šalies...

Julijai anytos išmokytas užsiėmimas virto sėkmingu verslu: klientai nepagaili atvažiuoti ir keliasdešimt kilometrų (43)

Prieš keletą metų per motinystės atostogas iš savo anytos išmokusi gaminti sūrius, Julija...

Arūnas Valinskas turi genialų klausimą tėčiams, kurie mano, kad vaikų auginimo atsakomybė skirta tik moterims (39)

Seime dirbantis Arūnas Valinskas jaunesnysis ir jo mylimoji, burnos higienistė Viktorija...

Smurtą arenoje pasmerkęs Adomaitis: tai blogiausios sezono rungtynės (123)

LKL lyderių akistatoje intriga laikėsi tik pirmą ketvirtį: Vilniaus „Rytas“ (5/1) namuose...

Deimantė Kazėnaitė: savo neturėjimas yra blogiausia, kas gali nutikti žmogui (32)

Žinoma vizažistė ir populiari nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė nuolat žavi tobulais...