Problema iškilo tuomet kai paaiškėjo, kad Sandra ir Nigelas savo santykių neįteisino. 2016 metais Jungtinėse Amerikos valstijose susituokusi pora savo santuokos Lietuvoje taip ir neužregistravo, o vaikelio dokumentuose nebuvo nurodoma, kas yra tėvas.

Kalbėdamas su DELFI vyras džiaugėsi, kad pagaliau pavyko atlikti DNR tyrimą ir įrodyti jo tėvystę, kuria, kaip sako jis pats, visada tikėjo. Dabar jo ir Sandros Grafininos dukrą augina globėjai, o jam pagaliau atsirado galimybė pamatyti ir jos sveikatos dokumentus, kitą svarbią informaciją. Nuo šiol jis bus įrašytas ir į vaikelio gimimo liudijimą kaip tėvas.

Sandra Grafinina West Macaulay ir Nigelis

2018 metų liepos 17 dieną dėl S. Grafininos dingimo, kuris vėliau buvo perkvalifikuotas į nužudymą, pradėjus ikiteisminį tyrimą, kaip sako pats Nigelas, prasidėjo ir neramios jo dienos. Taip jis tapo vieninteliu įtariamuoju, o kadangi vaiko mama negalėjo patvirtinti jo tėvystės oficialiai, vėliau jam pačiam teko rūpintis tuo.

Tačiau, DELFI šaltinių teigimu, kol kas dar neaišku, ar vyras galės auginti savo dukrą, nes vis dar nenutraukta byla dėl galimo jos motinos nužudymo ir kol kas neaišku, ar Šiauliuose gyvendamas ir teismų bei policijos komisariato slenksčius minantis britas turi visas reikalingas sąlygas auginti vaikelį.

Nigelas Westas

„Tai yra absurdas. Kalbu apie visą šią nežinomybę. Gerai tai, kad galėsiu pamatyti informaciją apie jos (dukters) sveikatą. Iki šiol man nesutikdavo suteikti šios informacijos. Dar norėčiau padaryti genetinį testą, bet greičiausiai nebe Lietuvoje.

Norėčiau su ja grįžti į Jungtinę Karalystę, bet pamatysime. Labai tikiuosi, kad jau greitai viskas išsispręs, nors daugelis įstaigų tiesiog nebendradarbiauja ir nesuteikia informacijos“, – kalbėjo N. Westas.

Ir nors pats vyras kalbėdamas apie savo sunkumus nedaugžodžiavo, žinoma, kad neseniai keletą kartų jis net buvo pakliuvęs į ligoninę.

Su DELFI neseniai susisiekusi S. Grafininos mama Birutė Grafinina taip pat išreiškė norą auginti mažylę. Moteris sakė, kad aktyviai lankosi jos globėjų namuose ir net pradėjo lankyti specialius kursus bei svarsto, kad viskam sutvarkyti jai prireiks metų laiko. Būtent tuomet ji tikisi, kad galės pati auginti jauniausią savo anūkę.

Primename, kad Sandros Grafininos, su kuria Nigelas Westas susituokė Las Vegase, dingimo byla dar rugpjūtį buvo perkvalifikuota į nužudymą, o jis tapo vieninteliu įtariamuoju. Iki tol pora kartu gyveno Šiauliuose, kaip patys pasakojo, laikas nuo laiko lankėsi ir Didžiojoje Britanijoje, kur gyvena N. Westo šeima. Tiesa, viso skandalo įkarštyje pasirodė ir DELFI interviu sutikęs duoti kitas moters mylimasis.

Kiek vėliau N. Westas paneigė šį jos ryšį, sakydamas, kad Sandra šiuo vyru tik naudojosi dėl pinigu, nes jis, dirbdamas Jungtinėje Karalystėje ir svajodamas apie šeimą su S. Grafinina, mokėjo už patogų judviejų gyvenimą Šiauliuose, nors, kaip teigė Nigelas, jis taip pat tuo metu duodavo Sandrai pinigus, kuriuos ji išleisdavo sau.

Kaip dar anksčiau DELFI patvirtino Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Gabrielė Petkuvienė, siekiant užtikrinti netrukdomą ikiteisminį tyrimą dėl galimo 28-erių metų šiaulietės Sandros Grafininos nužudymo, įtariamajam praėjusių metų rugsėjo 3 dieną skirtos trys kardomosios priemonės – įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, neišvykti iš Šiaulių miesto ir iš vyro paimtas asmens dokumentas. Ikiteisminis tyrimas atliekamas toliau ir N. Westas išlieka vieninteliu įtariamuoju.

Šaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai dar 2018 m. liepos 19 dieną paskelbė be žinios dingusios 28 metų S. Grafininos paiešką. Į policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo praėjusių metų liepos 1 dienos negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi S. Grafinina. Tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje pradėta dingusiosios paieška. Nustatyta, kad S. Grafinina liepos 1 dieną grįžo į Lietuvą. Tai užfiksuota tikrinant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos atskridusio orlaivio keleivius. Praėjusių metų birželio 28-ąją iš nesaugios aplinkos buvo paimta tuomet šešių mėnesių S. Grafininos duktė.

S. Grafininos sutuoktinis, neoficialiais duomenimis, tuo metu buvo neblaivus, bute buvo ir dar keli asmenys. Paimta mergaitė išvežta ir apgyvendinta globos namuose. S. Grafinina išgarsėjo po to kai po projekto „Olialia pupytės" pradėjo pasakoti apie savo turtus ir tai, kokį pasakišką gyvenimą jai padovanojo milijonierius vyras iš Didžiosios Britanijos.

Moteris dalijosi asmeninio gyvenimo detalėmis televizijoje bei spaudoje ir jų santuokai išgyvenant ne pačius geriausius laikus. Tuomet ji pasakojo, kad sutuoktinis N. Westas prieš ją naudoja smurtą, tačiau vėliau N. Westas visa tai paneigė sakydamas, kad jos mėlynės – užsieniečių, su kuriais jo žmona užsiiminėjo seksu už pinigus, darbas.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)