aA
TV3 laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė paguldyta į ligoninę. Jai diagnozuotas abiejų pusių plaučių uždegimas, sinusitas, alergijos paūmėjimas. „Viskas, kas galėjo nutikti su kvėpavimo takais, mane ir užpuolė“, – ligoninėje laidų vedėją aplankiusiems L.T. žurnalistams pasakojo N.Marčėnaitė.
Nomeda Marčėnaitė
Nomeda Marčėnaitė
© DELFI
Nomeda sako peršalusi taip seniai, jog net nebepamena, kada tai buvo. Moteris prastai jautėsi jau maždaug mėnesį, tačiau, kaip ir daugelis dirbančių žmonių, neturėjo laiko gydytis – dirbo, tvarkė reikalus, rūpinosi šeima.

„Gyvenime nėra nepakeičiamų žmonių, bet būtų tekę nutraukti laidą, o to viduryje sezono daryti nesinori. Tad teko dirbti ir galų gale visai nusilpau”, – sakė .Marčėnaitė.

Studijoje alpo

Lapkričio 19-osios, sekmadienio, naktį Nomeda pasijuto prastai, o kitą rytą suprato, kad pasigavo gripą. „Išgėriau per šimtą litų kainuojančių angliškų vaistų nuo gripo. Nemanykite, kad juokauju, tie vaistai išties stebuklingi – per vieną dieną nukrito temperatūra, vakarop pasijutau geriau, liovėsi sukti kaulus“, – stebėjosi TV laidų vedėja. Bet antradienį ir trečiadienį filmuodamasi pokalbių šou moteris vėl pasijuto prastai: studijoje alpo, teko ne kartą stabdyti filmavimą.

„Vieną dieną jau galvojau, kam atiduoti savo galvą veltui. Ji man buvo tapusi labai didele našta“, – juokauja Nomeda. Išsigandusi kreipėsi į medikus ir šie buvo kategoriški: „Viskas, nebegalima laukti: jeigu važiuosite namo, galite ir numirti“.

Pavargo nuo įtampos

„Manau, mano ligos prasidėjo dėl nusilpusio imuniteto. Vis dėlto daugoka įtampos, darbo, aiškinimosi, išeinu iš televizijos ar ne, kai kurių žmonių nepasitenkinimo ir buvimo interesų kryžkelėje. Kartais net pagalvoju: „Dieve, kaip gera buvo būti keramike“, – pasakojo Nomeda.

Nors dėl didelio darbo krūvio kenčia TV žvaigždės šeima ir sveikata, moteris neketina palikti televizijos, nes šis darbas jai teikia daug džiaugsmo. „Ačiū Dievui, tiek prifilmavome, kad šią savaitę galiu šauniai praleisti ligoninėje. Kai kiti žmonės laisvalaikiu kur nors važiuoja, ilsisi, atostogauja, kaupiasi naujiems darbams, guliu ligoninėje ir siuvinėju karoliukus“, – geros nuotaikos net gydymo įstaigoje neprarado N.Marčėnaitė.

Bijo dėl dukters

Vos sužinojusi, kad teks gydytis, Nomeda parlėkė namo ir pasiėmė įvairių rankdarbių – mezginių, karoliukų siuvinėti, tad ligoninėje laiko veltui neleidžia: beveik baigia pasidaryti originalų kaklo papuošalą, dirba nešiojamuoju kompiuteriu, žiūri filmus ir bendrauja su gausiais lankytojais.

Jauki vienvietė palata skendi gėlėse. „Tai Marius (N.Marčėnaitės vyras dailininkas Marius Jonutis – aut. past.) man jų tiek prinešė, net nepatogu prieš personalą“, – meiliai apie vyrą kalbėjo Nomeda. Septynmečiai jos vaikai Titas ir Ula mamą lepina piešiniais ir eilėraščiais.

„Blogiausia, kad negaliu rūpintis namiškiais – mano Ula susirgo, jos silpna imuninė sistema, tad iš proto kraustausi, kaip ji vargšė namuose be manęs kenčia“, – baiminasi mama.

Vakar N.Marčėnaitė jautėsi neblogai, nors tenka gerti daugybę piliulių, kęsti vaistų injekcijas ir įvairias procedūras. Kol kas rūpestingai medikų prižiūrima TV laidų vedėja dar nežino, kada baigsis gydymas. Nomeda tikisi, kad kitos savaitės pradžioje jau galės važiuoti namo, mat ir vėl laukia pokalbių šou filmavimas.

L.T.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Laura Imbrasienė ryžosi išvaizdos pokyčiams ir nusikirpo plaukus: kam patiko, tas pagyrė, o kam ne – tas „nepamatė” (30)

TV laidų bei renginių vedėja, verslininkė Laura Imbrasienė ant prieš kelias dienas vykusios...

Drukteinis ir Pogrebnojus kandžiai sukritikavo „Žmonių“ apdovanojimus: žemas lygis ir liūdnas vaizdelis (337)

Etiketo specialistas, rašytojas Giedrius Drukteinis ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus yra...

Nejaukiai pasijutęs Aistis Mickevičius stojo ginti Indrės Stonkuvienės: kai kurie žmonės – truputį gyvuliai (457)

Pokštą apie skyrybas įprastai galima atlaikyti su mandagia šypsena. O kas, jei juokeliai apie...

Nerijaus Cesiulio atsakas pasipiktinusiai Stonkuvienei: galiu atiduoti jai apdovanojimą, bet žmonių meilės – neišeis (373)

Ketvirtadienį Nacionaliniame operos ir baleto teatre vykusiame „ Žmonės 2020 “ renginyje metų...

Top naujienos

Išgirdusi, ką amerikiečiai kalba apie Lietuvą, klaipėdietė studentė nustebo (61)

Klaipėdietė Neringa Ševeliovaitė svajojo mokytis verslo prestižiniame Norvegijos universitete,...

Ateityje vienodai atlyginimą gali skaičiuoti visa Europa: kokių pokyčių tai atneštų Lietuvai (138)

Minimalaus atlyginimo skaičiavimas visose Europos šalyse turėtų būti nustatomas remiantis...

DELFI klausimo sulaukęs Jordanas konstatavo: Arvydas Sabonis – vienas iš visų laikų geriausių specialiai Krepšinis.lt iš Paryžiaus (77)

Pastaraisiais metais retai viešumoje pasirodantis ir dar rečiau su žiniasklaida bendraujantis...

Sinoptikė: nuo vasario vidurio gali prisnigti tiek, kad maža nepasirodys (253)

Kad ir koks pabodęs ir nemielas būtų cepelininės spalvos dangus, o mintyse vis kiltų klausimas,...

Kelyje Utena-Zarasai vilkikas virto ugnies fakelu (33)

Šeštadienį Utenos rajone vilkiką sustabdė kabinoje pliūptelėjusi liepsna . Atvykę...

Norite sulieknėti – išbandykite 3 visą kūną įjungiančius pratimus: trenerė parodė, kaip juos galite atlikti namuose (26)

Jei norite padailinti kūno linijas – sustiprinti kūną ir sulieknėti, „ ENSO “ studijos...

Netrukus gimdysianti Sezzy žmona Paula apie nėštumą ir pamotės vaidmenį: psichologiškai man nebuvo lengva priimti vyro vaikus

Rugsėjo mėnesį žiedus sumainę turkų kilmės dainininkas Sezzy (tikras vardas Sezeras Saylikas,...

Sūnui ūkį teko perimti pareikalavus NMA

Pa­si­bai­gus dar­by­me­čiui, trum­po ato­kvė­pio su­lau­kė ir žem­dir­biai....

Kinų kilmingieji šiais ryžiais gydėsi inkstų, skrandžio ir kepenų sutrikimus: valgykite į sveikatą

Juodieji ryžiai – vieni iš vertingiausių grūdų, kurie senovėje ne vieną šimtmetį buvo...

Save – tolimais šūviais, o veteranus emocijomis stebinęs Jokubaitis: laukiau šios akimirkos (5)

Rokas Jokubaitis triumfuodamas kėlė rankas į viršų ir emocingai atsisukęs į „Žalgirio“...