Apie asmeninius santykius kalbėti nelinkęs A. Tapinas ir vestuvių metu vengė viešumos. Žinomą vyrą kartu su jo mylimąja G. Milašiūte visos šventės metu prie bažnyčios saugojo apsauginiai.

Delfi fotografui pavyko įamžinti A. Tapino ir G. Milašiūtės vestuvių akimirkas:

Po ceremonijos šventę pora surengs viename iš Nidoje esančių užeigų visai šalia jūros.

Delfi primena, kad apie porą pirmą kartą pradėta kalbėti prieš daugiau nei trejus metus. Tąkart į prezidentūros vidinį kiemą rinkosi garbingi svečiai, tarp kurių buvo galima išvysti ir žinomą žurnalistą, „Laisvės TV“ įkūrėją A. Tapiną. Tiesa, tuomet kviestinis svečias pasirodė ne vienas, o kartu su žavia kompanione.

Garsus vyras jau minėtos moters kompanijoje pastebimas ne pirmą kartą, todėl imta svarstyti, kad galbūt tai naujoji jo širdies draugė.

Pora pasirodė kasmetiniame festivalyje „Midsummer Vilnius“, vykusiame Valdovų rūmuose.

Fotografai žinomą žurnalistą su drauge įamžino būryje kitų žiūrovų. Nuo fotoobjektyvų pora nesislapstė, tačiau kartu prie fotosienelės nepozavo ir nuo komentarų apie savo galimus santykius susilaikė.

Delfi susisiekė su A. Tapinu, tačiau pašnekovas, nors ir buvo gerai nusiteikęs, nebuvo linkęs kalbėti apie savo asmeninius reikalus ir nuo plačių komentarų susilaikė.

Nepaisant to, žurnalistas atskleidė, kad šioji moteris yra jo kolegė, vardu Gabija Milašiūtė.

Delfi primena, kad tai jau trečioji A. Tapino santuoka.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (43)