Žinoma mergina dar visai neseniai socialiniuose tinkluose pradžiugino savo sekėjus, gerbėjus, bičiulius bei artimus žmones paviešindama naujieną, jog susižadėjo su savo mylimuoju Andriumi Jonaičiu. Gegužės mėnesio pabaigoje mylimasis D. Petrikonytei pasipiršo Italijoje, romantiškos vakarienės metu.

Televizijos laidų vedėja kartu su sužadėtiniu pasirodė ir TV3 gimtadienio šventėje, kartu jiedu apsikabinę mielai pozavo fotografams.
TV3 televizijos gimtadienio šventės raudonasis kilimas

Tiesa, Delfi paklausta apie vestuvių datą, mergina nusišypsojusi teigė, kad kol kas su sužadėtiniu A. Jonaičiu jos dar neišsirinko.

Penktadienio vakarą D. Petrikonytė traukė visų žvilgsnius ir dėl savo išskirtinės išvaizdos. Mergina puošėsi juodos spalvos, ilga suknele, dėmesys krypo į ant drabužio išmargintas aukso spalvos, blizgančias žvaigždes. D. Petrikonytės įvaizdį užbaigė juodi, pirmos vardo ir pavardės raidžių auskarai.

„Labai stengiausi apsirengti paprastai, neišsiskirti iš aplinkos, tiesiog susilieti. Manau, kad pavyko. Šiandien mane puošė „Asos“ prekės ženklo suknelė. O makiažą pasidariau pati, tik truputį gailėjausi, kad jaučiau per didelį pasitikėjimą, nes gerą valandą piešiau akių pravedimus“, – Delfi juokdamasi sakė D. Petrikonytė.
TV3 televizijos gimtadienio šventės raudonasis kilimas

Delfi primena, kad visiems žiūrimiausioje televizijoje dirbantiems žmonėms ši šventė buvo ypatinga ir dėl to, kad tai – tarsi šeimos jubiliejus, į kurį susirinko ne tik daugybė esamų ir buvusių draugų, bet ir tie, kurie čia dirbo nuo pat pirmos televizijos gyvavimo dienos.

TV3 gimtadienio šventės sutapimas su A. Mamontovo 40-mečiu scenoje nebuvo atsitiktinis – atlikėjo muzikinė karjera ir visas pirmosios komercinės televizijos Lietuvoje kelias yra labai panašūs savo nuotaikomis, tikslais bei vertybėmis.

„Andriaus kūrybinis kelias yra brangus ir artimas mums visiems. Dar iki nepriklausomybės atkūrimo jis buvo vienas ryškiausių laisvės šauklių, su kurio muzika užaugo ištisos kartos. Jis yra taip siektos laisvės jaunystėje ir brandaus, nepalenkiamo, mums visiems svarbių idėjų gynimo simbolis. Jo dainos atranda kelią į kiekvieną širdį. Tai atlikėjas, kurio istorija, misija ir vertybės yra labai artimos TV3. Džiaugiamės, kad savo veiklos jubiliejus galėsime paminėti kartu su visa Lietuva“, – anksčiau teigė L. Blaževičiūtė.

Renginio akimirkos – galerijoje:

A. Mamontovui, kuris kartu su dideliu būriu profesionalų intensyviai ruošėsi grandioziniam renginiui, grįžimas į Vingio parką kėlė nostalgiškus jausmus – būtent šioje scenoje vyko patys svarbiausi jo ir grupės „Foje“ koncertai.

Vasaros pradžios koncerte 20 populiariausių visų laikų A. Mamontovo bei „Foje“ hitų suskambėjo unikaliame formate – skirtingų kartų pamiltus kūrinius atliko maestro M. Pitrėno diriguojamas simfoninis orkestras, o negirdėtų muzikinių atspalvių dainoms suteikė ir talentingo kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurta orkestrinė aranžuotė.

Įspūdingą renginį po atviru dangumi kūrė masyvūs LED ekranai, galingas šviesų šou bei pirmą kartą Vingio parke pritaikyta erdvinė 3D garso sistema, pasiūliusi neprilygstamą patirtį tikriems garso gurmanams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)