1999 rugpjūtį muzikos mokytoja Jolanta kartu su buvusiu vyru ir vos 4-erių sūneliu Karoliu leidosi į išbandymų nepašykštėjusią kelionę automobiliu. Tikslas – vienas didžiausių pasaulio miestų, Londonas. Tuomet į svečią šalį rytų europiečiai plūdo nelegaliai. Nors kaustė nežinomybė, lietuvių šeima tikėjo, kad būsimų darbdavių pažadai užsidirbti Anglijoje – tikri. Jolanta su vyru svajojo apie naują automobilį, nuosavą būstą gimtinėje, tad tikėjosi, kad užteks vos metų-pusantrų juodo darbo užsienyje. Tačiau ši išvyka tapo gyvenimo kelione.

„Aš, vyras ir sūnus iki pirmadienio pragyvenome mūsų automobilyje. Sūnus miegojo ant galinės sėdynės, o mudu priekyje. Vaikščiodavome Londono gatvėmis tikėdamiesi išgirsti lietuvišką balsą“, – pasakojo atlikėja.

Išbandymai kelyje nublanksta prieš Jolantos šeimos dramą, kuri laukė įsikūrus Londone. „Likau bename su dviem vaikais. Skaudžiausia buvo, kai mano sūnus išeidamas į mokyklą paklausė: „Mama, kur man grįžti?“. Negalėjau jam atsakyti. Šis momentas įstrigo visam gyvenimui. Tu nežinai, kur miegosi rytoj“, – skaudžia istorija pasidalinti sutiko J. Naruševičiūtė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)