aA
Pokštą apie skyrybas įprastai galima atlaikyti su mandagia šypsena. O kas, jei juokeliai apie asmeninius išgyvenimus per vieną vakarą pasikartoja net kelis kartus ir dar tiesioginiame eteryje prieš visą Lietuvą? Į tokią situaciją įkliuvo TV laidų vedėja, socialinių iniciatyvų kūrėja ir influencerė Indrė Stonkuvienė; ji po kelių įgėlimų iš šou vedėjų bei nominantus pristačiusių svečių ketvirtadienio vakarą apdovanojimuose „Žmonės“ netikėtai pratrūko.
Aistis Mickevičius ir Indrė Stonkuvienė
Aistis Mickevičius ir Indrė Stonkuvienė
© DELFI

Per vakarą – net keli asmeniški ir kandūs pokštai

Jau pirmomis renginio minutėmis ceremonijos vedėjai – Jurgita Jurkutė, Edmundas Jakilaitis ir Giedrius Savickas – pasirūpino, kad Nacionalinio operos ir baleto teatro salėje I. Stonkuvienei sėdėti būtų nepatogiau. Vienas iš vedančiųjų ėmė pokštauti apie skirtingose vietose sėdinčius Indrę, jos buvusį vyrą Mantą Stonkų ir su ja poruojamą Vidą Bareikį.

„Šį kartą sėdite skirtingose pusėse, bet jus skiria tik pusvalandukas“, – į buvusius sutuoktinius kreipėsi šou vedėjai. Tik akyliausi suprato, kad ši eteryje pasakyta žinutė slepia ne tik Stonkų pavardę, o ir V. Bareikio, nes vienas iš atlikėjo hitų pavadintas būtent „Pusvalandukas“.

Pirmąją asmenišką repliką I. Stonkuvienė priėmė santūriai, su mandagia šypsena, tačiau į jos pusę buvo nusitaikyta dar kelis kartus.

Mylimiausio žmogaus kategorijos nominantai buvo ne tik I. Stonkuvienė, bet ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, atlikėja ir prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė bei šokėjas ir visuomenės nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

Mylimiausias žmogus: Alytaus meras Nerijus Cesiulis
Mylimiausias žmogus: Alytaus meras Nerijus Cesiulis
© DELFI / Kiril Čachovskij

Šią nominaciją ir jos laimėtoją skelbė aktorius M. Stonkus ir televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius. Pastarasis dar prieš pristatant nominantus tarė: „Matau, kad šį vakarą broliai Lavrinovičiai taip pat čia yra, – jie praėjusiais metais įteikė vieną nominaciją. Atėjo pasipuošę, su skirtingais marškinėliais, kad būtų galima juos išskirti iš minios. O Mantas Stonkus praėjusiais metais padarė daug daugiau, kad išsiskirtų. Bet nieko.“

Į tokį juokelį greta stovėjęs M. Stonkus sureagavo dirbtiniu juoku, o salėje sėdėjusi I. Stonkuvienė garsiai sušuko: „Geras, Rolai. Opa! Važiuojam!“

„O, Indrei patiko. Atrodai laimingesnė“, – toliau nuo scenos Indrę provokavo R. Mackevičius.

Netrukus po to M. Stonkus eteryje taip pat nepraleido progos pasisakyti apie savo buvusią žmoną Indrę.

„Man teko garbė pristatyti Stonkuvienę. Labai ačiū prodiuseriams už tai. Čia tas pats, kas pristatyti „Coca Colą“ ir „Mentos“, – atskirai skanūs, bet į vieną vietą nedėkite. Nesvarbu, ar tu laimėsi, ar nelaimėsi, bet, svarbiausia, mylimiausi žmonės būna tie, kurie net neplanavo būti tokie. Tie, kurie nori būti pačiais mylimiausiais, – jie yra narcizai, o tu būk mylima“, – pareiškė jis.

Po buvusio vyro žodžių Indrė ir toliau kukliai šypsojosi. Tačiau pristatant mylimiausią žmogų R. Mackevičius, tikėtina, specialiai ėmė niūniuoti V. Bareikio dainą „Nervai“. O M. Stonkus pakartojo kažkada Vido pasakytą frazę apie „Radistus“: „Tokius kaip tu reikėtų su šaknimis iš Lietuvos traukti.“

Galiausiai metų mylimiausiu žmogumi buvo paskelbtas Alytaus miesto meras. Vakaro vedėjas G. Savickas pakomentavo, kad kiti nominuoti žmonės turi daugiau sekėjų nei N. Cesiulis, kurio socialiniame tinkle tėra 4 tūkst. sekėjų.

„Kas nematėte gyvai influencerių – galite pasižiūrėti“, – juokavo vedėjas.

„Gal tie sekėjai nieko nereiškia? Norėčiau paklausti loterijos vedėjos, kur buvo jos sekėjai, kai...“ – nebespėjo savo minties pratęsti G. Savickas, nes iš jo rankų mikrofoną pačiupo Indrė. Moteris nesusivaldė ir rėžė emocionalią kalbą.

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė
© DELFI / Kiril Čachovskij

„Ačiū. Aš nesitikėjau laimėti, bet buvau pasirašiusi kalbą. Visų influencerių vardu, mere, sveikiname. Vau. Keturi tūkstančiai sekėjų, 253 tūkstančiai (I. Stonkuvienė instagrame turi 253 tūkstančius sekėjų)... Tikrai politika. Mes vis tiek tikime jumis. Tikrai jokios aferos čia nėra, Giedriau, ar ne?

Labai norėčiau padėkoti savo moterims ir vyrams bei „Žmonėms“ už puikų vakarą. Ir, manau, reikėtų nepamiršti, kad svarbiausia – ne statulėlė rankose. (Svarbiau) yra neapčiuopiami dalykai, (tokie) kaip emocija ir jausmas. Ir tie žmonės, kurie spinduliuoja ir skleidžia tą gėrį kiekviena žinute, kurią mes darome, nepaisydami visų apdovanojimų. Ačiū „Žmonėms“, kurie prisimena. Dar visus kitus nominantus noriu pasveikinti, kurie neturi savo rankose statulėlių. Taip pat ir save. Noriu pasiūlyti organizatoriams, kad kitais metais, nes jau būsiu nominuota tai pačiai nominacijai trečius metus, gal reikėtų ir tokią nominaciją sugalvoti bei įteikti statulėlę“, – pasiūlė I. Stonkuvienė.

Indrė sulaukė palaikymo

Kiek vėliau, nurimus emocijoms, Indrė dėl savo nesusitvardymo tiesioginiame eteryje atsiprašė, tačiau kalbos apie neskoningus juokelius jos pusėn ir toliau yra aktuali tema. Socialiniuose tinkluose žinomą moterį gina ne tik jos ištikimiausi gerbėjai, bet ir žinomas aktorius Aistis Mickevičius. Savo palaikymą žinomas vyras išreiškė trumpa žinute.

„Visi mes žmonės. Visgi sėdėdamas vakar garbingoj trečioj eilėj jaučiausi nejaukiai dėl humoro, sklindančio nuo scenos Indrės Stonkuvienės adresu. Nemanau, kad ir visiems kitiems salėje buvo smagu. Ar kad smagu buvo TV žiūrovams. Yra dalykų, kuriems galioja posakis „ne tas laikas ir ne ta vieta“.

Aistis Mickevičius (kairėje)
Aistis Mickevičius (kairėje)
© DELFI / Kiril Čachovskij

Kaip ir tokio šmaikštaus ir juokingo renginio vedėjo Giedriuko Savicko epitetai influenceriams. Na, tiesiog yra renginio etika.

Taigi, visi mes žmonės, bet kai kurie žmonės visgi truputį gyvuliai.

P. S. Aš nei influenceris, nei Stonkuvienė – tik empatiškas žiūrovas iš šalies“, – brūkštelėjo jis.

„Kaip renginio žiūrovas, tikrai jaučiausi keistai ir nenorėčiau būti jos vietoje. Manau, kad tai – neetiškas humoras“, – DELFI pridūrė A. Mickevičius.

Žinomo parfumerio mintis palaiko šimtai internautų, tarp jų – ir žinomi šalies veidai bei pati I. Stonkuvienė.

„Žiūrovams smagu irgi nebuvo“, – po įrašu taip pat brūkštelėjo žinomas choreografas Paulius Šinkūnas.

Apdovanojimų akimirkos:

Akimirkos prie fotosienelės:

Vakarėlis po apdovanojimų:

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(211 žmonių įvertino)
3.5355

„Karklės“ minioje akį traukė meile alsuojantys sužadėtiniai – Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis (2)

Savaitgalį praūžė ilgai lauktas festivalis „ Karklė “, kuris net 4-iose teritorijoje...

Ar į skandalus įsivėlusioms žvaigždėms yra kelias atgal? Specialistė stebisi, ko daugelis garsenybių nepadarė iki šiol (3)

Povilo Vanago su Margarita Drobiazko , „Naisių vasaros“ festivalyje sutikusių dainuoti...

Lentvario bažnyčioje susituokė žinomi šokėjai Melisa Valinovič ir Rafal Narkevič: pasveikinti atvyko visa galybė svečių (1)

Rugpjūčio 13-ąją, šeštadienį, Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapijos...

Inga Stumbrienė atsidūrė britų žiniasklaidoje: akį patraukė lietuvės įrašas skandalingai brangiame Salt Bae restorane (31)

Po pasaulį su vyru dažnai keliaujanti Inga Stumbrienė per visą savo gyvenimą yra išbandžiusi...

Milita Daikerytė trankiai atšventė 25 gimtadienį: žinomi svečiai, neeilinis Vido Bareikio koncertas ir ypatingos dovanos

Rugpjūčio 7-ąją atlikėja, verslininkė ir nuomonės formuotoja Milita Daikerytė gali įvardyti...

Top naujienos

Delfi PliusVytenis Miškinis

Penkiamečio ir jo močiutės egzekucija tapo neįminama mįsle: siaubinga tiesa paaiškėjo tik dėl vienos klaidos

Vėlų vakarą namo grįžusi klaipėdietė ant lovos rado negyvą penkiametį sūnų, šalia mėtėsi...

Kaip baltarusiai Lietuvos pareigūną „kava vaišino“: per 17 minučių sugriovė karjerą

Per septyniolika minučių Lietuvos pareigūnas sugriovė savo karjerą – per šį laiką net iš...

Delfi PliusParengė Vytautė Merkytė

Sprogimas, kurio jėga 1000 kartų galingesnė nei bomba, numesta ant Hirošimos: prireikė 105 metų, kad sužinotume, kas nutiko Sibire

1908 metų birželio 13 dieną, apie 7 val. ir 17 min., virš vienos iš atokiausių Žemės vietų...

Delfi Plius DELFI; Alberto Nardelli, Alex Wickham, Jennifer Jacobs

Rusija naršo pasaulį ieškodama pastiprinimo dėl Ukrainos: tikina, kad pagalbos ranka jau ištiesta

Prekybos laivas, kuriam taikomos JAV sankcijos, praėjusio mėnesio pabaigoje pakeliui iš Sirijos į...

Plungės meras posėdžio metu seniūnei pareiškė: „Dangirute, jeigu gali, biškį užsuk kakarinę“ (4)

Liberalų sąjūdžio valdybos narys, Plungės rajono meras Audrius Klišonis negerbia moterų –...

Rusijoje kalėti iki gyvos galvos nuteistas milijardierius Nevzlinas: šita rusų dalis ir taps grėsme Putinui (3)

V. Putino psichologinė ir fizinė būklė taps vis prastesnė, jeigu jo kariuomenei Ukrainoje ir...

Maldeikienė: mūsų laukia sunki žiema, o kita bus dar sunkesnė (9)

Europos Sąjungos planas 15 proc. sumažinti dujų vartojimą visame bloke, priimtas mėginant...

Karas Ukrainoje. Ukraina teigia sunaikinusi „Vagner“ samdinių bazę Melitopolio meras – apie smūgį geležinkelio tiltui: iš Krymo nebevažiuos jokie kariniai traukiniai

Kasdienio video pranešimo metu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kreipėsi į rusus...

Aidi daug apkalbų sukėlęs „Naisių vasaros“ festivalis: scenoje – žinomos scenos žvaigždės (12)

Liepos mėnesį „ Naisių vasaros“ festivalio metu Ramūnas Karbauskis pažadėjo surengti dar...