Kiekviena jaunosios suknelė išskirtinė tuo, kad jas kuriant buvo panaudoti įsiuvai su ypatingomis žinutėms - įsimintiniausiais N. Bunkės dainų žodžiais.

Ceremonijai siūtos suknelės šonuose išsiuvinėti žodžių junginiai „Verta milijono“, „Panelė iš Kauno rajono“.

Na, o vakarinei šventės daliai paruoštos suknelės apačioje taip pat įamžinti įvairių Natalijos hitų pavadinimai bei reikšmingiausios jų eilutės.

Šventei Maljorkoje Natalijos įvaizdį kūrė dizainerė Aina Zinčiukaitė bei stilistė Olga Filatova-Kontrimienė.

Vestuvių dieną poros laukė fotosesija, o po to – jaudinanti tuoktuvių ceremonija. Šventei visa 27 žmonių kompanija, savaitei apsistojusi viloje su baseinu, persikėlė į įspūdingo dydžio dvarą.

Prie dailaus nuotakos įvaizdžio prisidėjo ir jos sesuo Kristina Ivanova, sukūrusi šventinį makiažą. Tuo tarpu šukuosena rūpinosi bičiulė Liepa Norkevičienė. Moterys plušo nuo ankstaus ryto.

Prie tuoktuvių šventės rengimo prisidėjo ir kiti poros bičiuliai. Vestuvių puotoje vakaro vedėjos mikrofonas patikėtas šeimos draugei, renginių vedėjai ir grupės „69 danguje“ narei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei, o didžėjaus pultas – taip pat artimam bičiuliui Jonui Nainiui-Jovani. Gyvo garso koncerto čia taip pat nebus maža – be jaunosios, kompanijoje yra ir daugiau atlikėjų – Liepa Norkevičienė, Simona Nainė bei Jessica Shy.

Pasiruošimo šventei darbus pora patikėjo vestuvių planuotojams „Idea Mallorca“. Jeigu tuoktuvės Vilniuje išsiskyrė vaiskiai raudona spalva, Ispanijos saloje rengiama puota kvepės alyvomis – tiek stalų, tiek likusių dekoracijų akcentu tapo alyvmedžiai.

Daugiau apie tuoktuves, savaitės planą Maljorkoje, poros nuomonę apie šeimos pagausėjimą ar tai, kaip Edgaras reaguoja į faktą, kad Natalija po vestuvių nusprendė nekeisti pavardės, skaitykite išskirtiniame interviu paspaudę čia.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (251)