„Būčiau mielai ties 35-eriais pastrigusi, deja, gyvenime taip nebūna. Nuo 35 metų prasidėjo mano gyvenimas. Tuomet pajaučiau, kad tvirtai stoviu ant savo kojų, jau gerai žinojau, kas esu, kad esu pasiekusi to, ko noriu. Tai labai džiugina. Smagu gyventi, kai gali sau leisti daugiau, esi uždirbusi daugiau pinigų. Ties tuo amžiumi viskas susistatė į savo vietas“, – laidoje „Delfi“ premjera atviravo N. Bunkė.

Na, o gimtadienio proga ji padovanojo dovaną ne tik sau, bet ir savo gerbėjams. Lygiai po metų įvyks jos didžiausias koncertas „Žalgirio“ arenoje. Moteris džiūgauja, kad vos per savaitę tirpte ištirpo didelė dalis bilietų. Beje, didžiausiems gerbėjams skirta fanų zona, kurioje trypti koncerto metu galės per 400 žmonių, taip pat beveik pilna.

„Koncertas – dar už metų, o aš jau dabar žinau, kaip atrodys scena. Viską savo mintyse jau seniai esu suplanavusi. Kiekvienas savo karjeroje turime Everesto viršūnę, į kurią norime įkopti. Šis koncertas yra mano viršūnė. Aš visada tyliai pasvajodavau ir galvodavau, kad tai niekada neįvyks. Bet juk dabar viskas ranka pasiekiama. Kaip aš sakau – jeigu krenti nosimi į priekį, bet bent jau į tą pusę, vadinasi, kažkada imsi ir padarysi“, – kalbėjo Natalija.

Į savo parduotuvės patalpas Vilniuje laidą „Delfi premjera“ pakvietusi atlikėja džiaugiasi, kad ruoštis koncertui jai padės didžiulė profesionalų komanda. Natalija išduoda, kad koncerte skambės ne tik populiarūs jos soliniai kūriniai, bet ir specialiai koncertiniam vakarui atgijusios grupės „Yva“ programa.

Anot atlikėjos, žmonės sunkiai įsivaizduoja, kodėl bilietai į koncertą arenoje kartais gali kainuoti kiek brangiau. Tačiau paskaičiavusi sumą, kurios prireiks jos pačios koncertui surengti, lengvai viską paaiškina.

„Kai paklausi žmonių, kiek, jų manymu, atlikėjui atsieina pasirodymas arenoje, jie patikina manantys, kad suma galėtų siekti 20 tūkst. eurų. Aha, prie šios sumos pridėkime dar vieną nulį. Na, gal kiek mažiau, tačiau kainos yra didžiulės. – kalba Natalija, o paklausta, kiek jai pačiai kainuos surengti pasirodymą, priverčia išsižioti. – Kol kas skaičiuojame, kad apie 80 tūkstančių, tačiau per metus viskas gali dar pabrangti. Vien šviesas užsakyti kainuoja apie 15 tūkstančių“.

Pareigas koncerte turės ir Natalijos sutuoktinis Edgaras Eidėjus. Moteris atvirauja, kad su šiuo vyru rado ramybę, kuria galėjo džiaugtis ir prieš praėjusių metų rudenį įvykusias vestuves.

„Kaip ir prieš, taip ir po vestuvių jaučiuosi labai laiminga. Tai turbūt gerai matosi ir jaučiasi. Aš turiu žmogų, kuris visa širdimi ir pilna koja yra kartu. Edgaras visomis prasmėmis kartu – ir laisvalaikiu, ir dirbant. Mane tai labai džiugina. Kadangi visada tai mačiau savo šeimoje, man norėjosi, kad su vyru dalintumėmės viskuo: ir žolės pjovimu, ir gerbuvio puoselėjimu, ir koncertine bei parduotuvės veiklomis. Vyras padeda man visomis prasmėmis“, – kalbėjo N. Bunkė.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

Dainininkė atskleidė nusprendusi „pristabdyti arklius“ koncertinėje veikloje. Praėjusių metų vasarą paskaičiavusi, kiek pasirodymų surengė, nustebo – per du mėnesius jų nuaidėjo net 50.

„E-parduotuvę vadinu normalaus žmogaus veikla. Nes scenos žmonės gyvena labai chaotišką gyvenimą. Grįžta naktimis, tuomet kenčia vaikai ir t.t. Dirbdama normalaus žmogaus darbą, baigi jį 17 val., grįžti namo ir esi visiškai normaliame ritme. Savo pačios koncertinę veiklą esu stipria apmažinusi. Atsisakiau mažesnių koncertų. Jeigu anksčiau per vasarą sugebėdavau surengti 50 pasirodymų, tai dabar šitiek susiplanavau visiems metams“, – patikino Natalija.

Dar viena svarbi veikla N. Bunkės gyvenime – buvimas mama. „Mama kaip mama“, – kukliai save apibūdina atlikėja. Vis dėlto sūnų Kristupą auginanti atlikėja neslepia, kad šis darbas jai labai sunkus.

„Gal kitos mamos lengviau tai išgyvena. Man – sudėtinga. Nes kai atsiranda sunkumų, juos būtina spręsti... Žodžiu, man labai sunku, nors Kristupas yra nuostabus vaikas. Jis labai judrus, su juo niekada nebus nuobodu. Net kai užaugs“, – kalbėjo Natalija.

Neseniai Kristupas prisijungė prie socialinių tinklų – kuria turinį ir „Youtube“, ir jaunimo dabar labai pamėgtoje „TikTok“ platformoje.

„Skaudi tema, tačiau nuo to nepabėgsi. Pastebėjau, jeigu neleidi – susikuria kažkokias netikras anketas... Todėl pagalvojau – jau geriau kontroliuosiu tai. Tegul iš mano telefono viską kilnoja. Turi jis ir „Instagram“, ir „TikTok“ paskyras.

Bet mes stengiamės, kad jis kurtų turinį. Jau seniai jam sakėme, kad, jeigu nori turėti šias paskyras, turi dalintis kažkuo įdomiu. Kažkuo, kuo žmonės domėtųsi. Jis gana verslus berniukas, turi daug idėjų, o dar kai mama jam padeda, gaunasi visai neblogai“, – atviravo N. Bunkė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)