Apie plaukų pokyčius atlikėja prakalbo ir socialiniuose tinkluose. M. Pundziūtė-Monique pasidalijo trumpu įrašu, kuriame ji matoma sėdinti kirpėjos kėdėje, o rankoje laiko nukirptą plaukų sruogą.

Savaitgalį atlikėja apsilankė ir LATGA rengiamoje diskusijoje „Kaip sustabdyti masinį dainų plagijavimą: bausti ar edukuoti?“. Čia ją buvo galima išvysti jau su pasikeitusiu stiliumi, plaukus mergina nusirėžė trumpai ir juos nusidažė juoda spalva.

LATGA vykusių diskusijų akimirka

„Delfi“ primena, kad išvaizdos pokyčiais dainininkė M. Pundziūtė-Monique gerbėjus stebina gana dažnai. Ryškiai mėlyna, rausva plaukų spalvos, skirtingų atspalvių sruogos – šiuos ir kitus įvaizdžius atlikėja jau išbandė, plaukus ji buvo nusidažiusi ir tamsiai ruda spalva.

Ir anksčiau apie pokyčius Monique pranešė socialiniame tinkle „Instagram“ – anksčiau pasidalino nuotraukomis, kuriose atrodė neatpažįstamai.

Kiek anksčiau Monique „Delfi“ yra sakiusi, jog plaukų pokyčiai yra visiškai susiję su jos muzikine veikla.

„Kai aš sugalvoju kažką visiškai kitokio muzikoje, tai ir plaukai natūraliai keičiasi“, – kalbėjo atlikėja.

Nemažai plaukų atspalvių jau išbandžiusi mergina teigė nebijanti pokyčių, atvirkščiai – būnant grožio salone jai kyla malonūs šiurpuliukai.

„Pokyčių nebijau, atvirkščiai – sėdint kėdėje atsiranda šioks toks adrenalinas. Man nebaisu, kad netiks, nes tai yra tik plaukai. Visą laiką tą sakau. Juos galima laisvai pakeisti“, – įsitikinusi žinoma atlikėja.

Atlikėja neslėpė, jog yra buvę ir tokių situaciją, kai plaukai buvo itin nualinti, todėl Monika jiems skiria ypatingą dėmesį.

„Po plaukų dažymo mėlyna spalva teko kirpti plaukus trumpai. Tačiau dabar tinkamai juos prižiūriu, problemų tikrai nekyla“, – pasakojo M. Pundziūtė-Monique.

Monikos Pundziūtės-Monique išvaizdos pokyčiai – galerijoje: