Meilės dienas švęsti turime kasdien. Ir nepamiršti tų, kas yra šalia“, - sakė M. Jašinskytė.
Jos teigimu, jogoje yra ne viena širdies atvėrimo poza. Visos jos dažniausiai susijusios su atsilenkimais atgal, atpalaiduota nugara. Tai, anot M. Jašinskytės, turi įtakos ne tik geresnei savijautai, bet ir jausmingumui. Tuomet žmogus geriau priima iššūkius, yra atviresnis, šiltesnis. Asanos, susijusios su dubeniu, skatina seksualumą. Kiekvienas pratimas, pašnekovės teigimu, neša žinutę.

„Seksualinės energijos sužadinimas sportuojant egzistuoja. Tai padeda tapti žaismingesniam, labiau savimi pasitikinčiam, geresnės nuotaikos“, - sakė M. Jašinskytė.

Meilės dienos ji niekada nešvęsdavo. Su šia tradicija šokėja susidūrė pernai Amerikoje, kuomet viešėjo vienos šeimos namuose. Pora, auginanti vaikus, patikino, jog tokia šventė – būtina ir jos galima visai nesieti su dovanų pirkimu ar širdelių klijavimu. Galima pasišnekėti apie jausmus, pasimokyti, kokiais būdais juos išreikšti, tiesiog pabūti apsikabinus.

M. Jašinskytės vestoje jogos pamokoje dalyvavęs laidų vedėjas Mindaugas Rainys tikino Šv.Valentino dienos nesureikšminantis, tačiau mylimų žmonių neužmirštantis.

„Niekada nesakiau, kad Meilės diena yra labai gerai ar labai blogai - šventė, kurioje kalbama apie jausmus ir svarbius dalykus, visada bus graži. Man asmeniškai patinka ją kurtis pačiam - nesvarbu, ar tai liepos 2 - oji, ar gruodžio 1 – oji, - sakė pašnekovas, - Smagu, kad jogos pamokoje Milana susitelkė į mūsų širdį, kurioje telpa patys gražiausi dalykai ir kurią mums reikia branginti ne tik dvasiškai, bet ir fiziškai“.

M. Rainys pasakojo skaitęs, kad ramaus žmogaus širdis galėtų sulaukti 150 metų, tačiau mūsų gyvenimo trukmė gerokai mažesnė - vadinasi, mes patys tą idealiai veikiantį mechanizmą skriaudžiame.

„Visų prima turime išmokti gventi taip, kad nealintume savo širdies, nes tik tada ji bus paruošta tikrai meilei“, - įsitikinęs pašnekovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)