Šia žinia pirmadienį pasidalinta feisbuko grupėje „Lietuvos kūrėjai“.

„Mes daugybę kartų Jums rašėm apie Buboo šeimą, apie kepures, suvienijusias šeimas, apie kokybės troškimą ir ėjimą pirmyn, kupiną nuoširdumo, tikrumo, bendrystės. Už šio šeimos verslo vairo stovėjo Erika ir Mindaugas, kurie kūrė Lietuvai, Lietuvą, Lietuvoje.

Jų mažas šeimos verslas kopė į kalnus, lankė tarptautines parodas, dideliu darbu įrodė, kad kai tiki tuo, ką darai - gali nuveikti labai daug. Erika visada norėjo daug, ji gyveno pilna koja, kiek tik galėjo, į kiekvieną renginį ji registruodavosi trumpa žinute “Būsiu”.

Deja, birželio 3 dieną Erika Puodėnienė pralaimėjo kovą su ilgai ją kankinusia liga. Ši žinia persmelkė visą bendruomenę - dar negalime tuo patikėti, kad prigriebusi kokį skanėstą ji nebeįlėks į susitikimus, nebesidalins savo patirtimi, kad nebeparašys tos žinutės „Būsiu“ – rašoma feisbuko įraše.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės