Įrašu prodiuseris pasidalino socialiniuose tinkluose.

Eurovizija ir Rusija.

Reaguojant į šių dienų įvykius, LRT galėtų kreiptis į EBU su reikalavimu, kad Rusija nedalyvautų Eurovizijoje. Nes jau puikiai žinome, kaip jie bandytų politizuoti savo dalyvavimą. Suprantame, kad tai nebūtų kažkokios super sankcijos, bet žinant jų pakazuchą, tai jiems būtų geras bizūnas. Na, o jei EBU nerastų būdo atsisakyti kelių rusiškų milijonų, tai būtų galima ir pasakyti, kad jei Rusija dalyvaus, mes – Lietuva – nedalyvausim.

Monika Liu, tikrai linkiu tau sėkmės Italijoje, bet jei taip nutiktų, kad šiais metais neišeitų ten nuvykti, tai tave Lietuva tikrai nusiųstų pirmu numeriu kitais metais. Monika Garbačiauskaitė-Budrienė – jei aš klystu, atleiskit. Bet manau, LRT turėtų parodyti iniciatyvą ir pakviesti kitas šalis prisijungti!“, – rašė M. Tyla.

LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė teigia artimiausiu metu ketinanti kelti klausimą dėl dėl Rusijos dalyvavimo Eurovizijoje.

„Žinome šią temą ne iš nuogirdų, nes LRT drauge su kitais Centrinės Europos transliuotojais prieš tai kėlė klausimą apie Baltarusijos valstybinio transliuotojo narystę EBU ir galiausiai EBU valdyba BTRC narystę suspendavo. Būdama EBU valdybos narė ketinu artimiausiu metu kelti klausimą ir dėl Rusijos dalyvavimo Eurovizijoje. Tačiau taip pat manau, kad nebūtų išmintinga atsisakyti Lietuvai dalyvauti Eurovizijoje, nes tokiu žingsniu nieko nepasiektume“, – komentavo M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

Savo nuomonę šiuo klausimu galite išreikšti apklausoje:

„Eurovizijos“ konkurse, kuris gegužės 10-14 dienomis vyks Italijos mieste Turine, susirungs 41 šalies atlikėjai. Tai – dviem valstybėmis daugiau nei praėjusių metų gegužę, kai „Eurovizija“ įvyko Roterdame. Po pertraukos į konkursą grįžo Armėnija ir Juodkalnija.

Po įtemptos kovos paaiškėjo, kad į Turine vyksiantį „Eurovizijos“ konkursą lydėsime Moniką Liu! Atlikėja į „Eurovizijos“ atranką pareiškė atėjusi norėdama Europai pristatyti lietuvių kalbą. Scenoje ji pristatė savo kūrybos dainą „Sentimentai“.

„Kur kitur aš tikčiau, jei ne Italijoje? Ten skanus vynas, gražūs žmonės. Jie į viską žiūri lengvai. Žinoma, viskas čia yra rimta. Noriu paprašyti visų reaguoti laisviau, kaip italai. Žinokite, Jeigu ten užimčiau paskutinę vietą, į Lietuvos oro uostą grįžčiau kaip karalienė. Mažiau pergyvenkite, kas bus. Pamatysim. Bet gi kentėsiu aš. Jeigu šiemet nepavyks, kitais metais išsiųsime anglišką dainą“, – dalindamasi emocijomis po pergalės atrankose, atviravo Monika.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (63)