Su mylimuoju Edgaru ir iš užsienio atvykusiais šokėjais ant raudonojo kilimo pozavusi Natalija Bunkė atrodė išties įspūdingai. Atlikėja papasakojo, kas jai sukūrė akį traukiantį drabužį bei atsakė, ar jaudinasi prieš šio vakaro pasirodymą.

„Mane šiandien puošė Airida Skrickienė, mano pati mylimiausia dizainerė. Ji rengia mane metai iš metų. Iš principo šiems apdovanojimams pradedu ruoštis jau rudenį, o žinant, kad ruošiuosi ir arenai, kuri manęs laukia po dviejų savaičių, aišku, kad daug ką suderinau, sudėliojau, – kalbėjo Natalija, šįvakar lipsianti ir ant M.A.M.A scenos. – Ar bijau? Visada yra atsakomybė, bet susiimi ir padarai. Prieš pasirodymą man reikia surinkti save, nes, kaip žinia, tikrai tokie dalykai tave paliečia. Turi su savimi truputį pabūti.“

Tiesa, Natalija patikino, kad šiais metais nelabai tiki savo sėkme apdovanojimuose, tačiau sako, kad kitais metais bus pats laikas.

„Mūsų su Remiu daina „Panelė, verta milijono“ iki gruodžio 15 d. buvo maža, lyginant su tuo, kokia ji yra dabar. Manau, kitais metais pretenduosime į daugiau apdovanojimų“, – šypsojosi N. Bunkė.

Ant M.A.M.A. raudono kilimo šiemet galima išvysti ne tik atlikėjus, kurie muzikos apdovanojimuose surengs savo pasirodymus, bet ir kitus kviestinius svečius.

Kaip ir kiekvienais metais, čia netrūksta šypsenų, akį traukiančių drabužių derinių. Žvaigždės mielai pasakoja, kaip joms sekėsi ruoštis šiam ypatingam vakarui, atskleidžia, kiek laiko praleido tobulindamos savo nepriekaištingą įvaizdį.

Užgesus raudonojo kilimo šviesoms, visi čia spindėję atlikėjai ir svečiai bus pakviesti prie pagrindinės scenos, kur stebės, kam atiteks M.A.M.A. statulėlės.

M.A.M.A. raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje:

Apdovanojimai kiekvienais metais skiriami geriausiems Lietuvos įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei grupėms. Įvertindama labiausiai nusipelniusius, muzikos asociacija siekia skatinti lietuviškų kūrinių populiarumą bei sklaidą.

Muzikos šventė rengiama kasmet nuo 2012 metų. M.A.M.A. komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nusprendė, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje.

Kiekvienais metais dėmesio sulaukianti apdovanojimų ceremonija šiais metais žada ne vieną naujovę bei dar aukštesnio lygio renginį.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiai ceremonijai kartu su didžiule savo sričių profesionalų komanda ruošiamas įspūdingas šou, anksčiau buvo prašoma pranešime spaudai.

„Kiekvienais metais keliame sau iššūkius ir siekiame, kad ceremonijoje pasirodantys atlikėjai ne tik atspindėtų prabėgusius muzikinius metus, bet ir turėtų galimybę surengti patį geriausią savo pasirodymą. Pasirodymas M.A.M.A. scenoje – tai unikalus ir vienam vakarui kuriamas atlikėjų šou. Pažadame, šiais metais su atlikėjais kuriame išties įspūdingą reginį“, – pasakojo renginio organizatoriai.

Įspūdingus ceremonijos pasirodymus ruošė ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje išvys Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, „Kamanių šilelio“, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos“, – pasakojo organizatoriai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją