„Šis vakaras – vienas svarbiausių mano karjeroje. Kai stoviu ant scenos, jaučiuosi savas. Nėra didelės įtampos. Karolina labiau už mane jaudinasi. Mus puošė Airida Skrickienė, mano kostiumui prireikė 6000 „Svarowski“ kristalų, dėl pirštinės daug kas man sako, kad panašus į Michaelą Jacksoną. Kažką panašaus ir bandėm atkartoti. Nesinori spėlioti, kaip šįvakar seksis su apdovanojimais, nesinori savęs nuvilti, pažiūrėsim, pamatysim“, - sakė Dominykas Ježerys, melomanams geriau žinomas OG Version pseudonimu.

Dominykas Ježeris, Karolina Meschino

„Man Dominykas neleido sakyti, kad jaudinuosi, bet negaliu to nuslėpti. Labai gera išeiti, pasipuošti, labai palaikau Dominyką. Apie tėvystės rūpesčius pakalbėsime kada kitą kartą, dabar laukiame, kad kuo greičiau renginys pasibaigtų ir važiuosime pas mažylę. Ji dabar su močiute“, - šypsojosi savo sužadėtinį į renginį atlydėjusi Karolina Meschino.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys

Apie kitus renginio svečius bei jų nuotaikas galite skaityti straipsnyje ČIA.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (138)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės