Jautrai žinute L. Vaisieta sutiko pasidalinti ir su Delfi skaitytojais.

„Ačiū visiems už sveikinimus! O dabar truputį apie šią geležinę moterį ir jos atsidavimą. Čia, kad lengviau suprastumėte, už ką taip myliu.

Pasiekusi žinia mane pasiuntė į nokdouną. Gulėjome klinikose ir laukėme biopsijos atsakymo. Žinojome nedaug, bet užtektinai – agresyvus vėžys. Dėl tolimesnių veiksmų laukėme tyrimų rezultato. Žinote, ko ji laukė? Ji laukė mano gimtadienio bei rūpinosi dovana.

Gulėdama patale ir kovodama su negailestinga liga ji galvojo apie mane. Tokia ji buvo visada. Mano gimtadienį padarydavo didžiausia metų švente. Ne dėl dovanų. Ne dėl siurprizų. O dėl to, kad yra šalia“, – socialiniame tinkle rašė I. Burlinskaitės vyras L. Vaisieta.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta

Delfi primena, kad bene prieš savaitę Indrė Burlinskaitė sekėjams pranešė skaudžią žinią – moteriai diagnozuotas kraujo vėžys. Apie tai ji prabilo asmeninėje „Instagram“ paskyroje, žinute sutiko pasidalinti ir su Delfi.

„Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosim į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino ir kaip aš norėčiau, niekas nepasikeis.

Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaime, baisias tragedijas, ligas, tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks niekada. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Ir šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus.

Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio. Jis išplitęs, kiek jis išplitęs, sužinosim artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo. Teisybei, turėjau savaitę laiko prie to pratinti, nes pirminė diagnozė buvo gauta prieš savaitę laiko po tomografijos atsakymo.

Dabar prisimenu, aš tvarkiausi nagus pas savo Jurgą ir paskaičiau e.sveikata.lt, kad man rastas navikas, tai tą akimirką galvojau nualpsiu. Paskui po truputį stengiausi priimti šitą mintį į save, nes kitaip nebus, nes tiesiog atsirado ir man nieko nebelieka, kaip stoti į kovą ir nugalėti.

Kol kas nežinau, koks bus taikytas man gydymas, bet ta kelionė prasidės jau penktadienį, mane guldys į ligoninę. Dar savo kelio nežinau, bet įsivaizduoju, kad manęs laukia visko daug. Ir visą laiką svarbiausia, kad artimas žmogus šalia“, – papasakojo Indrė.

Kiek anksčiau Indrė paviešino kelias nuotraukas iš ligoninės. Tąkart garsi nuomonės formuotoja sakė, kad laukia tyrimų atsakymų.

„Truputėlį liūdnesnė nuotaika, daugiau negatyvių minčių. Toliau esu ligoninėje, ligonis esu aš, o vyras yra mano palaikymo komanda. Jis šiuo metu man suteikia labai daug stiprybės, vilties jėgų, – pasakojo Indrė. – Kodėl čia esu? Nežinau tikslios diagnozės, šiuo metu vyksta tyrimas. Bet planuoju būti atvira šia tema. Bet yra baisu, širdelė daužosi.“

Indrė prisipažino, kad jai buvo atlikta daugybė tyrimų, tačiau galutinės diagnozės ji kol kas neišgirdo.

„Ilgą laiką kosėjau, mane dusino. Padarė tamogramą, įtarė išsiplėtusią širdies aortą, tačiau gavus atsakymą paaiškėjo, kad mano plaučiuose yra nemažas darinys. Buvo skubiai atlikta daugybė tyrimų, tarp jų ir biopsija, būtent jos atsakymų šiuo metu ir laukiu, kad būtų galima išsiaiškinti, kas tai per darinys ir ką būtų galima daryti dabar. Tai mano situacija bloga, bet yra ir gerų dalykų“, – kalbėjo ligoninėje šiuo metu esanti I. Vaisieta.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės