„Delfi“ mergina pasakojo esanti kilusi iš Airijos, kurioje gyveno septynerius metus. Kiek vėliau, tėvams persikėlus į Australiją, su jais gyventi išvyko ir G. Bubėnaitė.
„Nors dabar gyvenu Australijoje, bet turiu lietuviškų šankų. Abu mano tėvai gimė Lietuvoje. Stengiuosi kuo dažniau aplankyti Lietuvą, kurioje vis dar gyvena mano šeimos nariai. Neslėpsiu, kiekvieną kartą čia sugrįžusi jaučiuosi lyg namuose. Nors Lietuva ir Australija labai skiriasi daugeliu aspektų, abi šalys man savaip patinka. Aplinka, žmonės, atmosfera ir ypač maistas yra kitokie, tačiau savotiškai nuostabūs“, – sakė G. Bubėnaitė.
Neįprasta ne tik pačios merginos kilmės istorija, bet ir jos vardas. Pašnekovė paatviravo, kad pastarasis buvo išrinktas jos mamos, kai dar laukėsi savo dukros.
„Ji rado vardus Geistė ir Vakarė. Lyg ir abu vardai patiko, bet kažko trūko, todėl abu sujungė ir nusprendė pavadinti mane Geistare. „Geistė“ – nuo žodžio geisti/norėti, o „starė“ – nuo žodžio „Star“ (žvaigždė – aut. past.), taigi „norėti žvaigždės“. Be to, gimiau Airijoje, todėl pusė vardo lietuviško, pusė angliško. Angliška reikšmė „wish upon a star“ (viltis ir tikėjimas įgyvendinti savo norus bei svajones – aut. past.) mamai pasirodė labai reikšminga ir graži“, – šypsojosi mergina.

G. Bubėnaitė pasakojo, kad dabar gyvena šalia gražiausio Pietų Australijos paplūdimio. Anot jos, Australijos karšti vasaros mėnesiai leidžia mėgautis laiku prie jūros, todėl dažnai ir ji užsiima vandens sportu arba tiesiog ilsisi gamtoje.
„Juokinga, kad daug žmonių Europoje mano, jog visi australai plaukioja banglentėmis. Nors pati to nedarau, norėčiau išmokti. Fizinis aktyvumas yra svarbi gyvenimo dalis, todėl dažnai lankausi sporto salėje, stengiuosi būti aktyvi ir gyventi pagal australų gyvenimo būdą“, – sakė G. Bubėnaitė.
Tiesa, ji neslėpė, kad gyvenimas Australijoje yra nepaprasta patirtis, tačiau yra įsitikinusi, kad gražiai piešiamas vaizdas socialiniuose tinkluose ne visada atitinka realybę.
„Geriausias būdas sužinoti, ar gyvenamoji vieta tau tinkama, tiesiog joje pagyventi. Nors labai myliu Australiją, matau save sugrįžtančią į Europą. Ji turi tokią turtingą kultūrą. Ir nors Australija yra įvairi, čia gyvena žmonės iš viso pasaulio, man trūksta Europos gilių tradicijų, kultūros, žmonių, ryšių, muzikos bei mados“, – neslėpė G. Bubėnaitė.

Ji taip pat pridūrė, kad ir pragyvenimo išlaidos čia dažnai būna didelės, nors geri ir atlyginimai, lyginant su daugeliu kitų šalių.
„Priklausomai nuo to, kur gyveni. Europoje man buvo lengviau susirasti draugų, nes ryšiai ir mąstymas ten šiek tiek skiriasi, žmones žino, kur yra Lietuva, galbūt net lankęsi joje. Australijoje žmonės taip pat yra nuostabūs. Vienintelis trūkumas – Australija yra labai toli nuo Europos, nors čia yra visos galimybės keliauti ir atrasti paslėptus lobius“, – sakė G. Bubėnaitė.
Nusišypsojo sėkmė „Australian Idol“ projekte
Nors ir neaugo muzikantų šeimoje, G. Bubėnaitė pasakojo, kad muzika visada buvo jos gyvenimo dalis. Nuo ketverių metų mergina pradėjo mokytis groti smuiku ir pianinu, laikė airiškus šokius ir dalyvavo tiek valstybiniuose, tiek pasaulio čempionatuose.
„Muzikavimas visada buvo mano kraujyje, visuomet mėgau išreikšti savo kūrybiškumą šiuo būdu. Augdama buvau įkvėpta daugybės skirtingų atlikėjų, klausiau Eminemo muzikos, repo, kuris mane ir paskatino pradėti savo muzikinę karjerą“, – sakė pašnekovė.
Mergina pastebėjo, kad muziką kūrė sunkiomis gyvenimo akimirkomis, ją pasitelkė kaip būdą, kuris padėjo išgyventi širdies skausmą ir įvairius iššūkius.
„Dalindamasi savo muzika su kitais pajaučiau nepaprastą pasitenkinimą. Atsiliepimai, kurių vėliau sulaukiau, pribloškė. Daugelis žmonių buvo giliai paliesti mano dainų žodžiais. Vienas žmogus netgi pasakė, kad mano muzika išgelbėjo jo gyvenimą“, – šypsojosi G. Bubėnaitė.
Neseniai mergina buvo pastebėta ir Australijos muzikiniame projekte „Australian Idol“, kurio anketą užpildė paskatinta savo dėdės.
„Nors visada svajojau pasirodyti tokioje scenoje, iš pradžių apie tai daug negalvojau, tiesiog vieną dieną nusprendžiau pabandyti. Projekte Marcia Hines pasirinko mane „Wild Card“ etape ir labai nustebino atvykusi į valstiją, kurioje gyvenu. Buvau šokiruota, kai ji atėjo į mano darbovietę paprašė, kad atlikčiau savo dainą.
Buvau visiškai nepasiruošusi tokiam netikėtam pasirodymui, taigi, tai kėlė nemenką nerimą. Tą pačią dieną susirungiau su kitu dalyviu ir vėliau sulaukiau atsakymo, kad M. Hines renkasi mane. Buvo pasakyta, kad tik vienas dalyvis gali važiuoti į Sidnėjų. Po kurio laiko šiame mieste gavau „auksinį bilietą“ ir taip patekau į projekto top 30-tuką“, – apie savo kelią Australijos muzikiniame projekte pasakojo G. Bubėnaitė.

Nuo to laiko ji pastebėjo sulaukusi ypatingo ne tik šeimos, kolegų, bet ir gerbėjų palaikymo, kurie, pasak merginos, atrado jos kuriamą muziką.
„Tai yra nuostabi patirtis, mano žinomumas auga, nauji gerbėjai susitapatina su mano dainomis“, – šypsojosi pašnekovė.
Paklausta apie muzikinius projektus Lietuvoje, G. Bubėnaitė neslėpė, kad neatmestų galimybės pasirodyti ir juose.
„Su Lietuva turiu gilų ryšį, čia yra mano šaknys, o darbas su lietuvių atlikėjais leistų man šį ryšį dar labiau įprasminti. Nors užaugau Australijoje, istorija, žmonės leidžia jausti, kad Lietuva – mano namai“, – sakė G. Bubėnaitė.
Mergina pastebėjo, kad Australijoje, kaip ir Didžiojoje Britanijoje, šou pasaulis yra labai konkurencingas, sunku rasti savo vietą scenoje, nes daugybė muzikantų bando tai padaryti ir visi svajoja apie sėkmę.
„Bet aš tikrai tikiu, kad jei nepasiduosi, gali pasiekti savo tikslų. Dabar ruošiuosi kitam „Australian Idol“ etapui „Chorus Line Challenge“, sieksiu patekti į atlikėjų top 27-tuką.
Savo visą dėmesį skiriu muzikos kūrimui ir svajoju, kad kada nors galėsiu bendradarbiauti su talentingais atlikėjais ir pasirodyti didžiosiose pasaulio scenose“, – šypsojosi mergina.