Prie vieno staliuko susėdo dainininkė Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu, jos buvęs vyras, verslininkas Danielius Bunkus ir sužadėtinis Edgaras Eidėjus bei Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Tiesa, Natalija, lenktynėse palaikanti „Dynamit“ komandą, su sūnumi laiką leido ir tarp čia suvažiavusių įspūdingų sportinių automobilių, priparkuotų šalia palapinių, kuriose ilsisi dalyvaujančios komandos.

Iš arčiau riaumojančių automobilių, kur triukšmas pasiekia decibelų skalės viršūnę, sutikti galima buvo ir dainininkę Eglę Jurgaitytę, sutikusią įsiamžinti šalia žalio „Porche“.

Laiką renginyje leido ir plaukų stilistas Karolis Murauskas, aktorė Lina Bražinskaitė ir kiti.

Per 22 metus didžiausios Baltijos šalyse maratoninės lenktynės tapo neatsiejama šalies sporto ir kultūros dalimi, peržengusia respublikos ribas.

Šios ilgų nuotolių lenktynės – tai ne vien greičio, azarto ir adrenalino fiesta, bet ir nemenka kitų patrauklių publikai renginių puokštė, dovanojanti malonias akimirkas ir naujus potyrius.

Nepaisant ilgai kausčiusio karantino techninė komisija suteikė leidimą šių metų „Aurum 1006 km lenktynėse“ dalyvauti 41 komandai arba bemaž trečdaliu daugiau nei pernai.

Žiūrovai iškart pastebėjo ir įdėmesnį žvilgsnį nukreipė į priešais starto liniją išrikiuotus tiek šiose lenktynėse, tiek apskritai Lietuvoje debiutuojančius „Mercedes AMG GT3“, „Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO“, „Ford Mustang“, „Ford Shelby GT 350“ ir kitus bolidus.

Iš Amerikos Europos trasas pasiekusią sakralinę frazę „Ponai ir ponios, užveskite variklius!” ištarė Susisiekimo ministras Marius Skuodis, ir po akimirkos trasos prieigas sudrebino galingų motorų gausmas.

O iki tol varžybų dalyvius sveikino greitų kilometrų ir sėkmingo finišo linkėdami Palangos meras Šarūnas Vaitkus, „Aurum 1006 km lenktynes“ rengiančios „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis ir kiti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (219)