Pasipuošusi publika pirmadienio vakarą rinkosi auksu tviskančioje Vilniaus rotušėje, kurią specialiai „L'Officiel“ renginiui papuošė dekoratorius Mantas Petruškevičius. Svečiams fortepijonu skambino
prestižinėse pasaulio koncertų salėse laukiama pianistė Ieva Dūdaitė, šįmet nominuota „Klasikos Grammy 2022“ apdovanojimams, rašoma pranešime spaudai.

„Šie metai tapo iššūkiu daugeliui verslų. Tačiau tai ne tiek finansiniai iššūkiai, kiek kūrybiniai, skatinantys prisitaikyti prie besikeičiančio pasaulio. Viena didžiausių mūsų šių metų naujienų yra sėkmingas „L'Officiel Lithuania“ mobilios aplikacijos startas. Kviečiame visus, kas dar neišbandė, parsisiųsti ją „App Store“ ar „Google Play“ platformose, čia atrasite išskirtinio, tik aplikacijai skirto turinio“, – sakė „L'Officiel Lithuania“ žurnalo direktorius Tadas Bruzgulis.

„Dar vieni metai prabėgo, o artėjant naujų vertimuisi tradiciškai pulsime kažką sau žadėti. Tačiau nerašykite jokių pasakomis paremtų rezoliucijų, nestokite į jokius savęs atradimo būrelius, nefantazuokite dalykų, kurių žinote, kad nedarysite. Geriau tiesiog kasdien nedideliais žingsneliais keliaukite mažų pokyčių, kurie jus augintų kaip žmogų ir darytų laimingesnius, nes kartais ta laimė slypi labai paprastuose dalykuose, link“, – vakaro svečiams linkėjo „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis.

Renginio metu svečiai turėjo galimybę pasimatuoti išskirtinius juvelyrinius dirbinius, aksesuarus, susipažinti su grožio, parfumerijos naujienomis ir įsiamžinę prie specialaus kalėdinio veidrodžio tapti „L'Officiel“ viršelio herojais. Šias nuotraukas skaitytojai galėjo išvysti „L'Officiel“ išmaniojoje programėlėje, leidžiančioje ne tik pasiekti „L'Officiel Lithuania“ elektroninį žurnalą iš beveik bet kurios pasaulio vietos, bet ir pamatyti ekskliuzyvinį žurnalo turinį.

Jau tapo tradicija, kad kalėdiniame „L'Officiel“ renginyje kasmet apdovanojami skaitytojų išrinkti Metų stilingiausi. Šįkart po įnirtingos kovos „L'Officiel“ stilingiausio vyro titulas atiteko laidų ir renginių vedėjui Rolandui Mackevičiui, o stilingiausia moterimi tapo sporto trenerė ir nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta.

Susirinkusimes buvo išdalyti šventiniai „L'Officiel“ gruodžio-sausio numeriai. Naujausią „L'Officiel Lithuania“ žurnalą papuošė renginių ir laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė, o „L'Officiel Hommes“ viršelyje išvysite linksmai nusiteikusį Rolandą Mackevičių. Vakarui ritantis į pabaigą koncertą surengė dainininkas Merūnas Vitulskis su styginių kvartetu, visą gruodžio mėnesį keliausiantis po Lietuvą su koncertiniu turu „Atvira širdim“. Linksmybėms tęsiantis už pulto stojo DJ Bandita.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)