aA
Šių metų interneto sensacija tapusi Emma Hulse praėjusią savaitę DELFI atskleidė išsiskyrusi su vaikinu, kurį sau leido vadinti „vergu“. Tiesa, ilgai dėl skyrybų su 26-erių aktoriumi Mateusz ji liūdėti nežada – Emma jau turi naują mylimąjį, kuris, anot jos, yra visiškai kitoks, nei jos buvęs širdies draugas.
Emma Hulse
Emma Hulse
© Asmeninio albumo nuotr.

„Jis – neišprotėjęs, neturi Edipo komplekso, jis yra ramus, stabilus, rimtas santykiuose, man jo nereikia prižiūrėti, rasti darbo ar duoti pinigų. Buvęs, deja, pats pasivertė vergu ir vis dar vergauja savo šeimai. Pats save vergu taip pat vadino. Ir aš jo tikrai niekaip kitaip nepavadinčiau. Jis buvo pastumdėlis iš beprotiškai besielgiančios ir išgeriančios šeimos. Jo šeima jį tokį padarė. Ir mano naujas draugas sakė, kad jis jam taip pat įtarė Edipo kompleksą. Su nauju draugu praleistas laikas yra kokybiškas, mes labai sutariame ir jaučiu, kad mes turime ryšį“, – kalbėjo Emma.

Net ir užsienio žiniasklaidoje susidomėjimo sulaukusi mergina tikina, kad priešingoji lytis jai yra rimta problema, su kuria ji susiduria nuolat.

Emma Hulse
Emma Hulse
© Asmeninio albumo nuotr.

„Vyrai yra didžiausia mano gyvenimo problema. Jų tiesiog per daug. Vieną išsirinkti yra per sunku, kai jų yra tiek daug“, – teigia pašnekovė.

Emma taip pat išduoda, kad trauką vyrui ji pradeda jausti tik tada, kai jai tampa prie jo patogu, o jų tarpusavio ryšys tik stiprėja.

„Esu demiseksuali. Man yra labai svarbu turėti psichologinį ryšį su žmogumi“, – atvirauja ji.

Pasiteiravus, kas tas naujasis jos širdies draugas ir kaip jie susipažino, Emma tampa paslaptinga.

„Kol kas dar nenoriu skelbti viešai apie dabartinius santykius. Į pasimatymus kvietė visi. Turėjau labai blogų ir gerų, nežinau, ar čia tas vienintelis. Galvojau, kad aš esu priklausoma nuo pasimatymų ir pasimatymams skirtų programėlių telefone, nežinojau, kaip sustoti. Niekas neišsiskyrė iš minios. Kai esi populiarus žmogus, turi per daug pasirinkimų“, – DELFI sakė mergina.

Emma Hulse
Emma Hulse
© Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant to, Emma išsidavė, kad jau kurį laiką ji nori ramybės santykiuose.

„Noriu, kad šį kartą jis būtų tikrai vienintelis, nes išsiskyrimų daugiau nenoriu“, – prisipažino ji.

Artimiausiu metu Emma ir jos naujasis vaikinas planuoja aplankyti Lietuvą.

Dramatiškai išsiskyrė su „vergu“ vadintu vaikinu

Laidos „Yra, kaip yra“ herojė, anksčiau pasakojusi, kad dėl savo gražios išvaizdos susiduria su problema susirasti darbą, išsiskyrė su savo vaikinu, kurį eteryje vadino „vergu“. Tikrasis jos buvusio širdies draugo vardas – Mateusz. Anot Emmos, 26-erių metų vaikinas, kuris dirba aktoriumi, tapo psichiškai nestabilus, todėl jiedu pasuko skirtingais keliais.

„Išsiskyriau su vergu, nes jam pasimaišė protas ir Lietuvoje jo vos neišvežė į psichiatrinę. Jis daužė sienas, rėkė, mėtė daiktus. Anksčiau jis gyveno su manimi. Dabar ieškausi naujo buto“, – DELFI pasakojo ji.

Nuo praėjusių metų kartu su Mateusz buvusi Emma sako, kad nuo pat pirmos jų pažinties dienos ji žinojo apie jo neva silpną psichinę būklę, tačiau, kaip tikina pašnekovė, ji siekė jam padėti.

Emma Hulse
Emma Hulse
© Asmeninio albumo nuotr.

„Aš perėjau kraujo kelius dėl šio žmogaus. Man buvo jo gaila, bet turiu širdį ir jam padėjau, kiek galėjau – įdarbinau, apmokėjau jo sąskaitas ir suradau būstą, skolinau pinigų, bet ką gavau atgal – niekas nežinojo, nes jis nenorėjo, kad kažkas apie tai žinotų. Bet dabar aš nebijau kalbėti. Visi sakė, kad jis ne viso proto ir jam reikia pagalbos, bet aš nenuleidau rankų ir tikrai bandžiau jam padėti. Nepaisant to, jis buvo labai nestabilus ir neturėjo jokio pasitikėjimo savimi“, – tikina ji.

Emma pasakoja, kad kai ji ėmė sulaukti vis daugiau žiniasklaidos dėmesio, jos vaikino būklė laikui bėgant tik prastėjo. Tiesa, fizinio smurto, kaip tikina ji, niekada jų santykiuose nebuvo.

„Visas šitas mano populiarumas jį vedė iš proto ir nuo pavydo, streso jį net pykindavo. Nei draugų, nei draugių jis man neleido turėti, norėjo visą laiką leisti kartu ir nenorėdavo, kad aš eičiau kažkur viena. Jis manipuliuodavo, kad jei su kuo nors pakalbėsiu, išsiskirs su manimi ir išsikraustys. Jei su kuo nors pakalbėdavau, jis iš karto susirinkdavo daiktus ir išsikraustydavo. Taip buvo nutikę labai daug kartų. Užblokuodavo mane socialiniuose tinkluose. Norėjo, kad aš jausčiausi blogai. Ji norėjo, kad liūdėčiau ir prašyčiau jo atgal. Man buvo labai sunkus laiko tarpas ir jis tai žinojo, nepaisant to, jis vis tiek bandė sukelti man dar daugiau streso, melavo ir užgožė. Jaučiausi prastai, bet jam tai nerūpėjo. Jam rūpėjo tik jo paties mama“, – DELFI pasakojo Didžiojoje Britanijoje gyvenanti mergina.

Paskutinis jų aršus konfliktas įvyko tada, kuomet jiedu kartu svečiavosi Lietuvoje.

„Lietuvoje mes išsiskyrėme dėl to, kad pamečiau jo piniginę kažkur savo name. Aš niekada nemačiau ko nors taip verkiančio ir rėkiančio žmogaus. Jis rėkė per visą gatvę, šaukėsi savo mamos ir brolio. Netrukus skambino broliui ir mamai, kad atvažiuotų surasti piniginę ir jį pasiimtų namo. Brolis jau važiavo iš Lenkijos jo pasiimti, jis norėjo mane palikti vieną, nors planavome grįžti kartu. Jis buvo labai prastos būsenos. Man buvo taip gėda. Subėgo visi mano kaimynai, jau norėjo kviesti policiją ir greitąją. Jo vos neišvežė. Man buvo labai baisu, nes jis po to su manimi visiškai nešnekėjo. Bijojau, kad ką nors padarys. Galiausiai jis rado piniginę po kelių valandų name. Visi kaimynai ir aš buvome ištikti šoko“, – tikina pašnekovė.

Nepaisant to, pora į Londoną grįžo kartu. Tiesa, ir čia konfliktų jie neišvengė, nes Mateusz grįžo į savo šeimos namus.

„Kuomet mes grįžome, jo mama norėjo, kad jis gyventų su ja ir kartu su ja būtų visą laiką. Ji manipuliuodavo juo, jei jis palikdavo ją ilgesniam laikui vieną, ji pradėdavo vartoti alkoholį. Dėl viso šio nestabilumo ir pavydo jis tiesiog išsikraustė. Jis man sakė, kad nori likti draugais, bet iš tikrųjų melavo. Tiesa, jis labai supanikavo, kai suprato, kad aš ieškosiu naujo žmogaus“, – išduoda ji.

Į feisbuką grįžusi Emma tūkstančius gerbėjų stebina erotiškais kadrais
Į feisbuką grįžusi Emma tūkstančius gerbėjų stebina erotiškais kadrais
© Instagram

Emma sako, kad šioje istorijoje ji mato ir savo klaidą.

„Mano klaida ta, kad aš išsirinkau tokį beviltišką žmogų, bet pradžioje jis toks nebuvo. Man atrodo, kad jį sugadino jo paties šeima. Pririšo ir neleido dirbti, nebent jo šeimos ūkyje. Visi pažįstami sakė, kad jis išprotėjęs. Bandžiau samdyti psichologą, nes jis norėjo gydytis. Jis visiškai negali kontroliuoti savęs. Jo šeima naudojasi juo kaip vergu ir neleidžia jam išeiti iš namų. Neleidžia ir į Londoną atvažiuoti. Jie juo labai manipuliuoja, o jis to nė nesupranta. Man jo labai gaila, aš bandžiau jį ištraukti iš tos baisios padėties, bet jis ir to nesupranta. Jis man sakė, kad dabar savo visą gyvenimą paskirs mamai. Jis paaukos jai savo gyvenimą. Gaila“, – pasakoja mergina.

E. Hulse tikina, kad šis laikotarpis jai buvo tapęs tikru iššūkiu, nepaisant to, ji džiaugiasi, jog viskas pagaliau baigėsi. „Yra, kaip yra“ herojė taip pat išdavė, kad jos širdį užėmė jau naujas vaikinas, tačiau kol kas apie jį ji daug neatvirauja.

„Man buvo sunku visa tai išverti, bet dabar labai džiaugiuosi, kad ištrūkau iš šio pragaro. Aš nebevartoju alkoholio, esu stabilioje formoje, gyvenu sveiką gyvenimą ir noriu progresuoti, tikiuosi sutikti tą vienintelį. Aš suvokiau savo klaidą, todėl dabar norėčiau vyro, o ne kūdikio. Dabar turiu kitą žmogų, kuris mane jau pakvietė kitą mėnesį susitikti su jo šeima ir įsikelti gyventi kartu“, – būsimais pokyčiais džiaugiasi ji.

DELFI bandė susisiekti ir su Mateusz, tačiau nesėkmingai. Ryšio su buvusia meile nepalaiko ir Emma, kuri tvirtina, kad jis ją ištrynė ir užblokavo socialinių tinklų anketose. Mergina tikino nebeturinti ir jo telefono numerio.

Išgarsėjo TV laidoje

DELFI primena, kad šių metų balandžio mėnesį beveik visą Lietuvą savo pasisakymais ir išvaizda nustebinusi E. Hulse šalyje sukėlė jau seniai regėtą sensaciją. Darbą ir vaikiną sunkiai dėl savo grožio radusi mergina teigė, kad dar prieš skandalingąją „Yra, kaip yra“ laidą žinojo būsimą žmonių reakciją ir dėl to nė kiek neišgyveno. „Mėgstu šokiruoti žmones“, – tuomet drąsiai rėžė ji.

Po ažiotažą sukėlusios TV laidos, Emmos socialiniuose tinkluose ėmė sparčiai kilti sekėjų skaičius. Dabar merginos „Facebook“ paskyrą seka daugiau nei 14 tūkst. žmonių, o „Instagram“ profilį – 31 tūkst. internautų.

Užsiaugintą gerbėjų armiją Emma dažnai lepina asmeninio gyvenimo akimirkomis, kurias dažniausiai sudaro asmenukės. Pastaruoju metu mergina naudoja kur kas mažiau makiažo. Tiesa, noras šokiruoti – niekur nedingo. Neretai Emmos profilyje pasitaiko ir labai atvirų, erotiškų kadrų, tačiau, anot jos, tai tėra kasdieninės nuotraukos.

„Tiesiog jaučiu, kad žmonės turi daug dirbti, norėdami turėti tokį kūną, kaip mano, o man to daryti visai nereikia. Nesilaikau dietos ir niekada nebuvau sporto salėje. Jaučiuosi labai patogiai savo kūne ir dėl šios priežasties aš juo dalinuosi su pasauliu. Nemanau, kad tai erotinės nuotraukos, man jos yra tiesiog kasdienės asmenukės“, – DELFI sakė ji.

Paklausta, kaip ji bendrai vertina apnuogintą moters kūną, Emma skuba prabrėžti, kad jai dabartinis visų kūno tipų garbinimas nėra prie širdies.

„Man patinka, nes tai demonstruoja pasitikėjimą savimi, tačiau nereikėtų išsirengti nuogai, jei tavo kūnas nėra formoje. Nepalaikau visų kūno dydžių kulto. Manau, kad jei moteris neatrodo taip, kaip aš ar yra netinkamoje formoje, nereikėtų jos ir tokių žmonių palaikyti, nes tai yra nesveika ir nepatrauklu. Aš daug mieliau žiūrėčiau į kažką liekno ir gražaus. Tai nerodo pasitikėjimo savimi, tai tiesiog iškelia dalykus, kuriuos reikia taisyti. Tokie atvejai skatina kitus žmones likti nepatraukliais ir storais bei jaustis pasitikinčiai. Aš tiesiog to nepalaikau. Tikiu, kad visada galima sulieknėti, atrodyti geriau“, – dėstė ji.

Žvelgdama į ateitį Emma sako, kad keisti savo išvaizdoje nenorėtų nieko, mat ji ir taip puikiai atrodo.

„Ateityje norėčiau atrodyti lygiai taip pat, kaip aš atrodau dabar, nenorėčiau nieko keisti. Bijau senatvės, tačiau nesilaikau jokių dietų ir nesilankau sporto salėje. Mėgstu naktinį gyvenimą ir kiekvieną dieną lankausi „McDonald's“, – tikino E. Hulse.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Godos Alijevos pamąstymai apie pinigus vyro ir moters santykiuose sukėlė aršias diskusijas: atlikėjos atvirumą įvertino ne visi (273)

Kas turėtų apmokėti sąskaitą kavinėje – vyras ar moteris? Štai toks iš pirmo žvilgsnio...

Sužadėtiniai Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel pasiryžo rizikuoti ir pradeda naują verslą (138)

Gedimino prospekte esanti maisto halė „ Gastronomas Food Hall “ nuo šiol priklauso Viktorijos...

Grožio salono veiklą sėkmingai tęsianti Oksana Pikul – apie procedūrų kainas po karantino ir planus, kuriuos teko keisti (49)

Vos prieš pusmetį savo vardo grožio saloną atidariusi Oksana Pikul -Jasaitienė neilgai trukus...

Prieš dešimtmetį kraupią traumą išgyvenusi Gintarė Gurevičiūtė: skausmą jaučiu iki šiol (104)

Prieš dešimt metų viešėdama Vietname Gintarė Gurevičiūtė patyrė kraupią traumą –...

Žinomi žmonės pasidalijo mintimis, kaip ruošiasi sveikinti savo tėčius (2)

Jau atšventėme Motinos dieną, netrukus sveikinsime tėčius. Mūsų šalyje ši šventė minima...

Top naujienos

Skvernelis skelbia apie naujus karantino atlaisvinimus nuo birželio (125)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis antradienio rytą feisbuke pranešė apie naujausius...

Karantiną siūlys pratęsti iki birželio pabaigos: režimo panaikinimas remsis keturiais kriterijais papildyta (78)

Vyriausybė svarstys trečiadienį siūlys pratęsti karantiną iki birželio pabaigos. Šio režimo...

Šios šalies pavyzdys pasaulyje aptarinėjamas kone plačiausiai: švedų strategija turėjo rimtų argumentų pasirinkimą lemia 3 faktoriai (356)

Pagal Oksfordo universiteto sukurtą Vyriausybių priemonių griežtumo indeksą, leidžiantį...

„Aukso amžius“ baigėsi: per karantiną šimtus darbuotojų įdarbinusios įmonės dalies jų atsisako (105)

Nors kovo 16-ąją šalyje įvestas karantinas dėl staigiai išaugusios paklausos drastiškai augino...

Kinijos virusologė: naujasis koronavirusas – tik ledkalnio viršūnė (145)

Kinijos virusologė, geriausiai žinoma savo moksliniais darbais, susijusiais su šikšnosparnių...

Tragiškas įvykis Tauragėje: mirė užspringęs kūdikis (5)

Šeštadienio naktį Tauragėje mirė užspringęs kūdikis .

Pigių skrydžių bendrovė priversta raudonuoti iš gėdos: nusileisti neįmanoma (2)

Reisas, turėjęs tapti vilties suteikiančiu verslo atsigavimo po koronaviruso krizės ženklu, virto...

Baimė eiti į polikliniką gali turėti rimtų pasekmių: tykantys pavojai nemažesni nei virusas

Daug prieširdžių virpėjimu sergančių vyresnių žmonių, rizikuodami sveikata ir net gyvybe,...

Šapoka apie GPM mažinimą: negalime švaistytis valstybės lėšomis (58)

Antradienį Vyriausybės spaudos konferencijoje finansų ministras Vilius Šapoka dar kartą...

|Maža didelių žinių kaina