Kiekviena jų užsiima sau patinkančia sportine veikla: Baiba veda aerobiką, Urtė lankosi sporto klube, Augustė šoka, Laura bėgioja, bet buvo nuspręsta, kad sportuoti kartu turėtų būti daug linksmiau. Tad jau kitos dienos popietę moterys susitiko kovinio sporto klube, kur „Profesionalaus kikbokso organizija“, kuri vysto ir propaguoja kikbokso sporto veiklą Lietuvoje, surengė jaunoms moterims pažintinę kikbokso treniruotę.

Sportininkai maloniai pasidalino kikbokso pradmenimis. Moterys kartu su kovotojais darė apšilimą, vėliau pažindinosi su smūgine technika rankomis ir kojomis, treniruotės metu pasipuošė profesionalia ekipiruote: bokso pirštinėmis ir kojų apsaugomis.

Visos merginos, braukdamos prakaitą, sutartinai žadėjo dar kartą užlipti ant kikbokso tatamio.

„Mielai sugrįžčiau čia dar ne kartą. Ir norėčiau paskatinti daugiau moterų išbandyti šią gana vyrišką sporto šaką,“ – kalbėjo dainininkė Urtė Šilagalytė.

Vienintelė jau bandžiusi kikboksą, lankiusi treniruotes Norvegijoje – Augustė, nors ir išsinarino pirštą bei „pasipuošė“ pora mėlynių, norėtų į šią salę užsukti dažniau.

Po šios treniruotės ir Baiba pažadėjo vasaros metu surengti viešą aerobikos užsiėmimą visiems norintiems. O Laura pridūrė, kad nuo šiol bandysim kiek įmanoma aktyviau praleisti savo laisvalaikį.

Tad žymios moterys duoda žodį , kad jų susidomėjimas sporto šakomis neapsiribos tik kikboksu, o netrukus jų naujus įspūdžius galėsime pamatyti ir teniso bei krepšinio aikštelėse, futbolo aikštėje bei bėgimo takelyje. Ir viską merginoms padės atlikti tikri šių sričių profesionalai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (49)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės