Šventiniame renginyje dalyvavo ištikimiausi klientai, partneriai bei žinomi veidai. Kelionių centro atidarymo nepraleido Kristina Kaikarienė, Saugirdas Vaitulionis, Gediminas Juodeika, Nicholas Kin su šeima, Kristina Ivanova su širdies draugu Andriumi Mickumi, Irma Baltrušaitienė, Kristina Burneikienė, Ingrida Kazlauskaitė, Karolis Murauskas, Giedrius Gustas bei kiti.

Kelionių centro, turinčio dešimt biurų visoje Lietuvoje, sezono naujiena – „Poilsis Lietuvoje“.

„Savaitgalio išvyka savo kokybe prilygsta, o kartais ir lenkia žinomus Europos viešbučius. Keliautojai, mėgstantys trumpą poilsį, savo poreikius gali patenkinti ir Lietuvoje. SPA centras, gurmaniškas maistas, grynas oras, gamta – visą tai tikrai galima rasti mūsų šalyje. Nereikia niekur skristi, todėl toks poilsis labai tinka taupantiems laiką, norintiems pasilepinti SPA procedūromis, jaučiantiems barjerą dėl užsienio kalbos. Toks savaitgalis – puiki dovana Kalėdų proga, pabėgimas šventiniu laikotarpiu“, – pasakojo du dešimtmečius kelionių centrui vadovaujanti Daiva Breivė.

K. Kaikarienė į renginį atvyko kupina įspūdžių iš kelionės. Renginių ir vestuvių planuotoja prieš penkias dienas grįžo iš Kenijos, kur pažino tikrą Afrikos skonį – safarį. „Įspūdžiai tiesiog nerealūs... Prieš akis pralekia 150 antilopių ir mangustų, 60 zebrų... Visas veiksmas vyksta saulei leidžiantis. Auksiniai kadrai... Afrika labai kontrastinga, įdomi, keista, kitokia, bet labai įspūdinga. Turėjome puikų laiką“, – kalbėjo žinoma moteris.

K. Kaikarienė mėgsta poilsį ir Lietuvoje, tačiau ne visada pavyksta suderinti darbus ir trumpą pabėgimą. Savaitgaliais moteris dažniausiai dirba – planuoja kitiems žmonėms šventes, o jos darbas būna tose vietose, kur kiti ilsisi arba švenčia. Kaip rekomenduotinus aplankyti viešbučius K. Kaikarienė pamini „Harmony Park“ ir „SPA Amber Palace“.

„Vienintelio, ko garantijos mes neturime, tai gero oro. Gerus SPA specialistus, gamtos grožį, tvarką kambariuose, nerealius virtuvės šefus mes tikrai turime, net nėra apie ką diskutuoti.“, – kalbėjo K. Kaikarienė.

K. Ivanova pasakojo labai mėgstanti poilsį Lietuvoje. Tiesa, moteris pastebi, kad jį reikia planuotis iš anksto, nes dažniausiai geri viešbučiais Druskininkuose ar Birštone savaitgaliais būna užimti. „Lietuvoje galima rasti labai įvairaus poilsio. Svarbiausia – ko tu nori. Jei nori pasyvesnio poilsio, renkiesi SPA, jei daugiau veiksmo – namuką gamtos apsuptyje, jodinėjimą su žirgais ar kitas malonias pramogas. Mūsų šalyje turizmas yra puikiai išvystytas ir vystomas toliau“, – kalbėjo renginio viešnia.

K. Ivanovai labiausiai patinka Druskininkų kurortas ir puiki jo lokacija, skanus maistas, jaukūs restoranėliai. Jei nori kažko labiau privataus, žinoma moteris renkasi Prienuose esantį ir K. Kaikarienės jau paminėtą „Harmony Park“. „Poilsis šiame viešbutyje man labai tinka ir patinka. Jei norisi dar didesnio privatumo, gali gyventi viloje. Labai geras SPA, jauki ir ne per daug apkrauta baseino ir pirčių zona“, – rekomendacijomis dalinosi grožio salono savininkė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės