Apie tai Inga užsiminė įraše, kurį paviešino socialiniuose tinkluose. Juo sutiko pasidalinti ir su Delfi.

„Turiu jums klausimą.

Ar jūsų daiktų, aksesuarų vertė daro įtaką jūsų vidinei būsenai?

Vakar gavau labai keistą žinutę, neva aš tokia laiminga, nes turiu brangių daiktų... O jei jų neturėčiau, tai ir tos laimės neliktų...

Tad noriu ir jūsų paklausti, ar dėvėdami brangesnį daiktą jaučiatės laimingesni? O gal atvirkščiai, brangesnis daiktas jus tik labiau įpareigoja ir neleidžia jaustis laisvai?

Štai aš turiu šią žalią, praėjusio sezono Zaros suknelę, kurią pirkau už keliasdešimt eurų, tačiau ji viena mano mėgstamiausių, ją vežuosi į visas keliones, nes su ja jaučiuosi nuostabiai.

Man daiktų vertė visai nedaro įtakos, nes visų pirma žiūriu į jų kokybę. Ir visai nesvarbu, ar suknelė kainuoja 20, ar 2000 eurų, jei ji man patinka, tai ir jaučiuosi su ja gerai. O jei nepatinka, tai ir jos kaina nieko nelemia“, – rašė I. Stumbrienė.

Delfi primena, kad Inga su vyru neseniai svečiavosi Paryžiuje,

„Jūsų Valentino diena jau baigėsi? Na, o mūsų tik prasideda. Spėsite, kur šį kartą? Kur pasaulyje pati romantiškiausia vieta švęsti meilės šventę?“ – socialiniuose tinkluose su savo sekėjais praėjus dienai po vasario 14-osios bendravo I. Stumbrienė.

Netrukus moteris pasidalijo ir nuotrauka, kurioje ji įamžinta kartu su vyru Aivaru Stumbru šalia Paryžiaus simbolio – Eifelio bokšto.

„Su meile iš Paryžiaus. Man pati romantiškiausia vieta pasaulyje – Paryžius. Nors čia esame buvę kokį milijoną kartų, bet man čia visada norisi sugrįžti. Tikriausiai net negalėčiau įsivaizduoti idealesnės vietos, kur galėtume paminėti meilės dieną“, – rašė I. Stumbrienė.

Vėliau moteris pasidalijo ir trumpu vaizdo įrašu, kuriame įsiamžino su širdelės formos balionais. Šalia I. Stumbrienė rašė, kad dėl šios, Valentino dienos proga sau ir vyrui pasidovanotos kelionės jaučiasi labai laiminga.

„Kaip aš dabar jaučiuosi?! Neįmanoma to nusakyti žodžiais. Ar galima būti laimingiausiai pasaulyje?! Taip!“ – rašė I. Stumbrienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės