Visų šitų žmonių vardai per praėjusius metus uždirbo 247 mln. dolerių (679 mln. litų).

Komiškų piešinių serijų "Peanuts" ("Žemės riešutai"), kurias spausdina tūkstančiai pasaulio laikraščių, kūrėjas Charlesas Schulzas liko trečioje vietoje - jo palikimas uždirbo 35 mln. dolerių. Toliau sąraše yra Johnas Lennonas, 24 mln. dolerių) ir Albertas Einsteinas, 20 mln. dolerių).

Vokietijoje gimusio fiziko atveju uždirbta iš teisės naudoti jo garsųjį atvaizdą ir iš "Walt Disney" mokomųjų žaislų serijos "Baby Einstein".

Dr. Seusso serijos vaikams kūrėjas Theodoras Geiselis yra septintoje vietoje, viena vieta žemiau už Andy Warholą, bet prieš dainininką Ray Charlesą ir Marilyn Monroe, kurios įvaizdis uždirba net daugiau kaip 40 metų po jos mirties.

Nors beveik prieš tris dešimtmečius miręs Elvis pirmą kartą nuo 2001-ųjų yra ne pirmoje šio sąrašo vietoje, jo turtas per pastaruosius 12 mėnesių vis tiek uždirbo 42 mln. dolerių.

Epo "Žiedų valdovas" (Lord of the Rings) autorius J.R.R.Tolkienas šiemet yra trimis vietomis žemiau nei pernai, bet filmų trilogijos, DVD ir su šiuo pavadinimu susijusių kitų prekių sėkmė ir toliau neša pelną šio anglų rašytojo paveldėtojams.

Filmo apie Johnny Cashą "Ties jausmų riba" (Walk the Line) sėkmė kantri muzikos ir rokenrolo žvaigždės paveldėtojams uždirbo 8 mln. JAV dolerių, o "bitlų" gitaristo George'o Harrisono ir regio legendos Bobo Marley palikimas uždirbo po maždaug 7 mln. dolerių, daugiausia - iš kompaktinių plokštelių pardavimo ir honorarų.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės