A.Orlauskas pasakojo negalėjęs patikėti tuo, ką mato jo akys. Apie 11 val. ryto jis su šeima vyko pasveikinti giminaitės su gimtadieniu, rašoma pranešime spaudai.

„Hyundai Santa Fe“ vairavęs humoristas automobilį sustabdė ties Amalių sankryža. Laukdamas, kol eismo pirmenybę turintys vairuotojai tęs savo kelionių tikslus, jis netikėtai pamatė tiesiai į jį atriedantį „Alfa Romeo“ automobilį. 32 metų vairuotojas savosios transporto priemonės nė nestabdė.

„Jis atvažiavo priešingo eismo juosta ir suko į tą juostą, kurioje stovėjome mes. Niekaip negalėjau suprasti, kodėl jis nepasuko vairo, kur reikia. Būtų pakakę nedidelio manevro ir jis įvažiuotų į tinkamą kelio dalį“, - stebėjosi A. Orlauskas.

Pasitraukti iš kelio eismo tvarkai nusižengusiam ir pavojų kitiems sukėlusiam kauniečiui humoristas neturėjo galimybės – už jo automobilio buvo išsirikiavusios kitos mašinos.

Avarijos kaltininkas, pasak A. Orlausko, atrodė blaivus, tačiau nuolat juokėsi ir elgėsi neadekvačiai.

„Gal buvo ko parūkęs? Tai paaiškintų nelogiško eismo įvykio priežastį. Laikai keičiasi, todėl dabar pavojingi ne tik alkoholį, bet ir narkotines medžiagas vartojantys vairuotojai“, - sakė pašnekovas.

38 – erių metų vairavimo patirtį turintis humoristas prisiminė ir vos gyvybių nenusinešusią avariją ties Svėdasais. Tuomet jis su Aušriu Kriščiūnu – Tynta važiavo namo po pasirodymo Rokiškio rajone. A. Orlauskas tik paskutinę akimirką pamatė kelią užtvėrusį sukvežimį su priekaba ir spėjo automobilio vairą pasukti taip, kad jis palindo ne po sunkiasvore transporto priemone, o atsimušė į jos ratą. Tynta tą akimirką trenkėsi į priekinį automobilio stiklą.

„Mačiau viską lyg sulėtintam kine... Kaip jis atsiplėšia nuo kėdės, priartėja prie lango, vėl virsta ant kėdės, vėl toliau galva trupina stiklą... Ir taip keletą kartų... Tuokart „pelnytais“ randais Tynta „puošiasi“ iki šiol“, - sakė A. Orlauskas.

Rimtesnių avarijų humoristas nėra patyręs ir tuo džiaugiasi. Anot jo, net menkiausi eismo įvykiai sukelia stresą ir ilgai nepasimiršta.

„Žiemą visada džiaugsmo mažiau, todėl su nekantrumu laukiu gero oro ir naujausio lietuviško kino kūrėjų darbo premjeros“, - sakė pašnekovas.

Nauja kriminalinė komedija „Meilė. Miltai. Šulinys“ (darbinis pavadinimas – „Tiuningas“) kino teatrų ekranus turėtų pasiekti šį pavasarį. Joje Lietuvos provincijoje vykstančią neįtikėtiną istoriją papasakos ryškiausios ekrano žvaigždės – Ineta Stasiulytė, Ramūnas Šimukauskas, Mindaugas Papinigis, Ironvytas, Martynas Kavaliauskas, Gabrielė Malinauskaitė, Aurimas Meliešius, Daiva Lebeliūnaitė, Birutė Prekevičiūtė, Hana Šumilaitė, Ridas Žirgulis, Donatas Šimukauskas, Raimundas Šilanskas ir kiti.

Senelio turtus besidalinantys broliai (R. Šimukauskas, D.Šimukauskas ir A.Orlauskas), pasididinti krūtinę trokštančios turtingo ūkininko dukra (Gabrielė Malinauskaitė) ir žmona (Daiva Lebeliūnaitė), netikėtas brolių radinys pakelėje bei dėl jo užvirusi kova su miesto mafijozais ... Herojai nuolat pateks į komiškas ir neįtikėtinas situacijas, kurių būtent tokios atomazgos vargiai besitikės net akyliausi žiūrovai.
Filmo režisierius Markas Goldmanas, žinomas Ukrainoje įvairių humoro šou scenaristas ir autorius, patikina – tai bus geriausia komedija sukurta pastaraisiais metais ir ne tik Lietuvoje: „Žiūrovai tikrai eis į mūsų filmą antrą kartą, nes nuotykių, netikėtų situacijų skaičius nesuskaičiuojamas“.

Filmo aktorių trupė „apkeliavo“ įspūdingas Lietuvos vietas – Vilnių, Trakus, Nemuno kilpų regioninį parką, Zarasus, Lyduvėnų tiltą ir ne tik. Daugiausiai scenų nufilmuota Kauno rajone Kaniūkų kaime.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės