„Katinų” šeimos gerbėjai – ruoškitės! Jūsų laukia dar viena ne mažiau intriguojanti ir atvira dainininkų Violetos Riaubiškytės ir Viliaus Tarasovo išpažintis. Godžiai medžiojantys Lietuvoje šiuo metu populiariausios poros gyvenimo smulkmenas tikrai nenuobodžiaus.
Violeta Riaubiškytė ir Vilius Tarasovas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)


Kada Jūsų gimimo dienos?

Vilius – gegužės17d., Violeta – rugpjūčio 25d.Kokį laikrodį nešioji?

Abudu jokio nenešiojam. (šypsosi)Labas, Violeta, ar gyveni Jeruzalėj? Gal. (juokiasi)Ė, jūs rimtai kartu? Rimtai.Kuriame mieste Jums labiau patinka leisti laika: Vilniuje ar Klaipėdoje?


Klaipėdoje. (šypsosi)Viliau ir Violeta, kada žadate tuoktis??? (šypsosi) Greit.Violeta, išduok paslaptį, kaip „sukūdai“, tu man labai graži. (šypsosi) Ir šiaip šauniai čia laikotės, taip ir toliau.


Vilius. (šypsosi)Violeta kada koncertuosi Aukštaitijoje? Nežinau.Violeta, ką darai, kad taip spinduliuoji seksualumu? Super.


Nieko specialaus. (šypsosi)Violetuk, ar tu tikra savo jausmuose? Nes tu man labai graži, o Vilius...


Taip tikra. (šypsosi)Vakar buvau „Reamonn“ koncerte. Kodėl, Jūsų manymu, Lietuvoje nėra nei tokio lygio, nei tokio nuoširdumo muzikos?


Man nepatinka „Reamonn“. (šypsosi)Pavydžiu jums kantrybės su nemaloniais klausimais... Viliau, sakyk, koks tavo mėgstamiausias dainininkas, grupė?


Brian Mcknight, Usher, “Boyz II Men”...Violeta, gal tau „pacanai“ iš Gariūnų su „kapišonais“ ir treningiukais patinka? Nes Viliux toks ir atrodo, gaila, kad „Inkaro“ gamyklą uždarė, nes greitai pritruks „Inkaro kedukų“. (šypsosi) Ką tada darysit?


Nusišausiu. (šypsosi)Iš šalies susidaro toks įspūdis, kad Violeta „paradui“ vadovauja 100%. Pvz.: Reditos atsiliepimai spaudoje apie LTV dainų dešimtuką, kuomet Violeta ne tik kad dalyvavo visose repeticijose, bet dar ir kandžiai, užgauliojančiai viską kritikavo Reditos sąskaita...


Ji buvo keliose repeticijose kaip ir Reditos vyras, jeigu ką (šypsosi),o jų metu neištarė nei vieno žodžio ir nei vienos replikos. (šypsosi) Reditos kažkoks įsižeidusios melas!Vio, ar tau visados patiko jaunesni vyrai?

Amžius nesvarbus. (šypsosi)Žinau, kad Vilius mėgsta alų. O ką tu, Violeta, iš gėrimų su laipsniais labiausiai mėgsti?


Vyną. (šypsosi)Va toks šokiruojantis klausimukas: ar analinį (seksiuką) praktikuojat?


Ne tavo reikalas. (šypsosi)Viliau, ar galima prognozuoti, kad bavarai išsiskirs? Zvonkus – pas Zvonkę, tu pradėjai solinę karjerą, o Liesis – pas savo Eglutę...


Prognozuoti visada galima. (šypsosi)Viliau, atsakyk, kodėl propaguoji tą šlykštų juodžių apsirengimo stilių?


Tu rasistas gal???? (šypsosi) Rengiuos taip, kaip patinka man. (šypsosi)Ar buvote „Auksiniuose svogūnuose“? Ne, nors ir kvietė. (šypsosi)Kaip reagavo jūsų tėvai į jūsų santykius? Gerai, jie laimingi, kai vaikai laimingi. (šypsosi)Viliau, kodėl nebedainuoji su grupe „Bavarija“? Ačiū.

Dainuoju.Viliau, tavo stilius dabar panašus į Timberleiko? Ar tik taip atrodo, ar kažką panašaus bandai?


Bandau geriau. (šypsosi)Viliau, gal tu „skinas“ (juokiasi)? Ne. (šypsosi)Žaviuosi Violeta kaip atlikėja ir buvau priblokšta, kai per savo albumo pristatymą nuostabiai dainavo šokdama. Ar tai nebuvo fonograma?


Ne, ji dainuoja gyvai. (šypsosi)

Violeta, kodėl Reditai trukdei mokytis dainuoti, neatlipdama nuo savo meilės? (juokiasi) Nemanai, kad neatstodama nuo Viliaus greit jam nusibosi? (juokiasi)


Nieko aš netrukdžiau, manau, kad jai net mokslai nepadėtų. (šypsosi)Kodėl nedalyvavot „Eurovizijoje“?

Nebuvo tinkamos dainos. (šypsosi)Mačiau kažkokią laidą, kur jūs kartu dainavot, ir vos nenumiriau iš juoko, kai pamačiau, kaip Viliukas mėgdžioja Justino Timberlake‘o šokio judesiukus. Galvoji, kad taip atsiras daugiau gerbėjų??? Ar čia ką norėjai tuo parodyti?


Jo aš mėgdžioju jo ūgį ir svorį. (juokiasi)Gal paprastesnius veidelius padarykite, nes nekokie, gal klausimai nepatinka, ne tokių tikėjotės?

Būtent tokių ir tikėjomės, juk čia Lietuva. (šypsosi)Kas Vilių labiau traukia prie Violetos: spinduliuojamas seksualumas ir moteriškumas ar šiaip kokia vidinė savybė? Violeta, išduok dietos paslaptį. (šypsosi)


Žmogiškos savybės. (šypsosi), dieta – Vilius. (šypsosi)Violeta, ar negalvojat apie išėjimą iš „Penktadienio muzikos šou“? Jūs tokia puiki dainininkė, bet ta laida jums kažkaip netinka... Nepykit už nuomone.


Iki sezono pabaigos – ne. (šypsosi)Ar nežadate kartu išleisti albumo? P.S. Jūs vienas kitam labai tinkat. (šypsosi)

Gal kada nors. (šypsosi)Mėgstate provokacijas? Iš pasirinktų klausimų drįstu taip sakyti.

Nu visai nieko kartais pakvailioti. (šypsosi)Ar dabar jūs dažniau pradėsit dainuoti duetu?

Gal. (šypsosi)Riaubiškyte, a tava papai tikri?

Plastmasiniai. (juokiasi)Viliau ar pristatei jau Violeta savo tėvams?

Taip.Sveiki, Viliau ir Violeta. Žaviuosi Jūsų pora, todėl noriu paklausti, ar vis dar mėgaujatės draugystės pradžios teikiamais malonumais? (šypsosi) Atrodote laimingi iki pačių ausų galiuku, todėl sprendžiant iš to galiu teigti, kad vis dar susižavėję vienas kitu.


Tikrai taip. (šypsosi)Viliau, kodėl nebekoncertuojate su „Bavarija“?

Koncertuojam, bet gal šiek tiek mažiau. (šypsosi)

Kokį auto vairuojate? Ačiū Violeta – „Lexus“, Vilius – BMW.Ar jautriai reaguojate į nemalonius, kartais įžeidžiančius komentarus? Ar teko dėl to ašarą nubraukti?


Tikrai neteko. (šypsosi), nekreipiam dėmesio. (šypsosi)Violeta, duok ir Viliui atsakyt, o gal tu jį po padu laikai? (juokiasi)

Aga. (juokiasi)Kada Jūs susipažinot? Seniai. (šypsosi)Šiaip man patinka Violetos dainos, bet norėjau paklausti, kodėl ji nekuria originalių dainų, o tik verčia užsienio atlikėjų dainas ir pateikia jas kaip savas?


Nepateikinėja kaip savas, visur parašyti autoriai (šypsosi), o aš jai irgi tą patį sakau ir manau, ji į tai reaguoja. (šypsosi)Jau geriau Vilius „Penktadienio šou“ negu Kučas (juokiasi), vien per reklamą pamačius norisi TV per langą mesti.


Tarp kita ko, tai aš dalyvavau tos laidos atrankoje ir prodiuseris labai norėjo, kad aš tebūčiau su Violeta, čia jau prieš kokius tris metus, bet po to pagalvojo, kad vyresnei publikai labiau patiks Kučis. (šypsosi)Violeta, ar sutiktum dalyvauti erotinėje fotosesijoje? Daug vyrų to labai laukia.


Tikrai nesulauks. (šypsosi)Violeta, baik žviegti per „Penktadienio muzikos šou“. Ok. (juokiasi)Ar nepavargstate nuo dėmesio jūsų meilei? Ar nepasiliekate dvasiniais ubagais, kai jūsų baltinius karsto kur netingi ir kas netingi?


Pavargstam. (šypsosi)Ar Violeta palepina kulinariniais šedevrais (šypsosi)? Nerealiai. (šypsosi)Violeta, ar esi iš tų, kurios vos pabudusios bėga į vonią dažytis, kad vaikinas nepamatytų Jūsų be makiažo?


Aš miegu su makiažu. (juokiasi) Vilius: ji graži ir be jo. (šypsosi)Viliau, Turiu tau pasiūlymą, vertą 1000000 $. Nebedainuok, nes kitoje veikloje tau seksis žymiai geriau. Čia visiškai nuoširdžiai. Sėkmės


Kokioje veikloje????? Ok, baigiu su dainavimu. (juokiasi)Klausimas Viliui. Ar Violeta gali tikėtis, jog tu ją vesi (daugelis įsimylėjusių moterų apie tai slapčiomis svajoja), ar į šį klausimą šiandien tegali atsakyti ką nors abstraktaus, pvz.: „pagyvensim – pamatysim“.


Gali tikėtis (šypsosi), bet pagyvensim – pamatysim (šypsosi).Kada supratote, kad norite būti kartu? Ar lengvai apsisprendėte?

Iš karto, kai prasidėjo artimesnis bendravimas. (šypsosi)Ar E. Kučinskas iš laidos „Penktadienio Šou“ nepradėjo pavyduliauti, kad jo vieta gali užimti V. Tarasovas?


Jo, kinkos jam dreba. (juokiasi)Bus daugiau...

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žurnalo viršelis kelia šypseną: dailindami gerokai persistengė? (5)

Ant pastarojo „TV Antena“ žurnalo viršelio numerio atsidūręs Mantas Katleris socialiniuose...

Buvusi Jasaičio žmona Vaida prabilo apie jo santykius su Oksana: neįleidžia į namus, keičia spynas (702)

Vaidos Klizaitės-Jasaitienės ir Simo Jasaičio santykiai truko septynerius metus, tačiau, anot jos,...

Krepšininkas Simas Jasaitis įtariamas smurtu šeimoje, vyras atsidūrė policijoje (1048)

Krepšininkas Simas Jasaitis atsidūrė policijoje dėl smurto artimoje aplinkoje. Garsus...

Jurga Šeduikytė: močiutė net Smetonai gamino (3)

Šventinis pokalbis ir muzikinė programa užpustytoje sniegu Laikykitės ten scenoje, prisėdus ant...

Italijoje atostogavęs Martynas Kavaliauskas su mylimąja dalijasi įspūdžiais: deginomės ant kalno virš debesų (21)

Vos prasidėjus metams Martynas Kavaliauskas su mylimąja Rusne susikrovė lagaminus ir išvyko...

Top naujienos

JAV Europoje žarstysis pinigais: kam atiteks šimtai milijonų dolerių? (28)

Baltijos šalims iš kitų metų biudžeto jau skyrusios 100 milijonų dolerių, JAV skirs antra tiek...

Tūkstančiams grės nemalonumai, jeigu pamirš susimokėti per sausį (100)

Turbūt vienas iš nemaloniausių dalykų yra susirgti ir tik apsilankius pas gydytoją sužinoti, kad...

Rimvydas Valatka. Pinigingas kryžiuotis iš Naisių (51)

Ateis pinigingi kryžiuočiai ir išpirks šventą mūsų žemelę, miškus ir upelius. Prieš...

Dėl dvylikamečio susikibo JAV ir Sovietų Sąjunga: berniukas atsisakė grįžti namo  „tėvas tik prieš mirtį pripažino, kad padarė klaidą“ (268)

Devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje apie Vladimirą Polovčaką skelbė beveik visos...

Vieni bankrutuoja, kiti bėga svetur (125)

Nors praėjusiais metais ne viename regione daugėjo darbuotojų, Darbo birža pranešė apie...

Net geriausieji prisipažįsta: mokytojų trūksta taip, kad tenka susimąstyti apie išlikimą (81)

„Ieškodami mokytojų, verčiamės sunkiai. Privalome išlaikyti savo licėjaus lygį, todėl...

Buvusi Jasaičio žmona Vaida prabilo apie jo santykius su Oksana: neįleidžia į namus, keičia spynas (702)

Vaidos Klizaitės-Jasaitienės ir Simo Jasaičio santykiai truko septynerius metus, tačiau, anot jos,...

Interjero dizaino pasaka Amsterdame: viešnagė čia prilygsta nuotykiui stebuklų šalyje (2)

Yra vietų, kur menas tampa gyvenimu, o gyvenimas – menu. Viena iš tokių stebuklingų vietų –...

„Lietuvos ryto“ jaunimas triumfavo Eurolygos jaunimo atrankos turnyre jaunieji žalgiriečiai – treti (21)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ turi daug žadančią pamainą. Sostinės ekipos talentai laimėjo Kaune...

Neįprastas atvejis užminė mįslę, kas iš tiesų vyksta po mirties (2)

Nusakyti, kas yra mirtis, yra gan sunku. Kai sustoja širdis, žmogus laikomas mirusiu, tačiau tai...