Aktyviai koncertuojančios merginos gerbėjus džiugina įvairiais muzikinės veiklos kadrais, šį kartą grupės narė Karina Krysko savo „Instagram“ paskyros sekėjus nustebino retu, beveik du dešimtmečius menančiu fotosesijos kadru, kuriame įamžintos grupės narės – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Karina Krysko, Ingrida Martinkėnaitė.


„O prasidėjo viskas va taip...

Atsimenu šią fotosesiją, lyg ji buvo vakar, bet iš tikrųjų pralėkė jau 19 metų.“

Karina šia žinute sutiko pasidalinti ir su Delfi.

Atlikėjos įrašas susilaukė daugybės patiktukų, gerbėjai negailėjo komplimentų.

„Iš princesių į karalienes“, – rašė vienas.

„Žavinga“, – gyrė kitas merginų grupės gerbėjas.

Delfi primena, kad grupės merginos ne tik kartu dirba, vyksta į koncertus, bet ir kartu keliauja, leidžia laisvalaikį, todėl stiprus ryšys puikiai matomas ir ant scenos. Pasak Godos Alijevos, jos visos viena apie kitą žino kone viską.

„Apie kiekvieną iš mūsų galėčiau tiek daug pasakoti ir vardinti, bet negaliu sakyti, nes tada išduočiau paslaptis. Žinome vienos kitų paslaptis. Juk pusę gyvenimo esame kartu. Mūsų santykiai yra pasiekę visai kitą lygį. Kad ir susipykstame, ar kas nors atsitinka, žinote, čia kaip šeima, kurios nepasirinksi“, – yra sakiusi Goda.

„Praėjus tiek metų kartu, mes esame ne kartą sakiusios ir ištransliavusios didžiulę meilę ir pagarbą viena kitai. Esame labiau šeima nei kolegės. Labai greitai susidraugavome ir tapome ne tik draugėmis, o seserimis. Sutapo mūsų charakteriai, sielos ir visa kita, todėl tęsiame šią kelionę kartu labai smagiai“, – gražių žodžių kolegėms tada negailėjo Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

„Nuo pat pirmos dienos mes suartėjom ir tik laikas parodė, kad šitiek metų sugebėjom išlaikyti savo draugystę ir darbą kartu. Tas ir jungia mus, nes visos esame atsakingos, labai darbščios ir viena dėl kitos galime labai daug“, – yra prisipažinusi Goda Alijeva

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės