„Nuo pat mūsų susipažinimo M.A.M.A apdovanojimuose pajutome ryšį, atsimenu, kai ją pamatėme užkulisiuose, pradėjome klykt, buvo viskas!“ – pažintį su scenos žvaigžde prisimena Edma.

„Jausmas buvo toks, lyg žaidėme barbėmis ir esame šimtą metų draugės. Sukurti drag įvaizdžiui neužtenka tik peruko. Tam reikalingas makiažas, kostiumas, bet svarbiausia – viduje esanti karalienė. Man taip džiugu, kad mes galime pristatyti drag meno formą tokiu formatu ir žiūrovai patys pamatys, kaip žmogus jaučiasi po transformacijos. Jūs net neįsivaizduojat, kaip ji pasikeitė po transformacijos. Atsirado divos manieros, tapo personažu, žvilgsnis efektingas. Ir, kaip pati sakė, taip viduje dažniausiai ir jaučiasi, bet išorėje niekada taip nebuvo. Tiesiog viskas tapo logiška“, – apie pirmąją projekto viešnią pasakojo Aura More.

Projektas „Žvaigždė – karalienė“

Dalyvaudama eksperimente, atlikėja tikėjosi ryškių mėlynų šešėlių su perlamutru, tačiau Aura More nusprendė panaudoti kitas spalvas. Pirminė reakcija į savo transformaciją privertė dainininkę spiegti iš nuostabos.

Vėliau buvo nuspręsta „pažaisti barbėmis“ ir išbandyti kitus perukus.

Visą garsios Lietuvos dainininkės transformaciją į drag karalienę ir kas gi toji atlikėja, sutikusi pirmoji sudalyvauti projekte, galite pamatyti čia: