Antroje Arūnas Valinskas, trečioje - Algis Greitai. Tačiau praėjus kelioms dienoms, po balsavimo pradžios, į pirmą vietą įsiveržė šou verslo ryklys A. Valinskas. Visą laiką iki balsavimo pabaigos, Arūnas vos keliais balsais buvo priekyje.

Būtent jam, pasibaigus balsavimui, ir atiteko aukščiausioji vieta. Antroje liko LNK laidos „Gyvenimas pagal moteris“ vedėjas Rolandas Vilkončius. Keliais šimtais balsų atsilikęs Algis Greitai užėmė trečiąją vietą.

Mažiausiai skaitytojų simpatijų kliuvo šiuo metu į muštynių skandalą įsipainiojusiai Miai.
PretendentasBalsai 
Arūnas Valinskas2600 
Rolandas Vilkončius2568 
Algis Ramanauskas-Greitai2161 
Rūta Grinevičiūtė1406 
Leonardas Pobedonoscevas1058 
Inga Jankauskaitė846 
Marius Jampolskis790 
Goda Sabutytė684 
Aistė Paškevičiūtė386 
Mia131 

Šį kartą „Kakadu” ir portalas DELFI siūlo išrinkti gražiausias vestuves. Balsavimas tęsis iki pirmadienio. Rezultatai bus skelbiami antradienio „Kakadu” laidoje 21:00 per LNK.

„Pop Top" siūlomi pretendentai:

Kęstutis ir Eirida. Draugystės dešimtmečio proga seimo narys Kęstutis Daukšys ir pedagogė Eirida Bružienė susituokė sostinės Visų Šventųjų bažnyčioje. Jaunieji po vedybų ceremonijos vestuves atšoko „Belmonte“, o medų kopinėti nusprendė kiek vėliau. Daugiau detalių apie tai pora neatskleidžia.
Eglė ir Andrius. Aktorė, radijo ir televizijos laidų vedėja Eglė Vaičytė su mylimuoju Andriumi Šulskiu po daugelio metų draugystės susituokė Biržuose, rugpjūčio 15 dieną. Vestuvės buvo tradicinės. Aišku, lietuviškos. Tačiau itin originali nuotakos suknelė sukėlė didelį šurmulį pačios ceremonijos metu ir daugybę apkalbų paskui. Vieni manė, kad tokie apdarai nedera tuoktuvėms, kiti gyrė netradicinį drabužį, o treti iš pavydo sukandę dantis tylėjo.
Kęstutis ir Lina. Kas sakė, kad vestuvės vyksta vieną kartą gyvenime... Verslininkas Kęstutis Pūkas rugpjūčio 14-ąją dieną prie altoriaus ėjo penktą kartą. Šį kartą K. Pūkas ten pasitiko savo mylimąją, 24 metais jaunesnę Liną Vilimaitę. Net ir penktą kartą vesdamas Kęstutis iškėlė prabangias vestuves. Po iškilmingos ceremonijos jaunoji pasirinko Pūkienės pavardę.
Indrė ir Stano. Nė vienos sutuoktuvės nesukėlė tiek apkalbų, kiek rugsėjo 19-ąją įvykusios Stanislovo Stavickio – Stano ir Indrės Barkutės vestuvės. Ši pora savo meilės šventę slėpė lyg būtų didžiausios Holivudo žvaigždės. Dėl to kilo apkalbos, kad Stano prie altoriaus veda vyrą ir dėl netradicinių pažiūrų santuoką slepia po baltais skėčiais. Tačiau vėliau išaiškėjo, kad visgi tai yra jaunoji. Buvusi manekenė Indrė Barkutė.
Laimutis ir Asta. Milijonierių vestuvinė puota. Verslininkai Laimutis Pinkevičius ir Asta Valentaitė karštą rugsėjo 6-ąją amžiną meilę prisiekė Lentvario bažnyčioje. Šios iškilmės iš visų išsiskiria tuo, jog vyko net trys skirtingos puotos, be to, vestuvių vakarėlio metu buvo renkama labdara. Giminių, artimųjų ir draugų dovanoti žaislai atiteko vaikų namams.
Eva ir Maksas. Dar viena pora, kuri savo šventę, kaip sakoma, norėjo pasilikti sau. Deja. Neišėjo. Makso iš grupės „Biplan“ planuotos vestuvės buvo itin slepiamos, o žurnalistai nėrėsi iš kailio norėdami sužinoti, kada ir kur jos vyks. Tačiau, kaip ir dažniausiai būna, yla iš maišo anksčiau ar vėliau išlenda. Rugpjūčio 16-ąją, prie santuokų rūmų, Maksas „pagautas“ su ilgamete drauge Eva.
Daina ir Antanas. Visai neseniai įvykusios Dainos Randers ir Antano Boso sutuoktuvės laikomos vienomis prabangiausių, įvykusių šiais metais. Liepos 29-ąją saulėtuose Bahamuose Daina ir Antanas sumainė aukso žiedus. Vestuvės kainavo krūvą šlamančių, tačiau tokia šventė juk ir turi būti įspūdingiausia gyvenime! Nesvarbu, kad abiem jaunavedžiams ši santuoka buvo jau trečioji…
Edvinas ir Vesta. 2008-ųjų Pekino olimpiadoje iškovojęs sidabro medalį, penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, tik grįžęs iš žaidynių pasinėrė į vedybų planavimo reikalus. Rugsėjo 6-ąją garsus sportininkas vedė savo mylimąją Vestą. Sutuoktuvių ceremonija vyko Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje. Po jos jaunavedžių laukė kelionė prabangiu BMW kabrioletu į Nidoje suplanuotą iškilmių puotą. Kopinėti medaus pora mėnesiui išvyko į JAV.
Erika ir Natas. Realybės šou „Dangus“ išgarsėjęs dainininkas Gediminas Nadtočis, geriau žinomas Nato pseudonimu, savo mylimąją Eriką prie altoriaus vedė rugsėjo 12-ąją. Šis svarbus gyvenime žingsnis žengtas Dzūkijoje, Alovės bažnyčioje, o didžioji šventė vyko Erikos močiutė sodyboje. Kitaip tariant, dvidienės, tikros kaimiškos vestuvės.
Agnė ir Jonas. Jonas Sakalauskas iš grupės „Fuego“ ir jo bendrakursė Agnė Sabulytė sumainė aukso žiedus rugpjūčio 23-iąją dieną Kauno Jėzuitų bažnyčioje. Šios vestuvės išsiskyrė maldų ir giesmių kiekiu. Net ir patys jaunieji traukė šventines dainas. Tačiau, viso to galėjo ir nebūti, nes prieš pat vestuves kai kas netikėto atsitiko jaunajai...
$qid=143;require_once("$admin_dir/local/projects/top/index.inc");?>

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją