Iš praėjusių santykių G. Deimantaitė jau augina sūnų, o sužinojus, kad šeima netrukus pagausės dar vienu berniuku, visų širdys apsalo iš džiaugsmo. Tiesa, pirmasis Gintarės nėštumas buvo daug lengvesnis, nei šis. Moteris pasakoja, kad pirmieji mėnesiai buvo itin sunkūs.

„Nors šis nėštumas yra antras, su juo visai nelengviau. Dabar jau viskas gerai, toliau dirbu ir visa kita, bet jei lyginčiau savo pirmąjį ir dabartinį nėštumą, tai šis yra stipriai kitoks. Yra gerokai sunkiau. Iki 4 mėn. mane baisiausiai pykino, negera buvo tiek, kad vyras per tą laiką iš manęs negirdėjo nieko kito, tik frazę, jog tą laiką „aš negyvenu, o tik egzistuoju“. Tikrai buvo blogai, mačiau tik lovą, kambarį ir viskas, nieko kito nenorėjau. Visą tą laiką meldžiau, kad man kuo greičiau pagerėtų. Pagalvojus, kad kai kurios moterys jaučiasi taip iki pat gimdymo, tai norisi jas labai užjausti. Dabar viskas neblogai, pykinimas jau praėjęs. Tiesa, su pirmu nėštumu buvau priaugusi tik 9 kg, o dabar esu priaugusi jau virš 10 ir dar laukia nemažai laiko iki gimdymo“, – dalijosi pašnekovė.

Gandrai šeimą aplankyti turėtų lapkritį. Pora jau ėmėsi galvoti galimus vardus, o vaikelio lytį sužinojo specialiame vakarėlyje.

„Turime kelis vardų variantus, bet dar nesame išsirinkę. O tai, kad laukiamės berniuko, sužinojome per lyties atskleidimo vakarėlį, būnant Lietuvoje, Šilutėje. Gavome laiškelį ir nežinojome, kas slypi jo viduje. Tokios staigmenos norėjome mes patys. O šventę suorganizuoti padėjo mano sesuo. Buvo labai geros emocijos, viskas praėjo tikrai smagiai. Mano širdis jautė, kad laukiamės berniuko, bet nė vienas žmogus to nesitikėjo. Visi galvojo, kad bus mergaitė, todėl buvo labai nustebę, kai paaiškėjo, kad iš tikrųjų laukiamės sūnaus“, – prisimena būsima dviejų vaikų mama.

Gintarė džiaugiasi, kad netrukus bus pagerbta tarp trijų savo mylimų vyrukų. Ne ką mažiau sūnaus gimimo laukia ir vyresnysis brolis.

„Tiesą sakant, aš ir norėjau berniuko, nes jau turiu patirties su pirmuoju sūnumi, jau žinau, kaip viskas su jais, o su mergaite būtų viskas nauja. Žinoma, kad ir dukrele būčiau labai apsidžiaugusi, bet yra, kaip yra.

Mano sūnus brolio prašė jau pusę metų. Sako: „Mama, noriu brolio“. O aš paklausdavau, kad bus, jei gims sesutė, tai matydavau, jog nukabindavo nosį, o kai sužinojo, kad bus brolis, tai, atrodo, jam buvo pati laimingiausia diena. Jis labai laimingas ir labai jo laukia. Net ir dabar, jei Matukas gauna kokį daiktą, juo nori pasidalinti su būsimu broliu. Tai labai glosto širdį. Visos jo emocijos tyros, nesumeluotos, nuoširdžios. Nėra jokio pavydo, kad, pavyzdžiui, dabar mamos dėmesiu reiks dalinti ir pan. Gera tai matyti“, – neslepia ji.

Gintarė yra ta moteris, kuri mėgsta pasidžiaugti savo gyvenimo akimirkomis su kitais, neretai kreipiasi ir į profesionalius fotografus, o jų nuotraukomis pasidalina socialiniuose tinkluose.

„Labiausiai tai darau dėl savęs. Anksčiau nelabai darydavausi fotosesijų ir, tiesą sakant, gailiuosi, nes jei dabar norėčiau pažiūrėti savo pirmojo nėštumo nuotraukas, tai jos visos būtų darytos buitinėje aplinkoje. Man labai gražu, kai įsiamžini, kai tuo laikotarpiu džiaugiesi ir ateityje turi ką prisiminti, ką šeimai parodyti. Darau tai dėl savęs, bet nevengiu to viešinti, kad ir kiti pamatytų, pasidžiaugtų, įsikvėptų. Man labai smagu, kai pasidalini tokia ar panašia nuotrauka ir kitos moterys parašo gražių komplimentų, tai paglosto širdį ir tikrai pasikrauni gerų emocijų. Nėštumas tikrai ne visada būna lengvas, todėl geras žodis pakelia nuotaiką“, – džiaugiasi pašnekovė.

Pasiteiravus, kaip žinią, kad po savo širdimi nešioja gyvybę, priėmė jos vyras, Gintarė paatviravo, jog šią naujieną ji su mylimuoju sužinojo kartu.

„Sužinojome būnant kartu. Nebuvo taip, kad mes labai planavome, bet jau ruošėmės šiam žingsniui, buvome apkalbėję, jog norėtume vaiko. Nusprendėme, kad norime gausesnės šeimos dabar, jog liktų laiko, kad vėliau galėtume pagyventi dėl savęs. Viskas įvyko natūraliai. Buvome grįžę į Lietuvą atostogoms, aš pasijaučiau blogai, atsirado tą dieną pykinimas, tad iškart pagalvojau, kad vertėtų nusipirkti nėštumo testą. Jį atlikus paaiškėjo, kad laukiamės. Taip kartu ir sužinojome. Neslėpsiu, įtariau, kad tai nėštumas, nes porą dienų buvo apėmęs silpnumas, kurio įprastai niekada nejaučiu.

Pirma reakcija buvo labai džiugi, labai apsidžiaugėme, nes tai įvyko natūraliai, per daug neplanuojant ir dar nebuvo praėję daug laiko, kad pradėtume nerimauti, kodėl mums nepavyksta ar pan. Bet tik dabar pradedu rimčiau suvokti, kad tas vaikelis tikrai atkeliauja ir pradedame po truputį jam ruoštis.

Su pirmu nėštumu prisipirkau labai daug daiktų – ko reikia ir ko nereikia. Šįkart elgiuosi daug protingiau, apgalvoju kiekvieną daiktą. Planuojame pirkti tik pačius būtiniausius reikmenis, o eigoje matysime ko reikia, ko trūksta, kad neprisipirktume per daug“, – Delfi pasakojo G. Deimantaitė.

Ne paslaptis, kad gimus vaikeliui pasikeičia visas šeimos gyvenimas. Tam ruošiasi ir Gintarė su vyru.

„Esame su vyru nusprendę, kad kiek galėsiu, tiek užsiimsiu savo veikla. Faktas, kad dirbsiu kažkiek mažiau, nei dabar. Dirbu su ilgalaikiu makiažu ir plaukų priauginimais, tai pradžioje, kol vaikelis bus dar labai mažas, savo tempą prilėtinsiu, o po to tikrai norėčiau grįžti į ritmą, grįžti į savo vėžes. Nenoriu būti namuose, visko atsisakyti ir tik auginti vaiką. Esame susitarę, kad vaiką auginsime bendromis jėgomis – tiek aš, tiek vyras. Stengsimės vienas kito nevaržyti, duoti laisvės. Norime, kad į vaiko auginimą būtume įsitraukę abu vienodai. Faktas, kai vaikelis bus dar labai mažytis, jis bus labiau priklausomas nuo manęs ir tas yra suprantama, bet kiek paaugus vyras jam tikrai galės skirti daugiau dėmesio. Su mylimu, geru vyru viską gali susitarti“, – tiki ji.

Gintarės vardas plačiau viešumoje ėmė skambėti tada, kai ji ėmė dalintis savo, kaip vilkiko vairuotojos, patirtimi, skatino ir kitas moteris nepabijoti imtis šio darbo, atviravo apie tokios veiklos galimybes ar net atlyginimą. Visgi dabar šią veiklą moteris nustūmė į šoną. Kaip sako ji pati, jau ilgą laiką svajojo į darbą keliauti pasipuošusi, todėl artimiausiu metu prie didelių gabaritų automobilio vairo ši sėsti neketina.

„Kol kas esu visa tai nustūmusi į šoną. Esu iš tų žmonių, kurie jeigu dirba, tai dirba. Tad dabar nusprendžiau save realizuoti grožio sferoje. Vairuotojos darbe aš savo jau atidirbau, užsidirbau ir dabar šį etapą palieku. Tiesa, niekada nespjaunu, nežinau, kaip bus ateityje, galbūt gyvenime man ten dar teks sugrįžti ir galbūt dar dirbsiu su vilkiku, bet šiuo momentu esu tai palikusi užmaršty. Džiaugiuosi šiuo savo sprendimu, nes jau ilgą laiką norėjau išeiti į darbą su suknele, pasidažiusi. Esu labai laiminga, kur esu dabar, ypač, kai sulaukiu patenkintų klienčių atsiliepimų arba žinučių, kuriose rekomenduoja mane kitoms merginoms. Tai ne tik paglosto širdį, bet ir motyvuoja nesustoti, tobulėti. Mano tikslas – tapti viena geriausių ilgalaikio makiažo meistrių ir tikrai dėl to stengsiuosi“, – sako pašnekovė.

Ir anksčiau, ir dabar Gintarę gyvenime lydi muziką. Praeityje moteris svajojo išleisti bent vieną savo dainą, o dabar naujų kūrinių jos planuose visa gausybė.

„Kaip tik neseniai išleidau naują dainą. Šis kūrinys skirtas vasarai. O ateityje bus dar viena daina ir dar viena, ir dar viena. O nuo naujų metų su vienu muzikantu iš Anglijos sugalvojome padaryti mažą turą po Angliją, tad tikrai neplanuoju sustabdyti šios veiklos. Kaip ją puoselėjau, taip ją puoselėsiu ir toliau. Taip pat lankau vokalo pamokas, kad kiekviena nauja mano daina skambėtų kokybiškiau ir geriau. Tai darau dėl savęs, kad tobulėčiau. Tikrai ne dėl to, ką sako ar rašo kiti. Yra tekę skaityti komentarų, kad jau geriau vairuočiau vilkiką, o ne dainuočiau, bet tai tik tų žmonių nuomonė. Kaip bebūtų, aš savo klausytoją atrasiu. Nežadu mesti šios veiklos, nes ji man teikia džiaugsmą, tačiau nežinau, kur nuves likimas šioje srityje ir kur būsiu ateityje. Gal pavyks suderinti ir darbą grožio, ir muzikos versle“, – viliasi ji.

Užsiminus apie žmonių komentarus jos pusėn, Gintarė tikina nesanti jautri ir kai kuriuos neigiamus komentarus iš tiesų lengvai priima. Suprasti ji negali tik tų, kurie internete peržengia ribas.

„Iš dalies suprantu, kodėl žmonės komentuoja. Jei tu dedi savo įrašus į viešą erdvę, tai tarsi negali pykti, jei šie išsako savo nuomonę. Tokiu atveju tų komentarų bus visokių ir dėl to per daug sukti galvos nereikėtų. Visiems tikrai negali patikti ar įtikti. Tik nesuprantu tų, kurie komentaruose leidžia sau kitus įžeidinėti, menkinti, pažeminti ar net linkėti mirties. Tai jau peržengia ribas. Bet jei žmogus parašo, kad jam daina nepatiko ar jam ji neatrodo graži, aš net nepykstu, nes tai yra jo nuomonė. Negali būti taip, kad aš ar mano dainos patiks visiems ir tai yra visiškai normalu“, – Delfi sako G. Deimantaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją