aA
Prieš kelias savaites Lietuvos muzikinę padangę sudrebino žinia apie buvusios grupės „Dinamika“ vokalistės Irmos Jurgelevičiūtės-Sėlenienės ir Maskvoje besislapstančio politiko Viktoro Uspaskicho duetą. Spaudoje pasklido daugybė judviejų atliekamos dainos ir Irmos kelionės tikslo versijų. Visą tiesą apie dainą ir su ja susijusias pikantiškas smulkmenas išskirtiniame interviu DELFI papasakojo pati dueto sumanytoja.
Irma Sėlenienė ir Viktoras Uspaskich
© Nuotr. iš asmeninio albumo
- Kaip kilo mintis, įrašyti dainą kartu su Viktoru Uspaskichu?

Mūsų pažintis su gerbiamu Viktoru, su ponu Viktoru, su draugu Viktoru ir jo šeima prasidėjo nuo tos grupės („Dinamika“ – DELFI) laikų, kurioje aš dainavau prieš gerus 8 metus, kada egzistavo tie geri ir gražūs laikai. Iki šiol gražiai ir draugiškai bendraujame. Ir iš vienų, tiek iš kitų pusės buvo nuolatinis dėmesys. Ir jo gimtadieniai, ir jo firmos šventės... būdavo taip, kad iš vienos pusės Viktorui sėdi Jolanta, iš kitos – Irma. Galvokite, kaip kas norite, mes tiesiog labai gražiai draugavome.

Irma Sėlenienė ir Viktoras Uspaskich
© Nuotr. iš asmeninio albumo

Man visada norėjosi sudainuoti ir padaryti kokią gražią, gerą, jautrią dainą ne apie žolę, ne apie degtinę, o apie gyvenimą, tiek apie tave, tiek apie mane, tiek apie pardavėją, tiek apie bankininką – apie kiekvieną iš mūsų. Norėjau, kad tai būtų emociškai stipru, kad žmogus būtų charizmatiškas. Ir kai aš jam paskambinau prieš kokius 8 mėnesius ir pasiūliau, Viktoras iš karto pasakė: „o kodėl gi ne, padarysim nerealiai“.

- O apie savo karjerą negalvojai?

Aš visiškai negalvojau apie savo karjeros prikėlimą ar populiarinimą. Aš galvojau, kad norėčiau padainuoti su įdomiu žmogumi. Bet ne dėl to, kaip spaudoje rašė, kad žvaigždutė prigesusi. Aš visai neverkiu, kad ta žvaigždutė prigesusi ar jau visiškai užgesusi. Dėl to aš savo nagučių vakarais nekramtau. Darau tai, ką aš noriu padaryti, tikrai ne dėl pinigų ar skandalo. Man nereikia tuščio polėkio.

- Ką manai apie pono Viktoro vokalinius sugebėjimus?

Gal tik nepradėkime iš Viktoro daryti dainininko. Jei žmogus yra jausmingas, (jei jūs pamatytumėte, kaip jis dainavo!), išgirstumėte jo balsą, jo tarmę, suprastumėte. Man tai paprasčiausiai yra labai įdomu. Viskas puikiai pasisekė. Net maskviečiai įrašų studijos darbuotojai sakė: „super!“.

Dainos įrašai jau baigti, tad belieka laukti už poros savaičių pasirodysiančio mano albumo, kuriame bus ir toji daina. Maskvoje dar nufilmavome šiokį tokį dainos vaizdo klipą.

- Ką manote apie politinę situaciją, kurioje šiuo metu yra Viktoras Uspaskichas?

Irma Sėlenienė ir Viktoras Uspaskich
© Nuotr. iš asmeninio albumo

Šiek tiek domiuosi politika, bet ne tiek, kad galvočiau, kaip blogai aš dabar padariau. Yra daug sudėtingesnių ir sunkesnių dalykų gyvenime. Aš Viktorą pažįstu, su juo bendrauju, nesvarbu, ar jis politikas, ar kas. Nežinau, kaip vertinate tą situaciją, bet jis nėra nusikaltėlis. Jeigu jis būtų nusikaltėlis, pas jį niekas nenuvažiuotų: nei Kaziukas, nei Antanas, nei Petriukas, nei Onytė. Jis negalėtų priimti tų svečių. Kuris gi iš mūsų yra toks jau švarus, ypač iš politikų. Kadangi aš politika, kuri yra pati didžiausia prostitutė, kokia tik gali būti gyvenime, nesidomiu, man, visų pirma, rūpi jis kaip žmogus. Aš jį pasirinkau kaip charizmatišką asmenybę. Negalėčiau jo vertinti tik iš politinės pusės, man ji yra neįdomi. Aš visiškai nenoriu politikuoti.

- Tai visi tie dalykai neturėtų kenkti dainos populiarumui?

Kaip tik manau, kad visiems tai bus labai įdomu. Visiems ir yra labai įdomu, nes jau dabar koks ažiotažas yra kilęs. Tiek visi nori interviu, kad aš jau net neprisimenu, su kuo esu susitarusi. Dar negirdėję dainos, žodžių ir muzikos, ja taip domisi. To istorijoje nėra buvę, tad džiaukimės pačiu faktu. Kam išradinėti dviratį, kuris jau yra išrastas. Laukime pačios dainos, jūs paklausysite ir pamatysite.

- Apie ką yra toji daina? Gal galėtum porą eilučių pacituoti?

Man ne vienas žmogus yra sakęs, kad nuo mano dainų kai kurie vyrai net verkia. Tai yra nuostabu, kad ji paliečia žmogaus vidų, kad ji priverčia suklusti, tai yra pasiektas aukščiausias taškas, kurį gali pasiekti žmogus per dainą bendraudamas su kitu žmogumi. Šita daina ir bus tokia. Kada nesiseka devynis kartus iš eilės ir tu verki dėl to iš nevilties, kada girdi apie save dalykų nebūtų, deja, randai palieka širdyje ir iš tiesų būna labai labai skaudu.

- Kuo be įrašinėjimų buvote užsiėmę Maskvoje?

Žinoma, daug kur norėjosi nueiti, tačiau kai pirmą valandą nakties grįždavome iš įrašų studijos, vairuotojo tik paprašydavau, kad nupirktų neriebaus pieno, nes riebaus negaliu gerti, mane pykina nuo to riebumo. Tad grįžus būdavo tik karštas pienas ir į lovą – jokių minčių apie naktinę Maskvą net nebūdavo. Ir balso stygos pertemptos buvo, ir pailsėti reikėjo. Ryte išgerdavau skanios, geros kavos, suvalgydavau varškės su medumi ir traukdavome į įrašų studiją.

- Gal kokių netikėtumų ten pasitaikė?

Kai įrašinėjau dainą, už sienos savo dainas įrašinėjo panelės „Strielki“. Be to, prie to paties mikrofono, kur ir aš dainavau, prieš mane stovėjo gerbiama Rusijos primadona pati Ala Pugačiova. Aš ją gerbiu besąlygiškai, man įdomi jos veikla ir taip išėjo! Bandžiau bent užuosti jos kvepalus. Paklausiau, ką apie ją mano Maskvoje ir iš pasakojimų supratau, kad ji gyvenime žino, ko nori. Daug kas maišo įnoringumą, „pasikėlimą“ su žinojimu, ko nori iš gyvenimo. Aš tai žinau, todėl labai apsidžiaugiau, kai man pasakė, kad ir ji tokia. Sakiau: „yes!“.

- O su vyrų nekilo konfliktų dėl spaudoje paplitusių gandų apie tai, ko moterys važiuoja pas poną Uspaskichą?

Mane pats vyras ir visi artimieji skatino tai daryti bei ten važiuoti. Apie ką jūs kalbate? Jeigu jūs visi sprendžiate iš savo prizmės, tada aš galiu teigti, koks supuvęs yra pasaulis, kokie supuvę yra lietuviai, kurie gali taip galvoti. Nu, nemiegojau aš su tuo Viktoru, neturiu aš tų kailinių, žeme besivelkančių. Aš nesu tokia kvaila ir tuščia, kad sumaišyčiau lovą su draugyste, reikia atskirti šiuos dalykus. Apskritai, aš gyvenime esu pasidėjusi tokį šauktuką: jei nori gyvenime turėti vyrą kaip draugą, tai niekada negali su juo nei sugulti, nei miegoti, nes anksčiau ar vėliau tie santykiai nutrūks. Aš nesakau, kad man Viktoras nepatinka, jis tikrai yra charizmatiškas, šelmiškas ir visoks, bet, dieve tu mano, tegu pasikramto jie sau nagučius... Jei būčiau norėjusi tai, kas jums visiems labai rūpi, padaryti, tai galėjau gyventi ir viešbutyje tą padaryti, ir Lietuvoje tą padaryti. Dėlto važiuoti į Maskvą?! Absurdas…

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Simą Kučą nelaimės veja viena po kitos: „Šok su žvaigžde“ dalyvis patyrė skaudžią traumą (7)

Profesionaliam tenisininkui Simui Kučui televizinis projektas „ Šok su žvaigžde “ tapo...

Ažiotažą sukėlusios „Zero Live Show" reklamos kūrėjai išgirdo teismo nuosprendį (215)

Antradienį Šalčininkų teisme ir vėl atversta skandalu bei nemalonumais su teisėsauga...

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas savo dukrelei Frėjai surengė pasakišką šventę tik su artimiausiais žmonėmis (88)

Lygiai prieš metus susilaukusi savo jaunėlės dukrelės Frėjos aktorė Ineta Stasiulytė spalio...

„Patrulis“ Algirdas Radzevičius skiriasi su žmona Milisandra (183)

Dar viena garsi pramogų pasaulio pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Grupės...

Daugiau vaikų su žmona nebeplanuojantis Tomas Sinickis apie jam atliktą vazektomiją: ilgą laiką artimieji manė, kad aš juokauju (420)

Kai kam nors pasakai, kad pasidarei vazektomiją, reakcija būna daugmaž vienoda. Pirma tavimi...

Top naujienos

Palygino Grybauskaitės ir Nausėdos prezidentavimo pradžią: skirtumai akivaizdūs (265)

Vienas kėlė įtampą, kitas ją malšina – taip Gitano Nausėdos ir Dalios Grybauskaitės...

Balsavimas dėl Seimo vadovo Pranckiečio atstatydinimo žlugo (816)

Seimas antradienio vakarą per neeilinį posėdį balsavo dėl galimybės Viktorui Pranckiečiui...

Rekordinė šiluma tęsis: temperatūra sieks 20 laipsnių, tačiau pravartu nepamiršti ir skėčio (2)

Šiandien orai Lietuvoje vėl keičiasi. Sausasis anticiklonas traukiasi į rytus, o iš...

Vilniuje „Mercedes“ susidūrė su greitosios pagalbos automobiliu, medikės išvežtos į ligoninę nukentėjo ir greitosios vairuotojas (10)

Antradienio vakarą, apie 22 val., Vilniuje, Ukmergės g., ties parduotuve „Topo Centras“,...

Dramatiškai išplėštos lygiosios su Švedija garantavo ispanams vietą Europos čempionate

2020 metų Europos futbolo čempionate vietą užsitikrino Ispanijos rinktinė. Atrankos rungtynėse...

Griūvančio namo Kaune gyventojai širsta – darbai neprasideda, o už komunalines paslaugas moka (95)

Praėjo beveik trys mėnesiai nuo dienos, kuomet Kaune dėl įtrūkusių sienų buvo evakuoti vienos...

Venckienės laukiantis „Drąsos kelias“ ruošiasi Seimo rinkimams: parduoda turtą, kad turėtų tam lėšų (441)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Aukščiausiajam Teismui atmetus Neringos Venckienės advokatų...

„Išleiskite mane“: laidotuvėse dalyvavę žmonės liko priblokšti, išgirdę velionio balsą (48)

„Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis“ – taip galima pavadinti Shay Bradley įrašytą...

Echodą dar kartą išbaręs Adomaitis: protu nesuvokiama (30)

Gynybos dominavimas, įtampa visas 40 minučių ir nelaiminga pabaiga – Vilniaus „Rytas“...