„Išlipę iš gyvenimo nuodėmėje. Jankevičiai“, – su humoru vieną iš daugelio vestuvinių nuotraukų komentavo jaunavedžiai.

Susituokė Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė

Pora vienas kitam „Taip!“ nusprendė tarti išskirtinėje vietoje – studijoje „Vynvytis“ su žaliuojančiu vidiniu kiemu. Jaukiai išpuoštoje erdvėje nuotaka link savo būsimo vyro ėjo lydima lyriškos Donato Čižausko dainos „Iš mano širdies“, kurią gyvai atliko Vaidas Baumila.

Įdomu tai, kad prie altoriaus jaunuosius pasitiko ne santuokų rūmų atstovė, o jųdviejų bičiulis – smagiai nusiteikęs kulinarinių laidų ir knygų autorius Gian Luca Demarco.

Susituokė Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė

Meilės dieną pora puošėsi tradiciniais jaunųjų drabužiais – J. Jankevičius vilkėjo stilingą juodą „BML Menswear“ smokingą, o jo mylimoji – baltą elegantišką dizainerės Rūtos Kvaščevičiūtės kurtą suknelę ilgomis rankovėmis. Nuotaka su savimi nešėsi ir dailią baltų gėlių puokštę. Abu jaunieji priminė aktorius iš senojo Holivudo filmų.

Romantišką nuotaiką puikiai pavyko pagauti ir šventės fotografui Gustui Sikui, kuris jaunuosius įamžino baltai juodose fotografijose.

„Galimai, myliu Tave dar labiau“, – į savo mylimąją, dalindamasis viena iš nuotraukų, šiltai kreipėsi J. Jankevičius.

Susituokė Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė

Itin privačioje ceremonijoje dalyvavę svečiai dalintis vestuvių akimirkomis socialiniuose tinkluose ėmė tik gerokai įsisukus šventei. Visi susirinkusieji, išskyrus jaunavedžius, puošėsi stilinga juoda spalva.

Poros pasveikinti atvyko gausus būrys svečių, tarp kurių – ir neseniai mama tapusi Dijora Petrikonytė su antra puse, Justino ilgametis kolega Mindaugas Stasiulis bei jo mylimoji Milda Stasiulė, žurnalistas Adomas Grinius su mylimąja Emilija ir kiti.

Po vestuvių G. Mikalauskytė pasirinko vyro pavardę ir nuo šiol prisistatys kaip Greta Jankevičė.

„Delfi“ primena, kad J. Jankevičius ir G. Mikalauskytė savo romantišką draugystę pradėjo dar 2016-aisiais metais.

2020-ieji jiems buvo dar labiau ypatingi – tais metais jie ne tik susižadėjo, įsikūrė savo namuose, bet ir tapo tėvais. Porai gimė sūnus Leonas.

Visos stilingų vestuvių akimirkos – „Delfi“ galerijoje:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Dalintis
Nuomonės