aA
„Mano mokyklos laikų draugė itin nustebo per televizorių išvydusi mane su mikrofonu. Ji sakė: „Visko galėjau iš tavęs tikėtis, bet kad tu dainuosi — nė už ką“, — juokėsi jau porą mėnesių LNK „Žvaigždžių duetuose“ su Merūnu duetus traukianti Jolanta Paulauskienė.
© A.Solomino nuotr.
— Kas jums buvo sunkiau — mokytis nardyti ar pratintis prie scenos?

— Dainuoti man sunkiau, nes niekada nebuvau bandžiusi to daryti. Visa kita galiu įveikti.

— Pirmą kartą išmėginti savo balso galimybes televizijoje, sutikite, — labai drąsus žingsnis...

— Taip. Mano klasės draugė, su kuria visus metus sėdėjau viename suole, jokiais mano poelgiais nesistebėjo, bet kai pamatė mane su mikrofonu scenoje, sakė, kad ilgai negalėjo tuo patikėti.

— Ar galite palyginti, kaip jautėtės į sceną žengdama pirmą kartą ir dabar?

— Pirmą kartą buvo labai daug jaudulio. Kai per atidarymo koncertą Merūnas paėmė mane už rankos, pajutau, kad ji virpa — Merūnas gal net labiau jaudinosi dėl manęs. Tačiau antras kartas buvo dar baisesnis. Pirmą kartą nežinojau, kas manęs laukia, o tada jau numaniau, kaip gali būti. Dabar jaudulys šiek tiek priblėso, bet negaliu sakyti, kad jaučiuosi visiškai rami.

— Jūs, nebandžiusi dainuoti, ir scenos žvaigždė Merūnas — nebuvo baisoka?

— Apsidžiaugiau sužinojusi, kad man pasiūlė Merūną. Man jis darė ramaus ir sukalbamo žmogaus įspūdį. O kai susipažinau artimiau, pasirodė, kad neklydau. Merūnas — paprastas, ramus, santūrus vaikinas, be jokių žvaigždės sindromų. Džiaugiuosi, kad vienas kitą suprantam iš pusės žodžio.

— Anksčiau jis jums buvo žinomas?

— Be abejo. Pirmą kartą jį pamačiau LNK muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes II“. To projekto nuolat nežiūrėjau, tačiau Merūno dainos man iškart įsiminė. Finalą žiūrėjo visa šeima, ir už šį dalyvį balsavome.

— Ar pati jį pasirinkote kaip partnerį „Žvaigždžių duetuose“?

— Televizijos prodiuseriai mus subūrė. Tikiuosi, jie atsižvelgia į žmonių tipus. Jie paklausė, ar aš sutiksiu, jei duos rimtą partnerį. Iki tol Merūno nebuvau sutikusi, pažinojau tik iš televizijos, tačiau vidinė nuojauta sakė, kad mes sutarsime. Aš pati esu sukalbama, niekada nepuolu į konfliktą ir maniau, kad Merūnas toks pats. Nesu karštakošė, nors vyras kartais pasako kitaip, bet tai pasitaiko tik buityje.

— Televizijos jau senokai rengia panašius muzikinius projektus. Kodėl į viešumą žengėte tik dabar?

— Mane kvietė ir anksčiau — į patį pirmąjį projektą. Atvirai pasakysiu, kai pirmą kartą pakvietė, iškart atsisakiau. Tuomet mano vyras ėjo aukštas pareigas. Man pasirodė netinkama, kad tokioje situacijoje dar ir aš galėčiau kažkur dalyvauti. Nors vyras sakė: „Nueik, pasikalbėk“, aš iškart atmečiau šį pasiūlymą. Be to, ir dabar sakiau televizijai, kad verčiau pasiieškotų vertesnių dalyvių. Tačiau jie ragino pamąstyti ir vėl skambino. Pasišnekėjau su Artūru. Jis mane padrąsino, sakė, kad vis tiek nieko neprarasiu. Taip ir pasidaviau namiškių įtakai.

— Netgi buvo pasigirdę balsų, kad dabar, kai jūsų vyras nedalyvauja aktyvioje politikoje, jūs, dalyvaudama populiariame televizijos projekte, padėsite jam susigrąžinti reitingus...

— Žmonės visuomet visko prišneka. Visada taip buvo ir bus. Nieko čia nepadarysi. Dalyvauti sutikau dėl to, kad pasikeitė situacija, galėjau lengviau atsikvėpti ir imtis bet kokios naujos veiklos.

Mane gerai pažįstantys žmonės manęs neįsivaizdavo su mikrofonu scenoje. Tačiau šį žingsnį priėmiau kaip savotišką gyvenimo šou, žaidimą, o ne rimtą konkursą, kuriame vertinami vokaliniai gebėjimai. Manau, žiūrovai taip pat vertina ne dalyvių vokalinius įgūdžius, o remdamiesi simpatijomis ar antipatijomis.

— Kaip manote, už ką jūsų duetas gauna daugiau balsų — už tai, kad jame žavi žinomo politiko žmona, ar už tai, kad jame dainuoja daugelio mėgstamas Merūnas?

— Norėčiau padėkoti visiems, kurie mus palaiko, taip pat Merūno gerbėjams. Neabejoju, jo populiarumas turi didelę įtaką. Be abejo, kiekvienas iš mūsų taip pat tikisi draugų ir giminaičių palaikymo.

— Ar jūsų vyras parneša jums gerų atsiliepimų iš savo aplinkos žmonių, partijos narių?

— Atneša. Kai tik kur nors nueiname kartu, ši tema nelieka nepaliesta. Visi pastebi ir pasiteirauja, ar anksčiau niekada nesu dainavusi. Visiems buvo netikėta mane išvysti scenoje. Ir pažįstami, ir Artūro draugai, ir partijos nariai — visi mane padrąsina, linki sėkmės.

— Kas jums sunkiausia šiame projekte?

— Viskas man sunku — pradedant nuo dainavimo technikos ir baigiant laikysena scenoje, nes viską darau pirmą kartą. Šito greitai išmokti neįmanoma.

— Ar ruošimuisi skiriate daug laiko?

— Tikrai daug. Turiu vokalo mokytoją Viktoriją Kalpokaitę. Kai pasirenkame dainą, kasdien pas ją važiuoju mokytis. Merūnas iš Kauno atvažiuoja tik savaitgaliais. Tada repetuojame kartu. Viską įsirašau ir dar daugybę kartų perklausau namuose.

— „Žvaigždžių duetai“ iš jūsų atėmė daug laiko, kurį paprastai skiriate šeimai. Gal dabar tą praradimą kompensuoja jūsų vyras?

— Anksčiau beveik visą laiką praleisdavau namuose. Dabar tenka su vyru tartis, kad jis nuvežtų vaikus į muzikos mokyklas, nes man reikia skubėti į repeticiją. Mes gyvename už Vilniaus, vaikai mokosi mieste, tad mūsų atstumai kitokie. Tačiau šiuos reikalus jau buvome iš anksto numatę ir aptarę. Džiaugiuosi, kad vyras nepyksta ir viską mums pavyksta suderinti. Iš tiesų nesitikėjau, kad dainavimas atims iš manęs tiek laiko.

— Vaikus lenkiate prie muzikos, o kodėl pati vaikystėje nesimokėte muzikos?

— Mūsų sūnus Arnas trečius metus lanko „Ąžuoliuką“, Aistė mokosi folkloro B. Dvariono muzikos mokykloje. Aš vaikystėje nesimokiau muzikos. Gal tiesiog mama manęs nepastūmėjo į tą pusę. Pati susirasdavau veiklos. Iki dvyliktos klasės žaidžiau krepšinį, lankiau įvairius būrelius. Man norėjosi daugiau judrumo, buvau labiau linkusi į sportą. Beveik visi mano draugai lankė muzikos mokyklas, o aš viena sportavau.

— Jūsų vyras — taip pat muzikalus žmogus...

— Artūras muzikos mokykloje yra baigęs akordeono klasę.

— Ar sulaukiate pastabų iš savo muzikalių namiškių?

— Daugiausia pastabų sulaukiu iš sūnaus. Jis vis pasako: „Šioje vietoje nepataikei į natą.“ Nors vyras ir padrąsino mane dalyvauti šiame projekte, iš pradžių ypatingo entuziazmo nerodė. Vėliau, kai po vieno kito šeštadienio neiškritau, labiau susidomėjo. Vis dažniau pasako, kad puikiai supranta, kaip tai sunku žmogui, niekada nebuvusiam scenoje.

— Ar jis atvyksta į filmavimus palaikyti jūsų?

— Buvo kartą atvykęs ir sakė, kad jeigu neiškrisiu, dar atvyks. Deja, laidų įrašai vyksta vakarais darbo dienomis. Tuomet Artūras būna labai užsiėmęs ir negali dalyvauti koncertų įrašuose.

— Ar sunkiau dainuoti žinant, kad jus salėje stebi artimas žmogus?

— Visada jaučiu artimų žmonių palaikymą. Koncertų filmavimuose nuolat dalyvauja mano mama, vaikai, draugės ir bendradarbės. Jie visuomet mane ramina, aiškina, kad viskas bus gerai. Aišku, labai jaudinuosi, kai mane stebi artimi žmonės, tačiau galvoju, kad vis tiek nieko jau nepakeisiu.

— O šeštadienį koncertą žiūrite viena ar su vyru?

— Prie televizoriaus sėdime kartu. Jaučiuosi nekaip. Stengiuosi į save nežiūrėti. Man gėda. Pamatau daug klaidų. Labiausiai keista girdėti savo balsą. Kai kalbu, jis atrodo vienoks, kai girdžiu iš šalies — kitoks. Reikia priprasti girdėti savo balsą. Aš dar nepripratau.

— Kokio jūsų finalo tikisi Artūras?

— Jis jaudinasi tik dėl to, kad mes neiškristume. O aš jam sakau, kad jau viskas — laikas sustoti.

— Kaip jūs pati įsivaizdavote save „Žvaigždžių duetų“ projekte?

— Aš maniau, kad iškrisiu greičiau. Tačiau labai bijojau, kad mums pirmiesiems tai neatsitiktų. Kai tai neįvyko, nusiraminau ir ėmiau galvoti, galbūt mes sudominome žiūrovus ir jiems patikome. Tuo labai džiaugiuosi.

— Regite save finale?

— Finale — ne. Jame regiu kitas poras. Manau, kad labiausiai jo verti yra Mundis su Rūta ir Giedrius su Mia. Kitos dvi yra netoli finalo.

— Tad galbūt galvojate apie dalyvavimą pusfinalyje?

— Ką regiu finale, jau paminėjau.

— Kaip reaguojate į kritiką, kurią jums išsako vertinimo komisija ar internautai?

— Komisiją sudaro žmonės, išmanantys savo sritį. Manau, jie per daug gerai mane vertina. Tačiau tikriausiai atsižvelgia į tai, kad praėjo tik trys mėnesiai, o mano muzikinė patirtis — ne kokia. Tai, ką išgirstu iš vertinimo komisijos narių, bandau perteikti savo vokalo mokytojai, tuomet kartu stengiamės taisyti klaidas. O dėl internautų, tai niekada visiems neįtiksi. Ten rašoma tik gerai arba blogai. Jau nuo seno tai žinodama, komentarų internete neskaitau. Tegul žmonės reiškia savo nuomonę, kad ir kokia ji būtų.

— Ar pagalvojate, kas bus, jeigu, pasibaigus muzikiniam projektui, negalėsite sustoti dainavusi?

— Nemanau, kad norėsiu ir toliau staipytis scenoje su mikrofonu. Aš galėsiu sustoti. Aš jau sustojau. Man tai buvo pramoginis žaidimas. Tad pažaidžiau ir užteks. Nemanau, kad dainavimas užpildys mano laisvalaikį. Buvo smagu pabūti televizijoje. Man tai visiškai nauja sritis. Pamačiau, kaip ji funkcionuoja. Be to, čia sutikau labai smagią draugiją, su kuria gera pabūti, pabendrauti.

— Kokios veiklos, be šio projekto, dar turite?

— Dirbu viešojoje įstaigoje „Kultūriniai projektai“. Daug dirbame su vaikais, nemažai projektų turėjome su Širvintų vaikų dienos centru. Dabartiniu metu tų projektų mažiau, nes šiais laikais visiems labai sunku su finansais. Tačiau į „Žvaigždžių duetų“ filmavimus vaikus jau buvau atsivežusi. Jiems čia labai patiko.

— Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

— Daug ką. Man patinka ir keturračiais važinėtis, ir vairuoti mėgstu, ir ant vandens slidžių stoviu, nardau, važinėju dviračiu, keliauju. Neseniai per vaikų atostogas su visa šeima buvome Sicilijoje. Ten išsinuomojome automobilį ir apžiūrėjome įdomiausias salos vietas.

— Kas dažniausiai pasiūlo mintį keliauti?

— Kai norime keliauti, mintis dažniausiai kyla savaime. Dabar gal ir niekur nebūtume važiavę, bet vyras pamatė, kiek nuovargio ir kančių man kainuoja dalyvavimas muzikiniame projekte, tad pasiūlė nuvažiuoti ten, kur šilta. Sicilijoje buvo apie 20 laipsnių. Toks oras mums tinkamiausias keliauti.

— Ar dažniausiai pramogaujate su visa šeima?

— Mes su vyru nemėgstame sėdėti vienoje vietoje. Laisvą minutę stengiamės išnaudoti aktyviai. Artūras su sūnumi jau išsitraukė dviračius. Aš tai padarysiu šiek tiek vėliau. Mėgstame visi kartu važinėtis. Kartu ir baidarėmis plaukiame, keliaujame, slidinėjame. Tačiau turime ir skirtingų pomėgių. Pavyzdžiui, mano vyras nenardo, o aš nežaidžiu futbolo. Futbolo treniruotes lanko sūnus, o vasarą su dukra mes drauge nardysime. Ji jau baigusi nardymo kursus.

— Ką dar norėtumėte išbandyti savo gyvenime?

— Turiu dar vieną svajonę, kurią norėčiau įgyvendinti. Tai mano slapta svajonė, todėl jos neatskleisiu. Pasakysiu tik tiek, kad ji susijusi su sportu. Tikiuosi, man pavyks.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Pasibaigus prezidento rinkimams žinomi žmonės įžvelgė daugiau įdomių aspektų: tapo liūdna dėl dalies Lietuvos (11)

Sekmadienį Lietuvoje pasibaigus prezidento rinkimams ir Gitanui Nausėdai tapus naujuoju šalies...

Vilniuje su mylimuoju susituokė žinomas modelis Justina Kazlauskytė: sužadėtuvės truko dvejus metus (183)

Iš Biržų kilęs modelis Justina Kazlauskytė šiuo metu išgyvena tikrą meilės pasaką....

Jubiliejinis Birutės Petrikytės koncertas baigėsi skandalu: scenos grandai jaučia kartėlį (437)

Penktadienio vakarą Palangos koncertų salėje įvykęs jubiliejinis dainininkės Birutės...

Skandalingasis „Flying Saucer Gang“ lyderis – apie nežinomą praeitį: darbas restorane ir tikroji pažinties su Karolina istorija (92)

„Tiesiog buvome bičai , kurie norėjo studijoje eksperimentuoti. Turėjome kompiuterį, mikrofoną...

Rolandas Mackevičius papasakojo apie netipišką gimtadienį ir tai, kaip šeimos santykius pakeitė dukra Meilė (17)

„Radistas“ Rolandas Mackevičius penktadienį švenčia 35-ąjį gimtadienį. Vos prabudusį...

Top naujienos

EP rinkimų rezultatai: kas išvažiuoja atstovauti Lietuvai (144)

Iš karto po vidurnakčio VRK paskelbė pirmuosius Europos Parlamento rinkimų rezultatus. O netrukus...

Nausėda laimi rinkimus dideliu atotrūkiu: noriu padėkoti visiems konkurentams (2624)

Sekmadienį, gegužės 26 d., Lietuvos prezidento rinkimus dideliu atotrūkiu laimi Gitanas Nausėda.

Rimvydas Valatka. Nausėda – pirmasis prezidentas be politinio užnugario (67)

Nausėda pasiėmė tai, kas buvo padėta. Lietuva turi pirmą prezidentą – politikos...

Orai: šiluma nelepins ir lis iki ketvirtadienio

Artimiausiomis dienomis Lietuvos orus lems ciklonai, tad vyraus debesuoti ir drėgni, tarpais vėjuoti...

Gitano Nausėdos šeima: protokolo žinovė žmona ir užsienyje gyvenančios dukros (8)

Šalia sekmadienį prezidentu išrinkto ekonomisto Gitano Nausėdos dažnai galima matyti jo...

Į politiką žengiantis Šarūnas Marčiulionis: manau, kad bus sunku (52)

Europos Parlamento (EP) rinkimuose geriausiai pasirodė opozicinės Tėvynės sąjunga-Lietuvos...

Nausėda pergalę šoko su garsia žurnaliste (5)

Gitano Nausėdos štabe – garsi pergalės šventė. Išrinktasis Prezidentas prieš tai kalbėjęs,...

Gabrielius Landsbergis: kviesiu Šimonytę vesti TS-LKD sąrašą 2020 Seimo rinkimuose (118)

Savo „Facebook“ paskyroje Gabrielius Landsbergis parašė, kad pasveikino telefonu Gitaną...

Nausėdos pergalės kalba Daukanto aikštėje: nuo šiol tikrai bus kitaip (117)

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda miniai susirinkusių Daukanto aikštėje dėkojo už jam...

Pasibaigus prezidento rinkimams žinomi žmonės įžvelgė daugiau įdomių aspektų: tapo liūdna dėl dalies Lietuvos (11)

Sekmadienį Lietuvoje pasibaigus prezidento rinkimams ir Gitanui Nausėdai tapus naujuoju šalies...