Atlikėja ir laidos „Paparacai“ vedėja Natalija Zvonkė niekada nelaukia savo gimtadienio ir niekuomet neketina jo švęsti, tačiau grupės „Yva“ merginos ją perkalba, kad gimtadienį būtina atšvęsti. „Jei važiuojame į kitą miestą koncertuoti, merginos man padeda sugalvoti ir suplanuoti gimtadienio šventę. Tikrai maniau, kad pastarojo gimtadienio nešvęsiu, net merginos tam pritarė, tačiau, pasirodo, pati Gintarė su mano sese Kristina susimetė pinigų, užsakė vieną Vilniaus klubą, pakvietė mano draugus, mane pačią ir surengė puikią šventę be jokių žurnalistų. Man labai patiko“, — pasakojo Natalija.
© A.Solomino nuotr.
Prieš eidama į savo draugų gimtadienius, atlikėja jų pasiklausia, ko šie norėtų gauti gimtadienio proga. Jei nepasako, N. Zvonkė pasitelkia savo fantaziją ir nuperka kažką juokingo ir nebūtinai praktiško. „Kažkada „Yvos“ merginos prasitarė, kad joms patinka mano plaukų džiovintuvas. Aš tai įsidėmėjau ir joms padovanojau vienodas dovanas — tokius pačius džiovintuvus kaip mano“, — juokdamasi kalbėjo Natalija.

Savo gimtadienį moteris labiausiai norėtų sutikti kaimo sodyboje su daug jai surengtų staigmenų. „Savo vyrui buvau surengusi labai smagią gimtadienio šventę kaimo sodyboje. Pati tokio gimtadienio irgi labai norėčiau. Kiekviename žingsnyje jį pasitiko staigmenos, be to, visiems buvo labai smagu!“ — pokalbį pabaigė N. Zvonkė.

Rinkti dovanas – problema

Dainininkas Jeronimas Milius kiekvienais metais laukia savo gimtadienio, tačiau ne visada jį švenčia. Paauglystėje jam būdavo smagu švęsti su draugais, nueiti į pirtelę, o dabar, jei švenčia, tai gana ramiai. „Per pastarąjį savo gimtadienį koncertavau, tad kaip ir nebuvo laiko jį atšvęsti“, — teigė Jeronimas.

Atlikėjas draugams ir artimiesiems nemėgsta dovanoti bet ko, todėl jam rinkti dovanas — problema. „Dabar populiaru sakyti: „Man nieko nereikia, tu tik ateik į šventę“. Ir aš taip sakau, bet vis tiek norisi žmogui kažką padovanoti“, — juokdamasis pasakojo J. Milius.

Jeronimas vertina praktiškas dovanas, o ne, pavyzdžiui, statulėles, kurios tik dulka ir vėliau jų išvis gali nebepastebėti. „Man patinka, kai dovana kažką primena, kai atsimeni žmogų, kuris tau ją įteikė“, — sakė dainininkas.

Idealiausio gimtadienio Jeronimas negalėjo įvardyti, nes kiekvienais metais jam norisi vis kitaip jį atšvęsti, nes tai, žinoma, priklauso ir nuo nuotaikos. Kartais vaikinas nori pašėlti, kartais pabūti ramiai su šeima prie židinio.

Švenčia trankiai ir ilgai

Renginių ir TV laidų vedėja Laima Tamulytė, labiau žinoma kaip Mama Rock’n’Roll, teigia neturinti bėdos dėl nuomonės, kad su kiekvienu gimtadieniu pasenstame ir dėl to ne džiaugiamės, o liūdime. Mergina visuomet laukia savo gimtadienio ir švenčia jį trankiai bei ilgai. Atlikėja vertina ne dovanas, o į šventę susirinkusius draugus, ypač tuos, kurių ji nebūna mačiusi ilgą laiką, tačiau atradusius laiko ją pasveikinti. „Gimtadienio proga esu gavusi ir dovanų čekių, ir deimantų, ir briliantų, tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia — pats pasibuvimas su žmonėmis. Mano draugai — labai artimi man žmonės, todėl jie žino, ką mėgstu, kas man patinka, todėl visomis gautomis dovanomis būnu patenkinta“, — teigė dainininkė.

Itin daug dėmesio Laima skiria dovanų pirkimui. „Mano nuomone, dovana artimam žmogui turi būti, kaip aš sakau, iš „dūšios“ — išieškota, išgalvota, todėl aš kokias dvi savaites vaikštau po parduotuves ir ieškau naudingo, reikalingo ir įdomaus daikto“, — pasakojo dainų atlikėja. „Iš tikrųjų stengiuosi dovanoti tai, ko pats žmogus sau nenusiperka, pavyzdžiui, žurnalo prenumeratą. Juk būna, perka kiekvieną mėnesį žmogus žurnalą, tačiau neprisiruošia jo užsiprenumeruoti ir taip sutaupyti pinigų. Šiaip visus metus gaudau draugų užuominas, apie ką jie galvoja ir ko norėtų“, — mintimis dalijosi L. Tamulytė.

Geriausia gimtadienio šventė Laimai yra sutikta namie, su šeima. Mama Rock’n’Roll niekuomet neperka paruošto maisto — visuomet jį gamina kartu su šeima, ir šį pasiruošimo procesą vadina kaimiškomis vestuvėmis, nes savaitę maistą gamina ir po to savaitę švenčia.

Dovanoja knygą ir butelį

Peliuko Mauzerio personažą „Dviračio žyniose“ įkūnijantis Rimas Šapauskas mėgsta švęsti ir savo, ir draugų gimtadienius. Kasmet jis nuperka vyno ir užkandžių savo draugams ir taip pamini savo gimtadienį. Paklaustas, ką mėgsta gauti dovanų, Rimas papasakojo, kad jo draugai patys išrenka jam neblogas dovanas.

„Būna, kad mano žmona Lina draugams pasufleruoja, ko man reikia, ir tuomet jie susideda pinigų bei nuperka vieną gerą daiktą. O pats dažniausiai dovanoju knygą ir butelį. Mėgstu dovanoti tai, kas lieka, ir niekuomet neklausiu, ko žmogus norėtų — dovanas išrenku pats“, — kalbėjo R. Šapauskas. Švęsti gimtadienį vyrui patinka triukšmingai, tačiau tradiciškai — malonioje draugų aplinkoje.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Jurga Šeduikytė: močiutė net Smetonai gamino (2)

Šventinis pokalbis ir muzikinė programa užpustytoje sniegu Laikykitės ten scenoje, prisėdus ant...

Italijoje atostogavęs Martynas Kavaliauskas su mylimąja dalijasi įspūdžiais: deginomės ant kalno virš debesų (18)

Vos prasidėjus metams Martynas Kavaliauskas su mylimąja Rusne susikrovė lagaminus ir išvyko...

Projekte „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjęs Vilius dabar džiaugiasi meditacija, darbu bibliotekoje ir planuoja rašyti knygą (15)

Vilius Krivickas, geriau žinomas kaip atlikėjas, išgarsėjęs projekte „ Kelias į žvaigždes...

Jurga Anusauskienė tiki, kad svarbiausia gyvenime yra mėgstamas darbas ir meilė (158)

Plačia šypsena visuomet pasitinkanti žinoma fotografė Jurga Anusauskienė įsitikinusi –...

Trečiuoju „Radistu“ vadinamas Ignas Lelys: norėdamas papulti į šou verslą, sutikau dirbti be atlyginimo (11)

„Norėjau atsidurti šou versle, bet nežinojau, kaip ten patenkama. Todėl nuėjau ir pats save...

Top naujienos

Rokiruotė Seime: Pūką keis tikrai spalvinga asmenybė į jo vietą sėstis nenorėtų (361)

Seimui panaikinus seksualiniu priekabiavimu apkaltinto Kęstučio Pūko mandatą į Parlamentą...

Užkalnis: jei susapnavote, kad galite kurti restoraną, nieko nedarykite (23)

Būna tokių sapnų, kurie kankina savo beviltiškumu: pavyzdžiui, eini ilgu ilgu koridoriumi, ir...

Vilnietės skambutis į polikliniką atskleidė gilią sistemos problemą (81)

Šaltuoju sezonu, kai kas antras kosėja ir čiaudo, apsilankyti poliklinikoje – menkas malonumas....

Suskaičiuota, kiek gyventojai sukaupė pensijai privačiuose fonduose (88)

Paskelbti apibendrinti duomenys, kiek Lietuvos gyventojai sukaupė pinigų privačiuose pensijų...

Pagalbos viešai paprašyti išdrįso pirmą kartą: trūksta tiek nedaug, kad gyvenimas pasikeistų (349)

Nataša niekada nesvajojo apie didelę šeimą, tačiau šiuo metu mama ją šaukia net septyni vaikai.

„Coca-Cola“ Europai pristatė naują gėrimą, tačiau Lietuvoje gėrimo sudėtis bus kitokia (462)

Šią savaitę Ciuriche, Šveicarijoje bendrovė „ The Coca-Cola Company “ pristatė naują...

Kaip protingai įrengti mažą virtuvę: 7 paprasti sprendimai (1)

Nepriklausomai nuo turimo nedidelio ploto būsto tipo šios namų dekoravimo idėjos neabejotinai...

Gyvai / Eurolygos jaunimo atrankos turnyro mažasis finalas: „Žalgiris“ - CSKA

Eurolygos jaunimo atrankos turnyro mažasis finalas: „Žalgiris“ - CSKA. Tiesiogiai iš Kauno.

Gyvai / Tiesioginė Moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ transliacija

Tiesioginė Moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ transliacija. Tiesiogiai iš...

Specialiai Vasario 16-ajai skirto filmo kol kas nespėta sukurti (92)

Nė vieno iš specialios šimtmečio programos finansuojamo filmo nebus spėta baigti ir parodyti iki...