aA
Prieš kurį laiką į Didžiąją Britaniją išvykusiai saviugdos trenerei Gabriellai Melrose nesvetimi žvaigždžių gyvenimo užkulisiai. Moteris atvirai pasakoja, kad ilgus metus kūrė savo socialinių tinklų paskyras, siekė, kad jos būtų nepriekaištingos, nuotraukos – tobulos, tačiau kasdienybė buvo visai kitokia. Už įspūdingų vaizdų, kuriuos viešino instagrame ji slėpė savo antrosios pusės fizinį ir psichologinį smurtą, išdavystę bei manipuliacijas. Apie tai, kaip pavyko pakeisti savo gyvenimą, pabėgti nuo smurtaujančio vyro ir rasti naują meilę, moteris papasakojo atvirame Delfi interviu.
Gabriella Melrose
Gabriella Melrose
© Asm. albumas

Delfi G. Melrose pasakojo, kad Ilgą laiką dirbo pramogų industrijoje, bet nejautė, jog tai išties skirta jai. Prasidėjus pandemijai ji suprato gyvenanti toksiškuose santykiuose, o kadangi sustojo darbai, atsirado proga pagalvoti ir apie save.

„Na, o viskam pasibaigus būtent tai ir padariau. Man patinka padėti žmonėms, dovanoti gerą energiją ir daryti šį pasaulį bent kažkiek gražesniu. Dėl to pradėjau konsultuoti moteris ir parašiau moterų saviugdos knygą“, – apie dabartinį gyvenimo etapą užsiminė moteris.

Pati G. Melrose su sunkumais susidūrė tuomet, kai Londone sutiko savo antrąją pusę. Su mylimuoju moteris praleido porą metų, tačiau patyrė skaudžią išdavystę.

Gabriella Melrose
Gabriella Melrose
© Asm. albumas

„Buvau išduota su tuometine savo geriausia drauge. Viską sužinojau, žinoma, per telefoną. Turėjau įtarimų, jog jie artimai bendrauja, tačiau net didžiausiame košmare nebūčiau pagalvojusi, kad susitikinėja man už nugaros. Įprastai žinučių neskaitau, nes pasitikiu žmonėmis. Bent anksčiau pasitikėjau. Pati esu ištikima ir to tikiuosi iš savo partnerio. Tačiau, jo elgesys kurį laiką pasirodė įtartinas, taigi nutariau nusižengti sau ir atsidaryti jo telefono žinutes. Negalėjau patikėti tuo, ką radau. Tuomet atsidariau viešbučių užsakymų programėlę, pamačiau, jog jis reguliariai susitinka su ja viešbučiuose, nes mano draugė gyveno su dukra.

Buvau šokiruota ir negalėjau tuo patikėti. Išgyventi išdavystę sunku, jeigu negerbi savęs ir nesupranti, kad žmogus, kuris tave išduoda, nėra vertas tavęs. Mūsų santykių metu jis dažnai naudojo prieš mane manipuliaciją ir psichologinį smurtą, apie kurį tuo metu nesupratau, taigi buvau praradusi pasitikėjimą savimi ir labai sunkiai išgyvenau išdavystę“, – atvirai pasakojo pašnekovė.

Paklausta, ar, jos manymu, moteris turėtų atleisti išdavystę savo antrajai pusei, G. Melrose tvirtino, jog viskas yra labai individualu ir priklauso nuo kiekvienos situacijos.

„Jei vyras išduoda savo moterį apsvaigęs (tai reiškia, jo elgesys nėra adekvatus) ir kitą dieną pats jai tai pasako, nuoširdžiai gailisi, tuomet galima apie tai pagalvoti. Priklauso nuo moters pagarbos sau ir ar tai nepakenks santykiams. Tačiau atleisti tada, kai pati išsiaiškini melą, kuris buvo kruopščiai slepiamas, yra didelė klaida. Vyras galvos, jog gali kartoti savo elgesį, nes net sužinojusi, kad jis viską daro sąmoningai ir tau meluoja, vis tiek jam atleidi, tai padarysi vėl ir vėl. Atleidus tokia išdavystę moteris turi jos tikėtis ateityje“, – teigė G. Melrose.

Patyrė fizinį ir psichologinį smurtą

Delfi G. Melrose atvirai papasakojo patyrusi ir vyro fizinį smurtą, jo pyktį sukėlė tuomet, kai pradėjo domėtis išdavyste.

„Dabar suprantu, jog turėjau jį palikti be jokių klausimų, tačiau tada nebuvau ta stipri moteris, kokia esu dabar. Verkiau, bandžiau ieškoti atsakymų tiek iš jo, tiek iš jos. Manau, jog jis jautė psichologinį spaudimą ir pakėlė ranką. Nepamirškime, jog tuo metu jis turėjo romaną, taigi aš jam ne itin rūpėjau.

Palikau jį iškart, kai pakėlė prieš mane ranką. Niekada nebūčiau su vyru, kuris smurtauja. Net tuo metu, kai buvau visiškai pasimetusi, turėjau savigarbos pasitraukti. Keisčiausia tai, jog po kurio laiko jis prašė manęs sugrįžti. Nesuprantu kodėl, nes jau turėjo kitą. Tačiau aš niekada nesidairiau atgal ir išvažiavau gyventi į Lietuvą“, – pasakojo moteris.

Gabriella Melrose
Gabriella Melrose
© Asm. albumas

Anot jos, patyrusios smurtą visos moterys turi žinoti savo vertę, save ugdyti. G. Melrose pastebi, kad tos, kurios gyvena su smurtautoju ir prie jo pripranta, tiesiog nežino, jog yra vertos daugiau.

„Per savo saviugdos kelionę, lankydama saviugdos trenerės kursus ir dabartinę darbo praktiką supratau vieną labai svarbų dalyką, kurį mokau savo klienčių. Elkitės su savimi taip, kaip norite, kad kiti elgtųsi. Jeigu norite meilės, dovanokite ją sau. Susikurkite standartus ir nežeminkite jų. Jūs neturite būti santykiuose, kurie jūsų netenkina.

Visoms yra skirtas tinkamas žmogus, bet tam, kad jį sutiktumėte, turite dirbti su savimi ir išmokti mylėti save. Nebijokite būti vienos ir pažinti save, suprasti, kas jus daro laimingas, o kas ne, atrastkite savo gyvenimo tikslą ir tapkite stipriomis. Jūs vertos geriausio. Būtent to mokau savo knygoje „Kaip tapti stipria moterimi“, – pasakojo G. Melrose.

Tačiau anot jos, psichologinis smurtas kartais gali padaryti daug didesnę žalą nei fizinis. G. Melrose teigia, kad jis gali privesti žmogų prie savo asmenybės praradimo. Psichologiniu smurtu bei manipuliacijomis buvo paremti ir pačios moters santykiai.

„Jie atėmė iš manęs pasitikėjimą savimi ir sumažino savivertę. Susitaikyti su psichologiniu smurtu niekada negalima, reikia išmokti jį atpažinti ir tinkamai reaguoti. Kartais skyrybos būtinos, tačiau kartais, išmokusi nereaguoti į tai ir nepasiduoti manipuliacijai, gali išgelbėti santykius. Žodžiai mus gali žeisti tik tiek, kiek mes tai leidžiame. Niekas negali mumis manipuliuoti, jei nepasiduodame. Atpažinus manipuliaciją svarbu suteikti tinkamą atsaką. Tuomet galima su tuo kovoti, smurtautojas nustos tai daryti, nes matys, jog jo bandymai yra nebeveiksmingi“, – teigė G. Melrose.

Tobulas gyvenimas socialiniuose tinkluose tik apgaulė

Kurį laiką kęsdama vyro manipuliacijas moteris pasakojo priaugusi 10 kilogramų, anot jos, nebegavo darbo pasiūlymų, jautėsi nelaiminga, o kilusį liūdesį bandė įveikti emociniu valgymu.

„Dabar visą tai suprantu, bet tada mano akys buvo užmerktos. Šiuo metu esu atsikračiusi svorio, noriu toliau konsultuoti moteris ir rašyti saviugdos knygas. Tai man teikia laimę, tai yra mano gyvenimo tikslas. Ateityje planuoju pradėti vesti viešojo kalbėjimo renginius moterims“, – pasakojo G. Melrose.

Gabriella Melrose
Gabriella Melrose
© Asm. albumas

Tačiau socialiniuose tinkluose jos gyvenimas priminė pasaką, moteris dalijosi gražiais kadrais, todėl jos nepažįstantys sekėjai nė negalėjo įtarti, ką išgyvena pašnekovė.

„Ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje žmonės nori, kad kiti galvotų, jog jų gyvenimas yra tobulas, jais žavėtųsi. Tai suteikia pasitenkinimo jausmą, ypač tada, kai realybė byra į šipulius. Tačiau pastebiu, kad taip elgiasi tik silpnos asmenybės, arba tos, kurių darbas yra rodyti „netikrą, tobulą“ gyvenimą tik tam, kad pavyktų parduoti savo produktus.

Aš tai dariau, nes tada buvau silpna. Esu gan populiari „Instagram“ paskyroje, taigi man labai rūpėjo, ką apie mane pagalvos tūkstančiai žmonių. Dabar atvirai dalinuosi savo istorija tam, kad mokyčiau kitas“, – teigė G. Melrose.

Nauji santykiai kaip diena ir naktis skiriasi nuo ankstesnių

Šiuo metu moteris pasakojo sukūrusi darnius santykius, todėl jais labai džiaugiasi. Su antrąja puse ji teigė niekada nesipykstanti, jiedu palaiko vienas kitą, myli bei leidžia tobulėti.

„Susipažinome restorane, tiesiog pamatėme vienas kitą. Jis priėjo prie manęs, paprašė telefono numerio ir jau po kelių savaičių bendravimo pradėjome kartu gyventi. Mano dabartinis vaikinas supranta, jog buvau santykiuose su manipuliuojančiu žmogumi, narcizu ir to nesupratau. Jam toks elgesys – nesuvokiamas. Jis didžiuojasi manimi, džiaugiasi, jog pasikeičiau, atradau save ir sutikau jį“, – šypsodamasi kalbėjo G. Melrose.

Anot jos, dabartiniai santykiai stipriai skiriasi nuo ankstesnių. Jie suteikia tik džiaugsmą, o ne skausmą.

„Mes nesame turėję nei vieno ginčo, sutampa mūsų pomėgiai, abu esame darbingi ir siekiame kilti karjeros laiptais, jis palaiko mane, o aš jį, atvirai bendraujame, dalijamės jausmais, rodome dėmesį ir praleidžiame kiekvieną vakarą kartu. Su šiuo žmogumi jaučiuosi lyg žydėdama.

Praeiti santykiai nešė skausmą. Mes nuolat ginčydavomės, mūsų pomėgiai buvo skirtingi, jis nepalaikė manęs, kai man būdavo sunku, nors aš palaikydavau jį. Mums buvo sunku bendrauti, nes jis nuolat to vengdavo ir palikdavo mane su neatsakytais klausimais, būdavo tik su savo draugais, arba žiūrėdavo televizorių, o aš likdavau viena. Su tuo žmogumi jaučiausi tarsi vystanti gėlė, smukau žemyn“, – teigė G. Melrose.

Gabriella Melrose
Gabriella Melrose
© Asm. albumas

Paklausta, ko palinkėtų moterims, susiduriančiomis su panašiomis situacijomis, ji teigė, kad svarbiausia keisti savo mintis ir požiūrį į save.

„Nuo to priklauso, kaip matome save ir pasaulį aplink mus. Pradėkite kalbėti sau gražius žodžius, atraskite dalykus, kurie jums kelia pasitikėjimą savimi ir kasdien už tai dėkokite Dievui, na o tuos, kurie jūsų netenkina, stenkitės pakeisti. Supraskite save užduodamos sau klausimus: „Kas daro mane laimingą, o kas ne? Ko aš bijau? Ar mano baimė tikra? Ką galiu pakeisti, kad gyvenčiau geriau?“, būdų praktikuoti meilę sau yra daug.

Kai moteris išmoksta mylėti save ir tinkamai vertinti, ji nebus santykiuose, kurie yra sudėtingi. Mes visos esame vertos meilės, pagarbos ir šypsenos veide. Neturime būti su tais, kurie nedaro mūsų laimingomis, nes pasaulyje tikrai yra žmogus, kuris gali tai padaryti. Jeigu moteris yra sudėtingose santykiuose, ji turi pasakyti savo vyrui, kas jos netenkina. Jeigu tai nepasikeis, svarbu palikti jį ir susirasti tą, kurio elgesys tenkins. Žinoma, moteris ir pati turi tinkamai elgtis su savo vyru. Santykiuose būtinas balansas, bendravimas ir prisitaikymas tam, kad jie būtų darnūs ir harmoningi“, – šypsojosi G. Melrose.

Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.
Emocinės paramos tarnybaTelefono numerisEl. adresasDarbo laikas
„Pagalbos moterims linija“8 800 66366pagalba@moteriai.ltkasdien visą parą
„Vilties linija“116 123vilties.linija@gmail.comkasdien visą parą
„Linija Doverija“ (pagalba paaugliams ir jaunimui teikiama rusų kalba)8 800 77277II-VI 16:00-20:00
SPC kontaktai:
Specializuotos pagalbos centrų, 2017 metais teikiančių specializuotą kompleksinę pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims, sąrašas pagal savivaldybes
SavivaldybėOrganizacijos pavadinimasTel. Nr.El. pašto adresas
Akmenės r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Alytaus m.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Alytaus r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Anykščių r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
BirštonoMoterų teisių asociacija (buv. Kauno moterų draugija8 603 89833mota.mums@gmail.com
Biržų r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
DruskininkųAlytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
ElektrėnųMoterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Ignalinos r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
Jonavos r.Moters pagalba moteriai8 618 40044vinfo@moters-pagalba.lt
Joniškio r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Jurbarko r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Kaišiadorių r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
KalvarijosMarijampolės apskrities moters veikos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Kauno m.Kauno apskrities moterų krizių centras8 679 31930kaunoaspc@kamkc.lt
Kauno r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
Kazlų RūdosMarijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Kelmės r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Kėdainių r.Moters pagalba moteriai8 618 40044info@moters-pagalba.lt
Klaipėdos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
Klaipėdos r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Kretingos r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Kupiškio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Lazdijų r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
MarijampolėsMarijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Mažeikių r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Molėtų r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
Neringos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
PagėgiųKoordinacinis centras „Gilė“8 610 10715koordinaciniscentras@gmail.com
Pakruojo r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Palangos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
Panevėžio m.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Panevėžio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Pasvalio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866 paramosnamai@gmail.com
Plungės r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Prienų r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
Radviliškio r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Raseinių r.Raseinių krizių centras8 657 87475info@kriziucentras.eu
RietavoTelšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Rokiškio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Skuodo r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Šakių r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Šalčininkų r.Moterų informacijos centras8 650 95216 8 5 2629003spc@lygus.lt
Šiaulių m.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Šiaulių r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Šilalės r.Koordinacinis centras „Gilė“8 610 10715koordinaciniscentras@gmail.com
Šilutės r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Širvintų r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Švenčionių r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Tauragės r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Telšių r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Trakų r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Ukmergės r.Moters pagalba moteriai8 618 40044info@moters-pagalba.lt
Utenos r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
Varėnos r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Vilkaviškio r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Vilniaus m. (išskyrus Naujininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnius seniūnijas) Vilniaus m. (Naujininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnius seniūnijos)Vilniaus moterų namai Moterų informacijos centras8 5 2616380vmotnam@vmotnam.lt
Vilniaus r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Visagino r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
Zarasų r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
SVARBU. bukstipri.lt - Vidaus reikalų ministerijos administruojama internetinė svetainė, skirta žmonėms, susidūrusiems su smurtu artimoje aplinkoje.
Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.

Pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims visoje Lietuvoje teikia Specializuotos pagalbos centrai (SPC). Patyrėte fizinį, psichologinį, seksualinį, ekonominį smurtą? Nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais pagal savo gyvenamąją vietą:
RegionasSpecializuotos pagalbos centrasTelefonai, el.paštas
Akmenės r., Joniškio r.,Pakruojo r., Radviliškio r., Šiaulių m., Šiaulių r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232
mvic@splius.lt
Alytaus m., Alytaus r., Druskininkų sav., Lazdijų r., Varėnos r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287
info@ammkc.lt
Anykščių r., Molėtų r., Utenos r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464
anyksciumoterys@gmail.com
Birštono sav., Kaišiadorių r., Kauno r., Prienų r.Moterų teisių asociacija8 603 89833
mota.mums@gmail.com
Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Kupiškio r., Pasvalio r., Rokiškio r.Lietuvos agentūros "SOS vaikai" Panevėžio skyrius8 699 86866
paramosnamai@gmail.com
Elektrėnų sav., Šalčininkų r., Širvintų r., Trakų r., Švenčionių r., Vilniaus m.(Naujininkų, N.Vilnios, Grigiškių seniūnijos), Vilniaus r.Moterų informacijos centras8 650 95216
skpc@lygus.lt
Visagino m., Ignalinos r., Zarasų r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069
viltisvskc@gmail.com
Jonavos r., Kėdainių r., Ukmergės r.Kauno moterų linija8 618 40044
skpc@moterulinija.lt
Tauragės r., Kelmės r., Jurbarko r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 616 55877
taurage@moterscentras.w3.lt
Marijampolės sav., Kalvarijos sav., Kazlų Rūdos sav., Šakių r., Vilkaviškio r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 63355007
spc.mar@gmail.com
Kauno m.Kauno apskrities moterų krizių centras8 679 31930
kaunoaspc@kamkc.lt
Klaipėdos m., Neringos m., Palangos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 650 60094
kmn@moteriai.lt
Kretingos r., Klaipėdos r., Skuodo r., Šilutės r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 605 82331
kretingosmoterys@gmail.com
Telšių r., Mažeikių r., Plungės r., Rietavo sav.Telšių krizių centras8 671 16590
spc.telsiai@gmail.com
Šilalės r., Pagėgių sav.Koordinacinis centras "Gilė"8 610 10715
koordinaciniscentras@gmail.com
Raseinių r.Raseinių krizių centras8 428 52177
info@kriziucentras.eu
Vilniaus m.(išskyrus Naujininkų, N. Vilnios, Grigiškių seniūnijas)Lietuvos moterų teisių įtvirtinimo asociacija8 664 31207
pagalba@skpcpagalba.lt
DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(64 žmonės įvertino)
1.7812

Leonardas Pobedonoscevas dalijasi prisiminimais iš kelionių: nuo magiškos Balio salos iki Madagaskare valgyto šikšnosparnio

Kelionės – viena didžiausių aktoriaus Leonardo Pobedonoscevo aistrų. Su šeima pasiryžęs namus...

Beata Nicholson įspėja svorį lengvai norinčias numesti moteris: tai grynų gryniausia apgaulė (3)

Nuo praėjusio rudens socialiniuose tinkluose galima išvysti reklamą, kuriai neteisėtai naudojamas...

Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius pasidalijo įspūdžiais iš šeimos atostogų: rinkosi lietuvių pamėgtą kryptį

Sporto trenerė Ilka Adams su dukrele Adriana ir mylimuoju Andriumi Pauliukevičiumi mėgavosi...

Režisierius Saulius Baradinskas pradės studijas Holivude: prestižinių mokslų kaina siekia 200 tūkst. eurų

Kino režisierius Saulius Baradinskas išpildė savo svajonę – jau nuo šio rudens jis pradės...

Žuvusios manekenės byla stringa: dėl Piniko ligos atidėtas jau antras posėdis, byla perkeliama į birželį

Klaipėdos apygardos teismą apeliacine tvarka pasiekusi manekenės Dovilės Didžiūnaitytės...

Top naujienos

Bartoševičiaus byloje – netikėti nauji duomenys: žinojo anksčiau nei Seimo vadovė trečiadienį apklausė policijoje (6)

Nors kilus vadinamajam pedofilijos skandalui dabar jau buvęs Seimo narys Kristijonas Bartoševičius...

Analitikai apie Xi Jinpingo ir Putino susitikimą: Kremliaus vadovas patyrė nesėkmę (1)

Antroji Kinijos prezidento Xi Jinpingo aukščiausiojo lygio vizito Rusijoje diena nerodė, kad...

Slaptame sandėlyje – neįtikėtina operacija: iš nelegalaus fabrikėlio krovėsi milijoninį turtą

Muitininkai antradienį Klaipėdos ir Kretingos rajonuose aptiko nelegalų tabako fabriką ir...

Gydytojai rekomenduoja pasiruošti laiko sukimui: vardija rizikas (3)

Jau šį savaitgalį laikrodžių rodykles suksime viena valanda į priekį. Taip Lietuvoje įsigalios...

Ištraukta dar viena korta: Danielės atleidimas iš Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkės pareigų

Siūloma atleisti Morganą Danielę iš Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkės...

Verslas PliusFarah Elbahrawy

Pasaulinės finansų institucijos atstovas: įtampa bankų sektoriuje signalizuoja meškų rinkos pabaigą

Banko „Morgan Stanley“ strategas Michaelas Wilsonas teigia, kad įtampa bankininkystės...

Seime – kritika bankams: nerimaujama dėl užlaikomų pinigų pavedimų, situacijos JAV (2)

Seimo ekonomikos komitete trečiadienį buvo aptariama Lietuvoje veikiančių bankų situacija. LB...

Vaizdo įraše – Rusijos smūgis į daugiabutį Zaporižioje (4)

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Rusijos raketa trečiadienį...

Armonaitė dėl kilusio skandalo „Lietuvos geležinkeliuose‟ kreipėsi į etikos sargus: situacija labai nemaloni LTG kreipsis dėl išorės audito (10)

Ekonomikos ir inovacijų ministrė, valdančiosios Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė...

Sutaria: Šimonytė peržengė ribas (95)

Premjerės Ingridos Šimonytės reakcija į oponentės Agnės Širinskienės žodžius yra žemo lygio...